فوتبالورزشی

تماشا کنید: روبرتو فیرمینو هنگام ورود به عربستان مورد حمله هواداران الاهلی قرار گرفت | اخبار فوتبال


روبرتو فیرمینو، مهاجم سابق لیورپول که به باشگاه الاهلی عربستان پیوست، در بدو ورود به این کشور نفت خیز مورد حمله هواداران قرار گرفت. این ملی پوش برزیلی متعصبانه ترین تجربه را توسط هواداران هیجان زده به دست آورد که ویدئوی آن در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. فیرمینو با قراردادی سه ساله به عنوان بازیکن آزاد به باشگاه عربستانی پیوست.

رابرت فیرمینو مورد حمله هواداران الاهلی قرار گرفت

این اتفاق در حالی رخ داد که فیرمینو از یک ماشین پیاده شد تا با هوادارانی که تعداد زیادی جمع شده بودند عکس بگیرد. با این حال، او به زودی در میان آنها ناپدید شد.

فیرمینو آخرین ستاره ای است که پس از گذراندن 8 سال در آنفیلد راهی لیگ پر سود عربستان سعودی شده و با آن هم لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد.

فیرمینو در ویدئویی که این باشگاه در توییتر منتشر کرد و قراردادش را اعلام کرد، گفت: “من همیشه برای تیم های بزرگ بازی می کردم، اکنون در الاهلی هستم.”

الاهلی باشگاهی مستقر در جده است و آنها قبلاً در خارج از فصل ادوارد مندی دروازه بان چلسی را با طناب بازی کرده اند.

سایر تیم های لیگ حرفه ای عربستان سعودی ستاره هایی مانند کریم بنزما، انگولو کانته، کالیدو کولیبالی و مارسلو بروزوویچ جذب کرده اند. کریستیانو رونالدو با پیوستن به النصر در ژانویه این روند را آغاز کرد.

فیرمینو با لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان، لیگ برتر، جام حذفی و جام اتحادیه انگلیس شده است. عناوین دیگر شامل جام باشگاه های جهان و سوپر جام اروپا هستند.

او با برزیل قهرمان کوپا آمریکا در سال 2019 شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا