فوتبالورزشی

تاکور وزیر ورزش و هیئت فیفا درباره راه‌های پیشرفت فوتبال هند گفتگو کردند | اخبار فوتبال

نگرانی از ممنوعیت فدراسیون فوتبال هند روز سه شنبه پس از دیدار هیئت مشترک کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و فدراسیون جهانی، فیفا، با وزیر ورزش اتحادیه، آنوراگ تاکور، کاهش یافت و بر سر حفظ خودمختاری بدنه ملی و حفظ استقلال این فدراسیون به توافق رسیدند. برگزاری انتخابات زودهنگام

تیم مشترک فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به رهبری داتوک سری ویندزور جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا و شامل سه نماینده سازمان جهانی، پس از انحلال مقامات رسمی توسط دادگاه عالی و تعیین یک کمیته سه نفره از مدیران (CoA) در سفر ارزیابی هستند. این نگرانی وجود داشت که فیفا می تواند فدراسیون فوتبال را به دلیل دخالت دولت ممنوع کند.

در دیدار هیأت با تاکور، بوروکرات های ارشد این وزارتخانه نیز حضور داشتند.

«این یک جلسه طولانی و پربار بود. هیئت و دولت هر دو توافق کرده اند که استقلال NSF از اهمیت بالایی برخوردار است و هر دو از برگزاری انتخابات زودهنگام برای AIFF حمایت کردند تا اطمینان حاصل شود که NSF می تواند وظایف خود را به عنوان یک نهاد مستقل انجام دهد. یک مقام آگاه گفت: دولت از اجرای قانون ورزش در اساسنامه فدراسیون فوتبال (در حال تدوین) حمایت خواهد کرد تا انتخابات زودهنگام برگزار شود.

برگزاری مسابقات جام جهانی زنان زیر 17 سال در هند (11 تا 30 اکتبر) نیز مورد بحث قرار گرفت. دولت حمایت کامل خود را برای برگزاری موفقیت آمیز مسابقات معتبر ارائه کرده است.»

احساس عمومی این است که برگزاری انتخابات قبل از پایان سپتامبر به پایان دادن به بن بست کمک می کند.

بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا