فرهنگی و هنریمیراث و گردشگری

ویب طرح نوسازی نهایی خانه محسنی تا یک هفته آینده.

مصطفی مرزبان روز گذشته 20 مهرماه 1393 در بازدید از خانه تاریخی محسنی به همراه زندوکیلی معاون عمرانی استاندار و حسین آبادی مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی تکمیل و تصویب نهایی این خانه تاریخی را مورد تاکید قرار داد. از محسنی. برنامه بهبود در هفته آینده

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی افزود: تهیه طرح مرمت نهایی با همکاری موسسه خیریه محسنی انجام شد که بر اساس اولویت با نظارت فنی این اداره کل آغاز می شود. و مقدار منابع مالی “.

مرزبان افزود: بر اساس توافقات منعقده بین اداره کل میراث فرهنگی استان و موسسه خیریه محسنی مقرر شد تعمیرات اضطراری با مشارکت و همکاری و نظارت فنی میراث فرهنگی و همچنین در مورد ادغام اموال و حل مشکل مالکیت مشکل با “استفاده فرهنگی احیا خواهد شد.”

معاون عمرانی استاندار در این بازدید بر تسریع در بازیابی قطعات خطرناک و تکمیل عملیات مرمت دیوار پیرامونی طبق برنامه اجرایی مصوب و همچنین لزوم جدی گرفتن پیشگیری از هرگونه آسیب به آن تاکید کرد. ساختمان. و همچنین محوطه سازی و فضای سبز.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: در پی بازدید انجام شده نقشه اجرای دیوار پیرامونی به پیمانکار ابلاغ و عوامل بازدارنده مرمت بنا به مراجع قضایی معرفی شد. ”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا