فوتبالورزشی

توخل می گوید خرید جدید چلسی استرلینگ تیم را شکل خواهد داد اخبار فوتبال

استرلینگ روز چهارشنبه با قراردادی 5 ساله از منچسترسیتی، قهرمان لیگ برتر، با قراردادی 50 میلیون پوندی به چلسی پیوست.

توماس توخل، مدیر باشگاه گفت، خرید جدید چلسی، رحیم استرلینگ، دارایی بزرگی برای باشگاه لندنی خواهد بود و مهاجم انگلیسی به شکل گیری تیم کمک خواهد کرد.

استرلینگ روز چهارشنبه با قراردادی 5 ساله از منچسترسیتی، قهرمان لیگ برتر، به چلسی پیوست و قراردادی به ارزش 50 میلیون پوند (59.16 میلیون دلار) گزارش شد.

این بازیکن 27 ساله اولین خرید چلسی تحت مالکیت جدید به رهبری تاد بوهلی و کلیرلیک کپیتال است که در پایان ماه می از رومن آبراموویچ روسی هدایت می شود.

توخل روز پنجشنبه به بی بی سی گفت: «او برای ما دارایی بزرگی خواهد بود. “امیدوارم او فقط با این که هست، تیم ما را شکل دهد.

برای من، او بازیکن بزرگی است که در سال‌های گذشته در فوتبال انگلیس تأثیر زیادی داشته است و در سنی عالی است که اکنون مسئولیت بازیکنان جوانی را که ما داریم برعهده بگیرد و نمونه باشد.»

پس از شروع دوران بزرگسالی خود در لیورپول، استرلینگ در سال 2015 به سیتی نقل مکان کرد و بیش از 100 بار برای باشگاه اتحاد گلزنی کرد. او همچنین به سیتی کمک کرد تا چهار بار قهرمان لیگ و جام اتحادیه و همچنین یک جام حذفی شود.

توخل اضافه کرد: «به دست آوردن چیزی که او برای سال‌ها ارائه می‌کرد، با توجه به سن، تشنگی او برای مسئولیت‌پذیری، سبک بازی و میزان شدت او، فوق‌العاده است.

این معیار در لیگ برتر است و دقیقا همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.”

چلسی که فصل گذشته سوم شد، فصل جدید را با سفر به اورتون در 6 آگوست آغاز می کند.

این داستان از فید آژانس سیمی بدون تغییر در متن منتشر شده است.

بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا