فوتبالورزشی

تماشا کنید: تورس اولین بازیکنی است که پس از مسی از ضربه ایستگاهی مستقیم برای بارسلونا گلزنی می کند | اخبار فوتبال


بارسلونا در آخرین بازی خود در لالیگا، یکشنبه در ورزشگاه المپیک لوئیس شرکت، یک پیروزی بزرگ 5-0 مقابل رئال بتیس به دست آورد. ژائو فلیکس و ژائو کانسلو که اولین بازی خود را برای بارسلونا انجام دادند، ژاوی هرناندز را تحت تاثیر قرار دادند و نام خود را نیز در جدول امتیازات ثبت کردند.

فران تورس یک گل از ضربه ایستگاهی به ثمر رساند.

فلیکس در دقیقه 25 دروازه را باز کرد و سپس یک آدمک هوشمندانه ساخت که به رابرت لواندوفسکی کمک کرد تا در دقیقه 32 بازی را 2-0 کند. تورس که اولین شروع فصل خود را نیز انجام داد، در دقیقه 62 با یک ضربه ایستگاهی درخشان نتیجه را 3-0 کرد و آن را به گوشه پایین سمت راست پیچید. او همچنین به اولین بازیکن بارسلونا تبدیل شد که مستقیماً از روی ضربه ایستگاهی گلزنی می‌کند، از زمانی که لیونل مسی مقابل والنسیا در می 2021 گلزنی کرد.

ویدئوی گل تورس از ضربه ایستگاهی را در زیر مشاهده می کنید:

رافینیا تعویضی در دقیقه 66 از بیرون محوطه جریمه گلزنی کرد و سپس با تلاش انفرادی کانسلو در دقیقه 81 یک پیروزی چشمگیر 5-0 را به پایان رساند. این برد به بارسلونا کمک کرد تا با یک امتیاز بیشتر از رئال مادرید که یکشنبه به مصاف رئال سوسیداد می رود، به مقام اول لیگ برسد.

تورس در مورد گل ضربه ایستگاهی خود توضیح داد: “ایده من این بود که ضربه ایستگاهی را از روی دیوار بزنم، کمی اشتباه پیش رفت، اما وارد شد، که این مهم است.”

“این یک انگیزه برای ادامه کار است، من از نظر روحی بسیار آرام هستم و در نهایت چیزهای زیادی وجود دارد که هیچ کس نمی بیند، و همه چیز در نهایت نتیجه می دهد. ما تیمی هستیم که با اضافه شدن های جدید یک جهش کیفی داشته ایم.” ما خیلی خوب کار می کنیم و امسال تیم منسجم تری خواهیم داشت.»

این در حالی است که ژاوی سرمربی بارسلونا پس از پایان بازی تمجید ویژه ای از فلیکس و کانسلو داشت. “من تاکید می کنم که من هر دو (فلیکس و کانسلو) را از حضور در اینجا بسیار خوشحال می دانم و انگیزه کمک به تیم را دارند. آنها به ما تنوع بیشتری می دهند و به لطف استعداد فردی خود تیم را بهبود می بخشند و امروز تیم درخشان بود.” گفت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا