ارز دیجیتالاقتصادی

«بیت کوین مرده است» جستجوهای گوگل سر به فلک می کشد، درگذشت بیت کوین امسال 15 مرگ را به ثبت رساند – اخبار بیت کوین

با توجه به فهرست مرگ بیت کوین، بیت کوین در سال 2022 15 بار مرده است و آخرین آگهی درگذشت بیت کوین در 18 ژوئن در بیانیه اخیری که گفته شده بود: “بیت کوین بازیابی نمی شود” بود. جالب اینجاست که داده‌های Google Trends نشان می‌دهد که عبارت جستجوی «بیت‌کوین مرده است» تخمین زده می‌شود که در این هفته به بالاترین حد خود برسد.

ضرب المثل قدیمی “بیت کوین مرده است” دوباره زنده می شود

در زمان های اخیر، ممکن است عبارت «بیت کوین مرده است» یا چیزی مشابه را شنیده باشید. تعداد زیادی از مردم واقعاً معتقدند که بیت کوین مرده است در حالی که بسیاری معتقدند دارایی رمزنگاری آینده پول است. دو هفته گذشته برای بیت کوین وحشتناک بوده است زیرا قیمت ها به کمترین میزان 17593 دلار در هر واحد کاهش یافته است.

«بیت کوین مرده است» جستجوهای گوگل سر به فلک می کشد، درگذشت بیت کوین امسال 15 مرگ را به ثبت رساند – اخبار بیت کوین

شرکت تحلیلی Glassnode نشان می دهد که ضرر و زیان در سه روز گذشته بسیار زیاد بوده است. Glassnode: «سه روز متوالی گذشته، بزرگترین ضرر واقعی دلار در تاریخ بیت کوین بوده است. دقیق. بیش از 7.325 میلیارد دلار بیت کوین سرمایه‌گذارانی که سکه‌هایی را که با قیمت‌های بالاتر انباشته شده‌اند خرج می‌کنند، زیان‌ها را محدود کرده‌اند.

در همین حال، دو روز پیش، درگذشت بیت کوین لیست میزبانی شده در 99bitcoins.com نشان می دهد که بیت کوین پانزدهمین مرگ خود در سال را ثبت کرده است. بیانیه ترحیم توسط حشره طلا و اقتصاددان پیتر شیف از طریق توییتر نوشته شده است. شیف همیشه فکر می‌کرد که بیت‌کوین بی‌ارزش است و چندین بار این را گفته است بیت کوینقیمت به سمت صفر می رود شیف درگذشت اخیر بیت کوین با نام «بیت کوین بازیابی نمی‌شود»، می‌گوید سقوط کنونی کریپتو فقط شروع است. در بیانیه ترحیم شیف آمده است:

دارندگان بیت کوین درازمدت نگران نیستند زیرا قبلاً 73 درصد کاهش داشته اند. اما کاهش های قبلی به هیچ وجه نزدیک به کل ارزش بازار از دست رفته در طول این کاهش و همچنین شامل اهرم عظیم نبود. این سقوط تازه شروع شده است. بیت کوین بهبود نمی یابد.

تخمین زده می شود که جستجوهای گوگل «بیت کوین مرده است» در این هفته به میزان قابل توجهی افزایش یابد

Bitcoin.com News اخیراً در مورد نظر شیف در مورد بیت کوین هفته گذشته گزارش داد که وی گفت: “نیاز طرفداران رمزارز به فروش بیت کوین برای پرداخت صورت حساب ها با عمیق تر شدن رکود بدتر می شود.” داده‌های Google Trends نشان می‌دهد که جستجوهای «بیت‌کوین مرده است» بسیار زیاد است و امتیاز داده‌های GT این هفته برای عبارت «بیت‌کوین مرده است» است. انتظار می رود برای رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در 100.

«بیت کوین مرده است» جستجوهای گوگل سر به فلک می کشد، درگذشت بیت کوین امسال 15 مرگ را به ثبت رساند – اخبار بیت کوین

آخرین باری که داده‌های GT نشان می‌دهند عبارت جستجو به بالاترین حد خود رسیده است، در خلال شکست بلاک چین Terra بود و در هفته 8 تا 14 می، عبارت جستجوی «بیت‌کوین مرده است» به 38 از 100 رسید. لیست مرگ بیت کوین که در 99bitcoins.com میزبانی شده است، لیست سال 2022 از سال های 2020، 2012، 2011 و 2010 برتری دارد.

در سال 2021 تقریباً 47 مرگ و میر و در سال 2020 فقط 14 مورد بود. کمترین تعداد مرگ و میر در سال 2010 با یک آگهی ترحیم به نام “چرا بیت کوین نمی تواند یک ارز باشد” بود که در 15 دسامبر همان سال منتشر شد. تا به امروز، بیت کوین تا کنون 455 بار بر اساس لیست مرگ بیت کوین مرده است.

برچسب ها در این داستان

99 بیت کوین، بازار خرس، بیت کوین، بیت کوین (BTC)، خرس های بیت کوین، گاوهای نر بیت کوین، بیت کوین مرده، مداحی بیت کوین، درگذشت بیت کوین، قیمت بیت کوین، مرگ بیت کوین، داده های Google Trends، نویسنده مستقل، قتل عام بازار، بازارها، پیتر شیف، قیمت ها

نظر شما در مورد بیانیه «بیت کوین مرده است» و فهرست مرگ بیت کوین چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

«بیت کوین مرده است» جستجوهای گوگل سر به فلک می کشد، درگذشت بیت کوین امسال 15 مرگ را به ثبت رساند – اخبار بیت کوین

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 5000 مقاله برای Bitcoin.com News در مورد پروتکل های مخربی که امروز در حال ظهور است، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا