کار آفرینی و استارتاپ

تایگر گلوبال از رویکرد «اکنون پس‌انداز کنید، بعداً پرداخت کنید» از Accrue Savings برای خرید مصرف‌کننده حمایت می‌کند – TechCrunch

اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید، با روند ایجاد شده، جایگزینی برای کارت های اعتباری شده است 100 میلیارد دلار فروش در سال گذشته، بیش از چهار برابر سال 2020. با این حال، حتی با پرداخت های گسترده، انباشت بدهی کاهش نمی یابد و باعث می شود اداره حمایت مالی مصرف کننده اکنون به این عمل نگاه کنید.

پس انداز انباشته، که در ژوئن 2021 توسط مدیر عامل مایکل هرشفیلد تأسیس شد، با تجربه خرید تعبیه شده توسط تاجر خود که به مشتریان برای پس انداز برای چیزهایی که می خواهند بخرند، پاداش می دهد، مردم را دوباره پس انداز کند.

پس از جمع آوری 4.7 میلیون دلار، این شرکت در اواخر سال 2021 با محصول خود راه اندازی کرد که به بازرگانان امکان می دهد گزینه های پرداخت اضافی را ارائه دهند. هرشفیلد به TechCrunch گفت که او قصد جایگزینی برای خرید اکنون، پرداخت دیرتر (BNPL) را ندارد، بلکه راهی برای برندها خواهد بود تا به مردم کمک کند در خرید کالاها صرفه جویی کنند و در عین حال مشتریان را جذب و حفظ کنند.

مایکل هرشفیلد، حساب پس انداز

مایکل هرشفیلد، مدیرعامل Accrue Savings. اعتبار تصویر: پس انداز انباشته

او افزود: «برندها تأثیر فوق‌العاده‌ای دارند، و در حالی که یک اشتباه عمیق وجود دارد که آمریکایی‌ها پس‌انداز نمی‌کنند، تحقیقات خود ما نشان می‌دهد که مردم واقعاً در طول همه‌گیری پس‌انداز بیشتری داشتند. «چگونگی پس‌انداز آمریکایی‌ها اکنون می‌تواند به یک برند مرتبط باشد. ما به عنوان یک جامعه باید ابزارهای پس انداز بهتری ارائه دهیم و این ابزار باید در وب سایت یک تاجر باشد.

Accrue Savings ویژگی پس‌انداز را در وب‌سایت خرده‌فروش تعبیه می‌کند و تاجران را قادر می‌سازد تا این ویژگی را در کمپین‌های ایمیل یا پیامک هدفمند قرار دهند. هنگامی که مصرف کننده یک حساب باز می کند و به نقاط عطف پس انداز می رسد، می تواند کمک های نقدی بیمه شده FDIC را از برندها دریافت کند.

از آنجایی که صرفه جویی می تواند زمان بر باشد، هرشفیلد احساس کرد که برای فاش کردن معیارهای رشد خیلی زود است، اما گفت که این شرکت در مدت کوتاهی که داشت، فهرستی از مشتریان شامل Allbirds، Casper، Poly & Bark، Smile Direct Club و Tire Agent تهیه کرده است. در ابتدا با 15 مشتری منتشر شد و او به طعنه گفت که انتظار می رود این لیست در ماه های آینده دو برابر شود.

امروز، Accrue Savings 25 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری Tiger Global با مشارکت Aglaé Ventures و Maple VC، سرمایه گذاران موجود Twelve Below، Box Group، Red Sea Ventures، Ground Up Ventures، Good Friends و Silas Capital Ventures، اعلام کرد. و گروهی از سرمایه گذاران فردی، از جمله مدیر عامل UPS Carol Tomé، مدیر عامل Fanatics، Michael Rubin.

“Accrue Savings به برندها کمک می کند تا به مشتریان بیشتری دست یابند و به مصرف کنندگان یک گزینه خرید مسئولانه می دهد. الکس کوک، شریک تایگر گلوبال، در بیانیه ای کتبی گفت: این یک برد-برد است. مایکل و تیم Accrue Savings در حال ساختن یک پلتفرم منحصر به فرد هستند و ما خوشحالیم که در مرحله بعدی سفر با آنها شریک هستیم.

تزریق سرمایه جدید کل سرمایه شرکت را تا به امروز به نزدیک به 30 میلیون دلار می رساند. هرشفیلد قصد دارد مشارکت‌های خرده‌فروشی را گسترش دهد و کارمندان خود را در تمام بخش‌ها از جمله مهندسی، فروش و بازاریابی اضافه کند. در حال حاضر 14 کارمند دارد و او به دنبال این است که تا پایان سال حدود 65 کارمند داشته باشد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا