ارز دیجیتالاقتصادی

بیتگو راه حل ذخیره سازی و ردیابی کتیبه های معمولی مبتنی بر بیت کوین را راه اندازی کرد – اخبار بیت کوین


روز پنجشنبه، Bitgo، ارائه‌دهنده نگهبانی دارایی‌های دیجیتال، راه‌حل ذخیره‌سازی و ردیابی خود را برای نوشته‌های Ordinal مبتنی بر بیت‌کوین راه‌اندازی کرد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از سیستم ذخیره‌سازی کتیبه‌های Ordinal Bitgo برای ثبت کتیبه‌های خود بر روی بلاک چین بیت‌کوین استفاده کنند.

راه حل جدید Bitgo امکان ارسال ایمن کتیبه های معمولی را فراهم می کند

بیتگو راه حل جدیدی برای ذخیره سازی کتیبه های Ordinal مبتنی بر بیت کوین اعلام کرده است که به کاربران امکان ذخیره و ردیابی نوشته ها را می دهد. Bitgo توضیح داده است که در «روزهای آینده»، کاربرانی که از راه‌حل جدید Bitgo استفاده می‌کنند، می‌توانند «ساتوشی‌های نوشته شده» را با خیال راحت به آدرس مورد نظر خود ارسال کنند. این شرکت می گوید که از امروز، «می توانید ردیابی کتیبه را به هر کیف پول داغ بیت کوین در بیتگو اضافه کنید».

تراکنش های دریافت شده در کیف پول Bitgo اکنون برای کتیبه بررسی می شوند و برای جلوگیری از گم شدن کتیبه ها مسدود می شوند. داشبورد Bitgo یک نمای جدید “Unspents” خواهد داشت که کتیبه ها و پیوندهایی را به کاوشگر عمومی Ordinals برای اطلاعات بیشتر نشان می دهد. اگر کاربران بخواهند از بیت کوین در یک تراکنش عادی استفاده کنند، بدون نگرانی در مورد اینکه ساتوشی های نوشته شده کجا ارسال می شوند، می توانند کتیبه را از این نمای خارج کنند.

کتیبه های معمولی امسال بسیار محبوب شده اند و تا به امروز بیش از آن وجود دارد 657000 کتیبه ساکن در بلاک چین بیت کوین. تا کنون، نزدیک به 150 بیت کوین به ارزش 4.24 میلیون دلار برای تایید کتیبه های Ordinal به معدنچیان پرداخت شده است. در حال حاضر، اکوسیستم هنوز در حال شکل گیری است، اما برخی از مجموعه های کتیبه های معمولی ارزش زیادی پیدا کرده اند و آمارها نشان می دهد که 13 بازار شاهد آن بوده اند. 15.74 میلیون دلار در معاملات

چن فانگ، مدیر ارشد اجرایی بیتگو در روز پنجشنبه در بیانیه‌ای گفت: «Bitcoin Ordinals یک لایه کاملاً جدید از تعامل با شبکه بیت‌کوین به ارمغان آورد، اما پس از راه‌اندازی، اکوسیستم اطراف اجزای امنیتی کلیدی را برای اطمینان از محافظت از نوشته‌های Ordinals با ارزش بالا از دست داد.» “به همین دلیل است که ما بسیار هیجان زده هستیم که راه حل Bitgo را برای ذخیره ایمن کتیبه ها و جلوگیری از انتقال تصادفی یا ارسال آنها به هزینه های ماینینگ اعلام کنیم.”

برچسب ها در این داستان

پذیرش، دارایی، بیت کوین، بیتگو، بلاک چین، مجموعه ها، اجزا، نگهبانی، دیجیتال، اکوسیستم، کاوشگر، هزینه ها، منجمد، آینده، نوشته، کتیبه ها، راه اندازی، پیوندها، از دست دادن، بازارها، استخراج، نوپا، طاقچه، عادی، معمولی، کیف پول کتیبه‌های ترتیبی، نوشته‌های ترتیبی، دستورات، پیشگیری، ارائه‌دهنده، عمومی، دریافت‌شده، حفاظت، امنیت، راه‌حل، ذخیره‌سازی، ردیابی، معاملات، تراکنش، تراکنش‌ها، لغو انجماد، موارد مصرف‌نشده، کاربران، مشاهده، کیف پول

فکر می کنید آینده استفاده و پذیرش کتیبه های Ordinal در اکوسیستم بیت کوین چه خواهد بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

بیتگو راه حل ذخیره سازی و ردیابی کتیبه های معمولی مبتنی بر بیت کوین را راه اندازی کرد – اخبار بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا