دانش و فناوریموبایل و تبلت

تمام رنگ هایی که می توانید بخرید


خوراکی های کلیدی

  • مدل‌های جدید آیفون 15 پرو در چهار رنگ تیتانیومی عرضه خواهند شد: تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی.
  • مدل بلک تیتانیوم دارای روکش مشکی مات عمیق با لبه های براق تر است که ظاهری براق و مینیمال را ارائه می دهد.
  • مدل تیتانیوم طبیعی یک نسخه خاموش از طلا است، با رنگ طبیعی تر و خاکی تر، شبیه رنگ های شنی به جای رنگ طلایی روشن.


پس از ماه ها شایعات و گمانه زنی ها، اپل بالاخره آیفون های جدید خود را برای سال 2023 معرفی کرد – یعنی آیفون 15 و آیفون 15 پلاس و همچنین آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس.

مانند هر راه اندازی آیفون جدید، رنگ های جدیدی که می توانیم انتظار داشته باشیم به اندازه هر ویژگی جدید مورد انتظار هستند و اکنون آنها را تایید کرده ایم – و حتی با آنها کار کرده ایم. ما در اینجا نگاهی به مدل‌های آیفون 15 پرو خواهیم داشت، اما اگر مدل‌های معمولی مورد علاقه شما هستند، به ویژگی جداگانه ما در رنگ‌های آیفون 15 و 15 پلاس نگاهی بیندازید.

اگر فکر خود را به سال 2022 برگردانید، مدل‌های آیفون 14 پرو در رنگ‌های مشکی فضایی، بنفش تیره، نقره‌ای و طلایی عرضه شدند، اما برای سال 2023، اپل رویکرد بسیار خاموش‌تری را با آیفون 15 پرو در پیش گرفته است. به خواندن ادامه دهید تا از انتخاب های امسال خود مطلع شوید.


مدل های آیفون 15 پرو چه رنگ هایی خواهند داشت؟

چه iPhone 15 Pro یا iPhone 15 Pro Max را انتخاب کنید، می‌توانید از بین همان رنگ‌ها انتخاب کنید. آیفون 15 پرو و ​​15 پرو مکس همگی به جای فولاد ضد زنگ به قاب تیتانیومی حرکت می‌کنند و نام رنگ‌ها همگی به این تغییر اشاره می‌کنند، با انتخاب رنگ‌های تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی. ما برای اولین بار از آنها استفاده می کنیم.

تیتانیوم سیاه

ما انتظار داشتیم که مدل مشکی آیفون 15 پرو مانند آیفون 14 پرو، Space Black نامیده شود، بنابراین این نامگذاری واقعی تر کاملاً منحرف است. با این حال، تغییر بزرگی در ظاهر آن وجود ندارد – با پرداخت عمیق و مسطح مشکی مات و لبه های براق تر.

تیتانیوم آبی

آیفون 15 پرو تیتانیوم آبی

رنگ آبی پررنگ‌ترین رنگ در سری آیفون 15 پرو است، اما در مقایسه با دیپ پرپل سال گذشته – یا در کل طیف آیفون 15، هنوز کاملاً محفوظ است. شباهتی به Midnight Blue از سری مک‌بوک ندارد، اما به همان اندازه تیره نیست – بخشی از رنگ آبی عمیق خود را در نور حفظ می‌کند.

تیتانیوم سفید

آیفون 15 پرو تیتانیوم سفید

نقره‌ای رنگی است که مدت‌هاست در آیفون‌ها عرضه می‌شده است و لبه‌های نقره‌ای و یک پنل پشتی سفید را تکمیل می‌کند. در آیفون 15 پرو، تیتانیوم سفید بیل را بیل می نامد و می گوید که چگونه است – یک تلفن سفید مات در پشت با لبه های نقره ای.

تیتانیوم طبیعی

آیفون 15 پرو تیتانیوم طبیعی

اگر از طرفداران طلا بودید، طبیعی ترین تیتانیوم نزدیک ترین گزینه شما در آیفون 15 پرو است – اما توجه داشته باشید که این رنگ بسیار کمرنگ تر از آنچه ممکن است به آن عادت داشته باشید است. هنوز یک رنگ طلایی در آن وجود دارد، اما – همانطور که از نامش پیداست – این رنگ طبیعی‌تر و خاکی‌تر است و به جای رنگ روشن، در کنار ماسه قرار دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا