ارز دیجیتالاقتصادی

به هر مرحله از راه پاداش دهید – انتشار مطبوعاتی بیت کوین نیوز

بیانیه مطبوعاتی. نیویورک، نیویورک، 11 نوامبر 2022AscendEX، یک صرافی پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال، هیجان زده است که خود را اعلام کند برنامه پاداش کاربر جدید، به کاربران فرصتی انحصاری برای استخراج می دهد بیت کوین و با انجام کارها، جوایز ساتوشی (SAT) کسب کنید. علاوه بر این، همه کاربران جدید می توانند با ثبت نام فوری 10000 SAT دریافت کنند!

آسان به عنوان 1-2-3

برنامه پاداش کاربر جدید AscendEX شامل بیت کوین پاداش‌های استخراج، چالش‌های کاربر، و پاداش‌های وظیفه برای هر کاربر جدید و فعلی در پلتفرم. این برنامه پاداش برای آشنایی کاربران با ویژگی های کلیدی پلتفرم ما طراحی شده است.

استخراج بیت کوین هرگز به این آسانی نبوده است.

پس از ثبت نام و تأیید حساب خود، بلافاصله می توانید استخراج را شروع کنید بیت کوین و انباشتن SATها فقط برای فعال بودن. علاوه بر این، فقط برای ثبت نام 10000 جایزه SAT دریافت خواهید کرد!

تیک تیک ساتوشی ما در صفحه اصلی برنامه پاداش، زمانی که وارد سیستم شده اید و فعال هستید، صرف نظر از اینکه در حال معامله هستید یا صرفاً سبد سهام خود را بررسی می کنید، همچنان به سمت بالا تیک می زند. مهم نیست که شما دائما در حال استخراج هستید بیت کوین و به کل موجودی جوایز خود اضافه کنید.

برای تجارت پول دریافت کنید – وظایف را کامل کنید، SAT ها را روی هم بگذارید

اوج نگیری، صعود کن! در کنار اینکه دائماً قادر به ماینینگ هستم بیت کوین از دسکتاپ و دستگاه تلفن همراه شما، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا کسب درآمد کنند بیت کوین برای تکمیل وظایف پس از انجام یک کار، اعلانی دریافت خواهید کرد که به شما تبریک می گوید و مبلغ SAT مربوطه به نشانگر پاداش SAT شما واریز می شود. این وظایف از کارهای آسان، مانند ورود به سایت یک بار در روز، تا کارهای دشوار، مانند انجام معامله ای به ارزش بیش از 5000 USD (T) متغیر است. برای کسب بیت کوین بیشتر، قراردادهای آتی، مارجین و پول نقد را به اشتراک بگذارید و کسب کنید یا معامله کنید.

کاربرانی که هر روز وارد سیستم می‌شوند، فقط با ورود به سیستم، واجد شرایط درخواست حداکثر 1000 SAT خواهند بود. می‌توانید این مقدار پاداش را با تکمیل فرآیند KYC افزایش دهید، که به AscendEX اجازه می‌دهد هویت شما را تأیید کند. افزایش به طور چشمگیری پاداش هر کاری که در آینده انجام می دهید را بهبود می بخشد.

با دوستان صعود کنید تا جوایز بیشتری دریافت کنید! برنامه پاداش کاربر جدید AscendEX به کاربران این امکان را می دهد که دوستان خود را دعوت کنند و حتی بیت کوین بیشتری دریافت کنند. شرکت کنندگان می توانند به سادگی ثبت نام کنند تا کد ارجاع خود را دریافت کنند و URL وابسته را از طریق متن، ایمیل یا کانال های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارند. هنگامی که دعوت شده یک کار را انجام داد، پاداش SAT به حساب کاربر ارجاع داده می شود. تعداد کارهایی را که دوستانتان انجام داده‌اند را پیگیری کنید و سپس جوایز خود را دریافت کنید!

پاداش های خود را بازخرید کنید

می توانید جوایز خود را در مرکز جوایز جدید طراحی شده ما یا از طریق تیک تیک SAT که هم در داشبورد و هم در مرکز جوایز موجود است، پیگیری کنید. پیگیری وظایف مورد نیاز برای تکمیل سطح بعدی. وقتی هر نوار پیشرفت به طور کامل پر شد، پاداش SAT خود را مطالبه کنید. راندهای بیشتری را تکرار کنید تا SATهای بیشتری کسب کنید! پس از رسیدن به 100000 SAT، زمان آن است که پول نقد کنید. SAT ها را می توان به حساب نقدی شما بازخرید کرد، به دلار (T) فروخت یا به یک کیف پول خارجی برداشت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات کاربران جدید AscendEX، به وب سایت رسمی AscendEX مراجعه کنید: https://bit.ly/3tzD4fr


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

به هر مرحله از راه پاداش دهید – انتشار مطبوعاتی بیت کوین نیوز

رسانه ها

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با تیم رسانه در ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا