فوتبالورزشی

تماشا کنید: مارتینز جشن بحث برانگیز جام جهانی را در تور کلکته تکرار می کند | اخبار فوتبال


امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتین، در سفر دو روزه خود به این شهر، هواداران فوتبال را در کلکته مسحور کرد. مارتینز از شنیدن شعارهای هم تیمی برجسته اش در آرژانتین، لیونل مسی که در مقاطع مختلف دیدارش شنیده می شد، بسیار خوشحال بود و حتی قول داد که با کاپیتان افسانه ای آلبی سلسته و بقیه اعضای تیم برای بازی در آنجا به شهر بازگردد.

مارتینز گفت که می خواهد برای بازی در هند با مسی بازگردد.

مارتینز در طی یکی از بسیاری از مراسم تبریکی که در آن شرکت کرد، دستکش طلایی شبیه به دستکشی که در جریان رقابت‌های موفق آرژانتین در جام جهانی 2022 به دست آورد، به او داده شد. در آن زمان، او با ژستی که با جام پس از دریافت آن روی سکو در قطر انجام داد، هم جنجال و هم تشویق شد. مارتینز در نهایت این حرکت را در کلکته در طول مراسم با تشویق جمعیت تکرار کرد.

پیش از این، صحنه های شادی لجام گسیخته در جاده های منتهی به چادر موهون باگان، جایی که دروازه بان ستاره درگیر فعالیت های متعددی بود، از جمله افتتاح دروازه پله-مارادونا-سوبرس و اعلام باز شدن جام دوستی پلیس کلکته در مقابل این شهر، پخش شد. غرفه های بسته بندی شده

“دیبو”، همانطور که او را دوست داشتنی می نامند، تحت تأثیر استقبال هزاران هوادار با رنگ های آلبی سلسته و پیراهن شماره 10 مسی قرار گرفت.

او گفت: دیدن این همه مردم که شما را تشویق می کنند و آرژانتین باعث خوشحالی است.

با صدای تشویق “مسی، مسی” که در سراسر سکوها طنین انداز شد، مارتینز 30 ساله قول داد مسی را دوباره به کلکته بیاورد و فوتبال را با رنگ های آرژانتینی بازی کند.

او گفت: “این پایان کار نیست، امیدوارم به هند برگردم تا با آرژانتین و مسی بازی کنم.”

حالا وقتی به چنین مکان‌هایی می‌آیم، به اهمیت قهرمانی در جام جهانی پی می‌برم. خوشحال کردن مردم.

او گفت: “گفتم برای دیدن فرهنگ، شهر زیبای کلکته به کلکته می آیم. من واقعاً به حضور امروز در اینجا افتخار می کنم.”منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا