ارز دیجیتالاقتصادی

تلاش برای تثبیت GHO – پیمایش چالش ها برای رسیدن به 1 دلار در میان برند تجاری Aave’s Corporateشرکت فناوری بلاک چین Aave Companies، که اخیراً به نام Avara تغییر نام داده است، هنوز در حال عبور از چالش‌ها در تثبیت استیبل کوین GHO خود است که در حال حاضر در تلاش است تا 1 دلار مورد نظر خود را حفظ کند. کمیته نقدینگی پروژه به طور فعال روی استراتژی‌هایی برای تقویت استیبل کوین کار می‌کند و هدف آن افزایش ارزش آن به بالای 0.985 دلار تا 30 نوامبر 2023 است.

کمیته نقدینگی GHO ارزش 0.98 دلار تا پایان ماه را در فشار ثبات هدف قرار می دهد


این هفته، نهاد ناظر Aave، Sonar، GHO و Lens تبدیل شرکت‌های Aave به Avara را فاش کرد. همزمان این شرکت اعلام کرد تحصیل از Los Feliz Engineering، یک شرکت متخصص در توسعه نرم افزار رمزنگاری Web3. در میان این تحولات، استیبل کوین این شرکت همچنان زیر ارزش 1 دلاری خود معامله می‌کند. از زمان آغاز آن، GHO زیر معیار 1 دلار باقی مانده است و به طور میانگین حدود 0.96 دلار در هر واحد در هفته گذشته بوده است.

تلاش برای تثبیت GHO - پیمایش چالش ها برای رسیدن به 1 دلار در میان برند تجاری Aave's Corporate

از 17 نوامبر 2023، داده های معاملات 24 ساعته نشان می دهد که ارزش GHO بین 0.957 دلار و 0.964 دلار در هر توکن در نوسان است. Bitcoin.com News تلاش GHO برای حفظ ارزش دلار خود را در 4 نوامبر برجسته کرد. در آن زمان، کمیته نقدینگی GHO به رهبری “توکن بریس” (TB)، اقداماتی را برای افزایش ارزش GHO آغاز کرد. شش روز بعد، در 10 نوامبر، سل مجموعه ای از راه حل های بالقوه در حال بررسی را نشان داد.

سل گزارش شده است قیمت GHO در هفته اخیر بین 0.96 و 0.97 نوسان داشته است. یک پست در رسانه های اجتماعی تأکید کرد که عرضه کل 35 میلیون GHO در حال نزدیک شدن به سقف خود است. در پروتکل Maverick، دو جفت استخر (GHO/USDC و GHO/LUSD) در کنار کمپین‌های جدید Uniswap Merkl برای GHO/USDC و GHO/ تشویق می‌شوند.USDT استخرها علاوه بر این، یک Bunni Pool جدید برای GHO/USDC با محدوده قیمتی وسیع (0.8499 تا 1.0496 USDC در هر GHO) ایجاد شده است.TB همچنین به در نظر گرفتن استراتژی هایی برای تقویت سودمندی GHO، مانند استفاده از GHO پیچیده (wGHO) به عنوان وثیقه در Aave، در حالی که وام گرفتن GHO را مستثنی می کند، اشاره کرد. هدف این کمیته افزایش قیمت GHO به حداقل 0.985 دلار در هر واحد تا پایان نوامبر است. TB در پایان در به روز رسانی رسانه های اجتماعی اظهار داشت: “همه این ابتکارات با یکدیگر هم افزایی هستند و به ایجاد حرکت مثبت برای GHO کمک می کنند.”

نظر شما در مورد مسائل GHO چیست؟ آیا فکر می کنید استیبل کوین می تواند تا پایان ماه به برابری 1 دلار یا 0.98 دلار برسد؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا