فوتبالورزشی

توماس توخل در مورد دکلان رایس حکم صادر کرد زیرا هافبک وستهم پیشنهاد قرارداد دیگری را در میان علاقه چلسی و منچستریونایتد رد کرد.

توماس توخل اعتراف کرد که دکلان رایس ممکن است خارج از محدوده قیمتی چلسی باشد و می‌گوید در میان عدم قطعیت مالکیت مداوم، نقل و انتقالات دور از ذهنش است.

برنامه نقل و انتقالات تابستانی آبی ها به دلیل تحریم های دولتی که علیه مالک میلیاردر رومن آبراموویچ اعمال شده، متوقف شده است.

گتی

توخل از طرفداران بزرگ رایس ستاره وستهام است

آنها قادر به خرید یا فروش بازیکنان یا حتی پیشنهاد قراردادهای جدید به بازیکنان فعلی نیستند، در حالی که محدودیت ها وجود دارد.

زمانی که مالک جدید وارد شود، این روند تغییر خواهد کرد، فرآیندی که بعید است تا ماه آینده تکمیل شود.

رایس ستاره وستهم هدف بلندمدت چلسی بوده است، باشگاهی که او کار خود را در آن شروع کرد تا اینکه در 14 سالگی آزاد شد.

فرانک لمپارد می خواست او را به استمفوردبریج بازگرداند، اما این انتقال هرگز محقق نشد. او با معامله ای که احتمالاً 150 میلیون پوند هزینه دارد در رادار آنها باقی مانده است.

گزارش ها ادعا می کنند که رایس سه پیشنهاد قرارداد از سوی چکش ها را رد کرده است و احتمال انتقال در آینده نزدیک را افزایش داده است.

از توخل در مورد انتقال رایس پرسیده شد، اما گفت که ارقام فعلی گزارش شده و محدودیت های باشگاه به این معنی است که انتقال این هافبک دور از ذهن است.

رایس در حال حاضر یک قهرمان وستهام است، اما ممکن است در آینده نزدیک باشگاه را ترک کند

گتی

رایس در حال حاضر یک قهرمان وستهام است، اما ممکن است در آینده نزدیک باشگاه را ترک کند


توخل گفت: “شاید او از لیگ ما خارج شود اگر ما بحران را نداشته باشیم.” این می تواند زمانی باشد که اعدادی را می شنوید که در اطراف شناور هستند.

همانطور که می دانید، ما معمولاً در مورد سایر بازیکنان صحبت نمی کنیم، وقتی صحبت از علاقه ما به میان می آید – علاقه ای نداریم زیرا ما از بازیکنانی که در اینجا داریم مراقبت می کنیم.

و این وضعیت به من یک مزیت جزئی می دهد که در حال حاضر حتی نمی توانیم به خرید یا فروش یا انجام هر کاری فکر کنیم، بنابراین چیزی برای فکر کردن وجود ندارد.

با این حال، سرمربی چلسی در مورد هافبک وستهام با حرارت صحبت کرد و اعتراف کرد که عملکرد او او را تحت تاثیر قرار داده است.

زمانی که آبی‌ها روز یکشنبه در استمفوردبریج میزبان چکش‌ها باشند، او این استعدادها را به‌طور کامل مشاهده خواهد کرد.

میسون مانت و رایس بهترین دوستان دوران کودکی هستند و ممکن است روزی دوباره در چلسی جمع شوند

گتی

میسون مانت و رایس بهترین دوستان دوران کودکی هستند و ممکن است روزی دوباره در چلسی جمع شوند

وی افزود: به او امتیاز بسیار بالایی می دهم. فقط این نیست که او مرد بسیار خوبی به نظر می رسد، همه از آکادمی چلسی به من می گویند، اما او این را ثابت می کند، این مهمترین چیز است. او این را ثابت می کند و احساس می کند که در تک تک بازی ها بازی می کند.

او در دسترس است، او کاپیتان است، او با مسئولیت زیادی بازی می کند، او بازیکن بسیار فیزیکی است. یک بازیکن بسیار بسیار استراتژیک. بازیکنی کلیدی برای تیمش. قوی در مجموعه. اما این که فکر می کنم تعجب آور نیست، همه آن را می بینند. او مسئولیت می پذیرد. او بخش بزرگی از موفقیت این تیم است. و البته قابل توجه است.»
منبع

خبر پیشنهادی:   گل دیرهنگام باعث شد سویا به فینال لیگ قهرمانان در اسپانیا برسد | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا