ارز دیجیتالاقتصادی

بیت کوین به پایین ترین نقطه خود از دسامبر 2020 سقوط می کند – به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

بیت کوین برای دومین بار در این هفته به زیر 30000 دلار رسید، با این حال سقوط امروز شاهد کاهش قیمت ها به پایین ترین سطح از دسامبر 2020 بود. بیت کوین در حالی که روز پنجشنبه به کمترین قیمت خود در حدود 26000 دلار رسید ETH برای اولین بار در بیش از یک سال به زیر 2000 دلار رسید.

بیت کوین

در پی تجمع خفیف روز چهارشنبه، بیت کوین در روز پنج‌شنبه، زیرا خرس‌های کریپتو همچنان در بازارها بیداد می‌کنند، دوباره به حالت قرمز سقوط کرد.

بیت کوین/دلار اوایل امروز کمتر از 24 ساعت پس از معاملات در اوج 31,868.30 دلار، به پایین ترین حد روزانه 26,350.49 دلار سقوط کرد.

پایین ترین سطح بیت کوین امروزی است که از دسامبر 2020 تاکنون به آن رسیده است، زیرا بازارها برای اولین بار به بالای 30000 دلار صعود کردند.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم: بیت کوین به پایین ترین حد خود از دسامبر 2020 سقوط کرد
بیت کوین/ USD – نمودار روزانه

این آخرین موج خرس‌های کریپتو در حالی اتفاق می‌افتد که LUNA در روز گذشته حتی بیشتر از این کاهش یافته است و قیمت آن اکنون به زیر 0.10 دلار رسیده است.

USDT همچنین امروز برابری خود را با دلار از دست داد، که منجر به نوسانات بیشتر در بازارهای کریپتو شد و معامله گران در حال تلاش برای نقد کردن موقعیت خود بودند.

با نگاهی به نمودار، شاخص RSI 14 روزه اکنون در 23 قرار دارد که همچنان به پایین ترین سطح پنج ماهه خود نزدیک است. با این حال، خرس‌ها هنوز هم می‌توانند تلاش کنند تا آن را به طبقه 19 برسانند.

اتریوم

ETH همچنین در طول رکود امروز سقوط کرد، زیرا فشار نزولی دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان را به زیر 2000 دلار رساند.

خبر پیشنهادی:   Crypto Bears بیت کوین را زیر 30000 دلار نگه می دارند – به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

به دنبال اوج 2,421.12 دلار در جلسه دیروز، ETH/USD در روز پنجشنبه به پایین ترین حد روزانه 1748.30 دلار سقوط کرد.

در نتیجه این فروش، قیمت امروز 18 درصد کاهش یافته است و به پایین ترین سطح خود از مارس سال گذشته رسیده است.

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین، اتریوم: بیت کوین به پایین ترین حد خود از دسامبر 2020 سقوط کرد
ETH/ USD – نمودار روزانه

قیمت‌ها از آن زمان به بعد تلاش کردند تا به بالای 2000 دلار برسند ETH اکنون در 1993.19 دلار است، زیرا برخی از گاوها تلاش کردند تا یک طبقه ثابت در حدود 1930 دلار ایجاد کنند.

شبیه به بیت کوین، قدرت نسبی در ETH همچنین در روز پنجشنبه به پایین ترین حد چند ماهه سقوط کرد و اکنون زیر 25 معامله می شود.

با فروش بیش از حد قیمت‌ها، گاوها احتمالاً پس از یافتن کف واقعی، مشتاق ورود مجدد به بازار خواهند بود.

آیا می توانیم ببینیم ETH همچنان به لغزش ادامه می دهد، به طور بالقوه به سمت 1500 دلار؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

بیت کوین به پایین ترین نقطه خود از دسامبر 2020 سقوط می کند - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه التقاطی را به تجزیه و تحلیل بازار ارائه می دهد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، مربی تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا