فوتبالورزشی

توماس پارتی به خفرن تورام: بازیکنانی که می توانند جایگزین پل پوگبا در یوونتوس شوند | اخبار فوتبال


تست داروی ناموفق پل پوگبا، هافبک یوونتوس، مدیران تیم را مجبور به یافتن جایگزینی برای این بازیکن فرانسوی کرده است. اگر مجرم شناخته شود، بازیکن قهرمان جام جهانی 2018 فرانسه می تواند تا چهار سال محروم شود. اگر پوگبا محروم شود، دومین دوره او در یوونتوس ممکن است با تلخی به پایان برسد. طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس حتی در صورت محرومیت پوگبا قراردادش را فسخ خواهد کرد. پوگبا سال گذشته قراردادی چهار ساله با این باشگاه ایتالیایی امضا کرده بود.

تستوسترون پل پوگبا هافبک یوونتوس مثبت اعلام شد. آژانس مبارزه با دوپینگ ایتالیا از مثبت بودن آزمایش خود خبر داد.(AP)

در نتیجه، تیم سری آ ظاهراً شروع به یافتن جانشین مناسب برای پوگبا کرده است. با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی یوونتوس، تنها در ماه ژانویه می‌تواند چهره‌های جدیدی را جذب کند. نشریه ایتالیایی Calciomercato لیستی از فوتبالیست هایی ارائه کرده است که یوونتوس به جای پوگبا که تاکنون 12 بازی در دومین حضورش در این باشگاه انجام داده است، علاقه مند است.

به نظر می رسد توماس پارتی از آرسنال اولین نام در فهرست نهایی باشد که توسط Calciomercato تهیه شده است. پارتی تابستان امسال با انتقال به عربستان سعودی مرتبط بود اما غنایی در نهایت تصمیم گرفت در امارات بماند. بر اساس گزارش ها، توپچی ها اکنون قصد دارند این هافبک 30 ساله را ترک کنند. پارتی نقش کلیدی در روند پر سر و صدای آرسنال در لیگ برتر فصل گذشته داشت.

پارتی پس از ورود به لندن در سال 2020، تاکنون در بیش از 100 بازی برای آرسنال بازی کرده است. با توجه به قرارداد دکلن رایس، پارتی باید در این فصل به نقش دفاعی منتقل می شد. پارتی با موقعیت نسبتا جدیدی در تیم سازگار شد اما آینده او در لیگ برتر کمی نامشخص به نظر می رسد. پارتی در آخرین بازی خود برای آرسنال در دقیقه 56 مقابل فولام در لیگ داخلی از زمین خارج شد. قرارداد فعلی پارتی با آرسنال در سال 2025 به پایان می رسد.

کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی یوونتوس، بیشترین علاقه را به خفرن تورام از نیس دارد. اگرچه هافبک 22 ساله فرانسوی می تواند گران ترین فوتبالیست لیست شود. ظاهراً تیم ایتالیایی باید حدود 35 میلیون یورو برای به دست آوردن خدمات تورام هزینه کند.

مانو کونه از بوروسیا مونشن گلادباخ، حبیب دیارا هافبک استراسبورگ و عبدالله کامارا از بوروسیا دورتموند سه فوتبالیست دیگری هستند که بیانکونری به دقت زیر نظر دارند.

به گزارش توتو اسپورت، مدیران تیم یوونتوس نیز لازار سامارزیچ از اودینزه را دنبال می کنند. شایعه شده بود که این بازیکن 21 ساله آلمانی در تابستان امسال به اینترمیلان منتقل خواهد شد اما این قرارداد بالقوه محقق نشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا