ارز دیجیتالاقتصادی

تالار شعله – مجله کوین تلگراف


“من در سوئیس زندگی می کنم. من در خانه اسلحه دارم. هر کسی که با نیت خشونت آمیز در خانه من ظاهر می شود، به معنای واقعی کلمه به سمت او شلیک می شود.

هیور در صحبت با مجله توضیح می دهد که او بنیانگذاران memecoin را به خاطر تحریک کاربران آتشین در کریپتو توییتر سرزنش می کند.

منظورم این است که این رهبران جامعه و رهبران آلتکوین مسئولیت زیادی دارند. هیور اعلام می‌کند که آنها دنبال کنندگان خود را برای ارسال تهدید و ارعاب مردم تحت فشار قرار می‌دهند.

هیور به عنوان یک وکیل برجسته ارزهای دیجیتال در دبی و سوئیس، 41200 فالوور دارد که بیشتر از میانگین وکیل شماست. اگرچه به اندازه بوترین ها و هایلپرن های شما معروف نیست، اما با توجه به اینکه او نگرش بی دقتی نسبت به آن دارد، هنوز نسبتاً چشمگیر است:

“اگر به نحوی من را لغو کنند، به پست کردن در لینکدین ادامه می دهم زیرا دنبال کنندگان زیادی در لینکدین دارم.”

هیور یک ماکسی خودخوانده بیت کوین است که در کنفرانس های رمزنگاری در سراسر جهان سخنرانی می کند. او می‌گوید که بیشتر تهدیدهایی که به‌صورت آنلاین دریافت می‌کند به این دلیل است که به مردم هشدار می‌دهد از آلت‌کوین‌های ناموفق دوری کنند.

هنگامی که یک بنیانگذار توکن مورد شکایت قرار می گیرد یا با پیگرد قانونی روبرو می شود، او اصطلاحات قانونی را باز می کند و چای را برای پیروانش می ریزد.

اخیراً، پس از اینکه ریچارد هارت، بنیانگذار آن، با شکایتی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، او هدف جامعه Hex قرار گرفت.

او می‌گوید: «من افرادی را داشتم که فرزندانم را تهدید به مرگ می‌کردند و می‌گفتند که می‌دانند به کدام مهدکودک می‌روند.

هیور بیان می‌کند که با مجریان قانون همکاری می‌کند تا پروژه‌های memecoins تقلبی را نابود کند.

قبل از اینکه در سال 2016 وارد حوزه ارزهای دیجیتال شود، هیور به مدت 13 سال به عنوان وکیل در صنعت نفت و گاز کار کرد.

من مشاور کل بزرگترین گروه کشتیرانی در جهان بودم و دیگر نمی توانستم این کار را انجام دهم. نمی‌توانستم در اتاق هیئت مدیره بنشینم و به آن مزخرفات شرکتی گوش کنم.»

هیور توضیح می‌دهد که همکارانش نمی‌توانستند باور کنند که او وکیل خود را که درآمد خوبی داشت کنار گذاشته و در صنعت کریپتو کار می‌کند. او به یاد می آورد که آنها به او می گفتند که این فقط مملو از “پولشویی ها و فروشندگان مواد مخدر” است.

چه چیزی منجر به شهرت هیور در توییتر شد؟

هیور حدود یک سال پیش حساب توییتر قدیمی خود را زنده کرد، حتی اگر تقریباً یک دهه است که آن را داشته است.

در جولای سال گذشته، من برای اولین بار شروع به ارسال پست کردم، اگرچه حساب توییتر من بسیار قدیمی است. من در سال 2014 پیوستم.»تالار شعله – مجله کوین تلگراف

هیور می‌گوید: «من آگاهانه تصمیم گرفتم که یک بار در روز پست بگذارم، علی‌رغم اینکه انتظار نداشتم دنبال‌کننده‌ای جذب کنم.

او توضیح می دهد که در حالی که کار رمزنگاری خود با “دولت های خاورمیانه و اروپای شرقی” را بسیار جدی می گیرد، توییتر فقط برای او سرگرم کننده است.

او می‌گوید احتمالاً به همین دلیل است که تهدیدهای آنلاین به او، فرستنده‌ها را بسیار خشمگین می‌کند – او نمی‌توانست یک لعنتی بدهد.

چه نوع محتوایی انجام می دهید؟

هیور معتقد است که جامعه کریپتوها برای محتوای سرگرم کننده و راحت تر از همه چیزهای سنگین تولید می شود.

هر بار که مطلبی بسیار معنادار و بسیار هوشمندانه در مورد قوانین و تحلیل بسیار معنادار پست می کنم، دو لایک دریافت می کنم. من خیلی بیشتر مطالب سرگرم کننده پست می کنم و فقط شوخی می کنم و در واقع خودم هستم.”

همچنین بخوانید

امکانات

بیت کوین فیزیکی می شود: هنر یا بدعت دیجیتال؟

امکانات

روز پرداخت بیت کوین؟ کریپتو برای متحول کردن دستمزدهای شغلی… یا نه

هیور می‌گوید محتوای او بسیار خنک است، و او دوست دارد در مورد زندگی جالب خود، چه شلیک با تفنگ یا پیاده‌روی در سوئیس، اطلاعاتی ارائه دهد.

اما هر چند وقت یکبار، او به شما در مورد آخرین فرد یا دولتی که قرص پرتقال مصرف کرده است اطلاع می دهد.

چه نوع محتوایی را دوست دارید؟

هیور فاش می‌کند که فید توییتر او ترکیبی از حساب‌های «فقط بیت‌کوین» و مفسران سیاسی مختلف است.

او توضیح می دهد که به نظرش تفسیر سیاسی جالب تر از ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال است. او ادعا می کند که در طرح کلان چیزها، تصمیمات سیاسی گسترده تر از سکه هایی که 1000 برابر پمپاژ می کنند، اهمیت بیشتری دارند.

من بسیاری از تفسیرهای سیاسی را دنبال می کنم. این در واقع برای من بیشتر از اینکه کدام سکه چه کاری انجام می دهد علاقه مند است، زیرا مهم نیست که کدام سکه چه کاری را در بزرگترین مقیاس انجام می دهد. آنچه مهم است جهت گیری سیاسی است.»

او به خصوص از محتوای Swan Bitcoin لذت می برد کوری کلیپستن، آرشیو بیت کوین و ایلان ماسک (هیجانی) حساب.

پیش بینی هایور برای مبادلات عمده

در مورد شکایات جاری علیه Binance و Coinbase که توسط SEC مطرح شده است، هیور پیش بینی می کند که هر دو “بدون اذعان به هر گونه تخلفی از جانب خود حل و فصل خواهند شد و SEC آنها را به حال خود رها خواهد کرد.”

هیور فاش می‌کند که این از «دانش درونی» او در مورد نحوه عملکرد SEC ناشی می‌شود، که در دوران حضورش در صنعت نفت و گاز به دست آورده بود.

او یک شرکت سوئیسی خاص را به یاد می آورد که با آن کار می کرد و در تجارت در خاورمیانه فعالیت می کرد و توجه تنظیم کنندگان ایالات متحده را به خود جلب کرد.

هیور توضیح می دهد که “SEC و DOJ تصمیم گرفتند که صلاحیت قضایی این شرکت را دارند” و اساساً آنها را به مدت هفت سال تعقیب کردند.

نتیجه تسویه حساب 250 میلیون دلاری بود و شرکت هر گونه تقصیر را انکار کرد. هیور تأکید می‌کند که این روز حقوق بسیار شیرینی برای تنظیم‌کننده‌ها بود:

آنها بودجه خود را از این طریق دریافت می کنند. از این طریق پول می‌گیرند تا حقوق‌ها را بپردازند و خدا می‌داند که در مورد پاداش کریسمس چه می‌شود.»

تالار شعله – مجله کوین تلگراف

سیاران لیون

سیاران لیون (Ciaran Lyons) یک روزنامه نگار استرالیایی در زمینه رمزنگاری است. او همچنین یک کمدین استندآپ است و مجری رادیو و تلویزیون در Triple J، SBS و The Project بوده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا