فوتبالورزشی

تصادف سوپراسپرت میلیون دلاری کریستیانو رونالدو با خانه ای در اسپانیا | اخبار فوتبال

بر اساس گزارش ها در اسپانیا، یک ابرخودروی متعلق به کریستیانو رونالدو، بزرگ فوتبال پرتغال – به ارزش 1.8 میلیون پوند – روز دوشنبه با خانه ای در مایورکا تصادف کرد. مهاجم منچستریونایتد به همراه خانواده خود در تعطیلات در جزیره به سر می برد و گزارش شده است که ماشین را به مایورکا فرستاده است.

او قرار است اواخر این ماه و پیش از شروع پیش فصل منچستریونایتد به بریتانیا بازگردد. به گزارش El Periodico Mediterraneo، بوگاتی ویرون توسط یکی از کارمندان فوق ستاره پرتغالی در حال رانندگی بود که صبح روز دوشنبه به ورودی خانه ای برخورد کرد.

گفته می شود راننده خودرو آسیب جدی ندیده است، اما گفته می شود که آسیب زیادی به جلوی خودرو وارد شده است.

در میان ثروتمندترین ورزشکاران جهان، رونالدو به داشتن مجموعه ای از خودروهای لوکس معروف است. خودرویی که تصادف کرد یکی از دو خودرویی بود که کاپیتان پرتغال برای تعطیلات به جزیره فرستاده بود.

تصور می‌شود جلوی بوگاتی خراب شده است و بازرسان فاش کردند که هیچ وسیله نقلیه دیگری در آن دخیل نبوده است.

علاوه بر پلیس محلی که در تالار شهر بونیولا به کار گرفته شده بود، افسران گارد مدنی نیز در محل حاضر شدند.

رونالدو پس از بازگشت به منچستر با یک سرمربی جدید ملحق خواهد شد و باشگاه پس از یک بازی متوسط ​​در فصل گذشته، اریک تن هاگ را در این سمت منصوب کرد. در حالی که شک و تردیدهایی در مورد توانایی این زوج وجود داشت، تن هاگ و رونالدو هر دو تمایل خود را برای ادامه کار ابراز کرده اند.

رونالدو ماه گذشته به وب سایت این باشگاه گفت: “آنچه در مورد او می دانم این است که او کار خارق العاده ای برای آژاکس انجام داد، اینکه او یک مربی باتجربه است.” “اما ما باید به او زمان بدهیم. ما نه تنها به عنوان بازیکن، بلکه هواداران نیز خوشحال و هیجان زده هستیم. من برای او بهترین ها را آرزو می کنم و بیایید باور کنیم که سال آینده، ما جام ها را به دست خواهیم آورد.”منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا