ارز دیجیتالاقتصادی

توکن VERSE Bitcoin.com اکنون برای معامله در Kucoin در دسترس استتوکن اکوسیستم Bitcoin.com، VERSE، در Kucoin، یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال سطح بالا که به عنوان خانه سنگهای رمزنگاری شناخته شده است، فهرست شده است. سپرده ها اکنون باز هستند و معاملات در ساعت 10:00 صبح UTC با جفت اولیه آغاز می شود. VERSE/USDT.

یک لحظه عطف برای Bitcoin.com، این اولین فهرست صرافی برای VERSE قابل توجه است زیرا دسترسی و دسترسی توکن را برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان تقویت می کند.

سوخت های VERSE اکوسیستم Bitcoin.com با بازی سازی و ایجاد انگیزه در ورود و تعامل. هدف این است که مزایای ارزهای دیجیتال را برای افراد بیشتری به ارمغان بیاوریم و روند گذار جهان به یک سیستم مالی فراگیرتر را سریعتر پیگیری کنیم.

دنیس جارویس، مدیرعامل Bitcoin.com گفت: «در Bitcoin.com، ما به ایجاد آزادی اقتصادی و گسترش دسترسی به فرصت ها با ارائه ابزارهای مورد نیاز مردم برای خرید، فروش و استفاده از ارزهای رمزنگاری شده معتقدیم. ما مفتخریم که VERSE را معرفی می کنیم، نشانه ای که ماموریت ما را افزایش می دهد. و با فهرست کردن در Kucoin، تجارت VERSE و استفاده از پتانسیل آن را برای مردم آسان تر از همیشه می کنیم.

VERSE با تسهیل پاداش ها و خدمت به عنوان یک توکن ابزار، تجارب کاربران را در اکوسیستم Bitcoin.com و فراتر از آن. کوربین فریزر، رئیس خدمات مالی در گفت: «VERSE موانع را کاهش می‌دهد و تجربه ورود را برای تازه‌واردان یکپارچه، سرگرم‌کننده و مفید می‌سازد. Bitcoin.com او افزود: «ما در حال ساختن VERSE یک توکن چند زنجیره ای هستیم که کاربرد آن را افزایش می دهد. این چیزی است که نمونه ای از تعهد ما به آزادی انتخاب است، یک ارزش اصلی که در هر کاری که انجام می دهیم نفوذ می کند.»

از زمان آغاز به کار آن در سال 2015، Bitcoin.com از یک پیشگام به یک رهبر تثبیت شده در صنعت کریپتو تبدیل شده است و در اوایل این ماه به نقطه عطف 40 میلیون کیف پول خود حضانت دست یافته است. کیف پول Bitcoin.com از بیش از صد دارایی رمزنگاری شده در سراسر بیت‌کوین، اتریوم، پلیگون، آوالانچ و بیت‌کوین کش پشتیبانی می‌کند و زنجیره‌های بیشتری نیز به زودی ارائه می‌شوند. با ارائه پشتیبانی 24 ساعته، منابع آموزشی گسترده، و یک پورتال خبری برنده جوایز، Bitcoin.com خود را به عنوان دروازه جهان به بیت کوین و فراتر از آن ثابت کرده است.

کوکوین، پلتفرمی که از هر 4 دارنده رمزارز در سرتاسر جهان، 1 نفر در آن تجارت می‌کنند، همواره انتخابی ارجح برای کشف جواهرات پنهان بوده است. 27 میلیون کاربر ثبت نام شده آن در 207 کشور و منطقه نشان دهنده محبوبیت و اعتبار گسترده آن است. در جشن لیست VERSE، کوکوین میزبان یک مسابقه تجاری VERSE با استخر جوایز 40000 دلاری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه فهرست نویسی و معاملاتی VERSE، به کوکوین مراجعه کنید وب سایت رسمی.

درباره Bitcoin.com

Bitcoin.com متعهد است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در دسترس همه قرار دهد. از ارائه منابع آموزشی و اخبار به موقع گرفته تا ارائه محصولات شهودی خود حضانت، Bitcoin.com به افراد اجازه می دهد تا احتمالات ارزهای دیجیتال و آینده امور مالی را کشف کنند.

درباره VERSE

در دسامبر 2022، VERSE آن راه اندازی شد جوایز و توکن کاربردی Bitcoin.com. با تشویق و بازی سازی مشارکت در اکوسیستم Bitcoin.com، VERSE supercharges ماموریت بیت کوین دات کام برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و تسریع انتقال به سمت یک سیستم مالی فراگیرتر. VERSE همچنین به صرافی غیرمتمرکز بیت کوین، Verse DEX قدرت می‌دهد، جایی که هر کسی می‌تواند بدون مجوز معامله کند و با مشارکت در استخرهای نقدینگی و با Verse Farms سود کسب کند.

درباره کوکوین

Kucoin یک صرافی ارز دیجیتال جهانی است که از بیش از 750 پروژه با بیش از 1300 جفت تجاری پشتیبانی می کند. کوکوین که به عنوان «مبادله مردم» شناخته می‌شود، دارای پایگاه کاربر گسترده‌ای است که ۷۰ درصد از کاربران آن از اروپا، خاورمیانه و آفریقا و دریای دریایی هستند. کوکوین که به دلیل برتری خود شناخته شده است، از TokenInsight، CoinMarketCap، Forbes Advisor و The Ascent تمجیدهایی دریافت کرده است.

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا