کار آفرینی و استارتاپ

تقویت پایگاه تولیدی آمریکا | اخبار MIT


معاون وزیر دفاع آمریکا در امور تحقیقات و مهندسی هایدی شیو به عنوان افسر ارشد فناوری وزارت دفاع خدمت می کند. در یک سخنرانی اخیر در MIT، او در مورد ابتکارات وزارت دفاع برای ایجاد یک پایگاه تولیدی قوی‌تر در ایالات متحده و مقابله با «سخت‌ترین چالش‌های» این کشور صحبت کرد.

پرزیدنت بایدن در آوریل 2021 شیو را به عنوان معاون وزیر معرفی کرد و سه ماه بعد او به این سمت رفت. او مسئول پشتیبانی از تحقیق، توسعه و نمونه سازی در سراسر وزارت دفاع است.

او در سخنرانی خود، که بخشی از سری سخنرانان برجسته Manufacturing@MIT بود، به بسیاری از زمینه‌ها اشاره کرد، از جمله تأمین مالی استارت‌آپ‌ها «بنابراین ایده‌های خوب از بین نمی‌روند»، آموزش نیروی کار تولیدی، تقویت زنجیره‌های تأمین ایالات متحده، آماده‌سازی برای تغییرات آب و هوایی، جلوگیری از سرقت مالکیت معنوی، حمایت از فناوری‌های «جهش پیشرو» و بازسازی صنعت نیمه‌رساناهای آمریکا.

او دفتر سرمایه استراتژیک وزارت دفاع آمریکا (OSC) را که اخیراً اعلام شده است، تشریح کرد که به شرکت‌های نوآور کمک می‌کند تا از نمونه‌های اولیه امیدوارکننده به تولید مقیاس‌پذیر برسند و با آژانس‌های وزارت دفاع و بخش خصوصی همکاری خواهد کرد. از طریق این رویکرد، او گفت OSC به دنبال جلوگیری از پایان یافتن نمونه‌های اولیه امیدوارکننده در “دره مرگ” است که بین نوآوری و ارائه محصولات جدید به بازار قرار دارد. او توضیح داد که وزارت دفاع می‌خواهد کارهای بیشتری برای کمک به شرکت‌های جوان انجام دهد تا فعالیت‌های خود را شروع کنند. او گفت: “دولت باید از سرمایه گذاری عمومی استراتژیک به عنوان ابزاری کلیدی برای دستیابی به پتانسیل کامل اقتصادی ما استفاده کند.”

معاون وزیر همچنین در حال هدایت فراخوانی برای پیشنهادات برای 9 مرکز منطقه ای میکروالکترونیک در سراسر ایالات متحده به عنوان بخشی از بودجه 2 میلیارد دلاری قانون تراشه ها است که وزارت دفاع توزیع خواهد کرد. او ارزش اتصال استارت‌آپ‌های منطقه‌ای، شرکت‌های بزرگ‌تر و دانشگاه‌ها را برای تحریک نوآوری توصیف کرد: «ما چندین مرکز منطقه‌ای خواهیم داشت که می‌توانند از تحقیقات نوآورانه دانشگاه‌ها برای کمک به توسعه نسل بعدی تراشه‌ها استفاده کنند.»

به گفته شیو، کسب‌وکارهای کوچک‌تر و استارت‌آپ‌ها اغلب نمی‌دانند چگونه در وزارت دفاع حرکت کنند. او گفت: “من مطمئن هستم که بسیاری از شما در تحقیقات خود ایده های جدیدی را در اینجا توسعه خواهید داد و تصمیم خواهید گرفت که یک فناوری را به یک شرکت نوپا تبدیل کنید.” «پس چگونه به وزارت دفاع وصل می‌شوید؟ این یک کار دلهره آور است!» او گفت که مصمم است با راه اندازی مجدد سایت cto.innovation.mil به رفع این مشکل کمک کند، بنابراین شرکت ها و محققان مخاطبین مناسب را در وزارت دفاع بیابند.

شیو گفت که اولویت دیگر تقویت نیروی کار ایالات متحده است. به عنوان مثال، امسال دفتر او برای 482 دانش پژوه هوشمند سرمایه گذاری کرد و قصد دارد این تعداد را افزایش دهد. دانش پژوهان هوشمند شهریه دانشگاه رایگان دریافت می کنند. هنگامی که فارغ التحصیل شدند، متعهد می شوند که به مدت چند سالی که وزارت دفاع شهریه آنها را پوشش می دهد، برای وزارت دفاع کار کنند.

MIT تعدادی از برنامه های نیروی کار را با دفتر فناوری ساخت وزارت دفاع رهبری کرده است، از جمله ایستادگی در پلت فرم مشاغل تولیدی buildyourfuture.us. MIT همچنین ارتباط نزدیکی با 9 موسسه نوآوری تولید وزارت دفاع دارد که دفتر Shyu بر آنها نظارت دارد.

پس از سخنرانی، شیو از آزمایشگاه‌های سراسر دانشگاه بازدید کرد. اریک ایوانز و باب شین از آزمایشگاه لینکلن MIT به معاون وزیر شیو پیوستند تا از لیزا کلی، جوئل گریم و اسکات ون بروکن در مورد پروژه های دانشجویی در MIT Beaver Works و در مورد موسسه تابستانی Beaver Works برای دانش آموزان دبیرستانی بشنوند. پروفسور ولادیمیر بولوویچ او را از طریق MIT.nano راهنمایی کرد و توانایی های ساخت و شخصیت پردازی MIT را توصیف کرد. او همچنین از آزمایشگاه پروفسور زک کوردرو در دپارتمان هوانوردی و فضانوردی، پروفسور کلاو جنسن در دپارتمان مهندسی شیمی و آزمایشگاه پروفسور کریس ووگت در دپارتمان مهندسی بیولوژیک بازدید کرد – که همگی طیف وسیعی از برنامه های تحقیقاتی را ارائه کردند که وزارت دفاع ارائه کرد. حمایت کرده است.

گروه کاری Manufacturing@MIT میزبان بازدید شیو به عنوان بخشی از سری جدید سخنرانان برجسته خود بود. این مجموعه در پاییز 2022 راه اندازی شد و اولین سخنران آن تام ولف فرماندار پنسیلوانیا بود.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا