فوتبالورزشی

تیری آنری فکر می کرد که آرسنال می تواند با کریم بنزما، پادشاه پاننکا قهرمان لیگ برتر شود، اما آرسن ونگر پنج دلیل را فاش کرد که چرا آنها به او نیاز ندارند.

کریم بنزما در حال تثبیت نامزدی خود برای توپ طلای امسال با نمایش های درخشان تر در لیگ قهرمانان اروپا است.

پس از هت تریک مقابل پاری سن ژرمن و چلسی، او در بازی رفت نیمه نهایی دو گل در مقابل من سیتی به ثمر رساند، از جمله پاننکای ظالمانه.

گتی ایماژ

بنزما بدون شک بهترین بازیکن حال حاضر جهان است

هیچ کس در فوتبال جهان به اندازه این بازیکن فرانسوی خوش فرم نیست و در 34 سالگی بهترین فصل خود را تجربه می کند.

بنزما در این فصل 41 گل در 41 بازی به ثمر رسانده است، اولین باری است که او مرز 40 گل را شکسته است – و هنوز زمان زیادی باقی مانده است.

ملی پوش فرانسوی در طول سال ها بارها با انتقال به لیگ برتر مرتبط شده است، اما او در مادرید ماند و به یک اسطوره تبدیل شد.

تیری آنری، نماد آرسنال، در سال 2015 از باشگاه خواست که بنزما را به خدمت بگیرد و معتقد بود که این کار آنها را به مدعی قهرمانی تبدیل خواهد کرد.

اسطوره توپچی ها به talkSPORT گفت:[Olivier] ژیرو تنها به عنوان یک مهاجم در آنجا – شما نمی توانید لیگ را ببرید، به نوع دیگری از مهاجم نیاز دارید. من فکر می کنم ژیرو واقعاً خوب کار می کند – او در 18 بازی 14 گل به ثمر رساند، این شگفت انگیز است.

اما گاهی اوقات شما به نوع دیگری از مهاجمان نیاز دارید و من فکر می کنم اگر آنها بتوانند بنزما را به طور ناگهانی به دست آورند، یک مدعی واقعی قهرمانی و همچنین در لیگ قهرمانان اروپا هستند.


ونگر فکر می‌کرد که آرسنال قدرت آتش کافی برای حفظ قهرمانی در سال 2015 را دارد

گرفتن

ونگر فکر می‌کرد که آرسنال قدرت آتش کافی برای حفظ قهرمانی در سال 2015 را دارد

ونگر در سال 2015 نتوانست توصیه هانری را قبول کند

AFP یا مجوز دهندگان

ونگر در سال 2015 نتوانست توصیه هانری را قبول کند

توپچی ها به شدت با خرید این مهاجم در تابستان در ارتباط بودند، از جمله گزارش های مختلفی مبنی بر پیشنهادهایی تا 48 میلیون پوند.

اما به طور قابل توجهی آرسن ونگر به هانری پاسخ داد و تاکید کرد که آرسنال به بنزما نیازی ندارد زیرا آنها افرادی مانند ژیرو، تئو والکات، الکس اکسلید چمبرلین و الکسیس سانچز را دارند.

من به دانش فوتبالی تیری آنری احترام می گذارم، اما به این سادگی نیست که شما فقط با مهاجمی مانند بنزما قرارداد ببندید و سپس از نظر ریاضی قهرمان شوید. ونگر در آگوست 2015 گفت که اینطور کار نمی کند.

داشتن یک مهاجم نوک مهم است، اما فکر می‌کنم ژیرو با 20 گل فاصله زیادی ندارد. اگر کل فصل بازی می کرد 20 گل می زد [Theo] والکات همینطور.

ژیرو در ژانویه 2018 پس از به ثمر رساندن 105 گل در 253 بازی، آرسنال را ترک کرد.

گتی ایماژ – گتی

ژیرو در ژانویه 2018 پس از به ثمر رساندن 105 گل در 253 بازی، آرسنال را ترک کرد.

من نگران گل های تیممان نیستم. به نظر می‌رسد وقتی جلو می‌رویم می‌توانیم گل بزنیم و فکر می‌کنم باید کمتر به یک بازیکن که بتواند گلزنی کند وابسته باشیم. ما باید جنبه جمعی را توسعه دهیم.

«یک پسر مثل [Alex] اکسلید چمبرلین باید جاه طلبی برای زدن 10 گل داشته باشد. [Alexis] سانچز می تواند گل های بیشتری بزند. من فکر می کنم [Mesut] اوزیل باید هر سال با بازی پشت سر مهاجم حداقل ده گل برای خود تعیین کند.

ما می‌توانیم گل‌ها را به اشتراک بگذاریم، بیشتر از زمانی که تیری بازی می‌کرد. قبل از بازی می دانستی که او برایت گل می زند، اما پویایی این تیم متفاوت است و ما گزینه های هجومی زیادی در این تیم داریم.

ونگر اکنون ممکن است از اصرار خود بر عدم نیاز آرسنال به مهاجم پشیمان باشد، زیرا آنها از آن زمان برای نزدیک شدن به یک چالش قهرمانی تلاش کرده اند.

بنزما از ابتدای فصل 2015/16 تاکنون 187 گل به ثمر رسانده است و بازیکنانی که ونگر به آنها اشاره می کند مدت هاست باشگاه را ترک کرده اند.

صحبت های بی اهمیت talkSPORT

تیری آنری فکر می کرد که آرسنال می تواند با کریم بنزما، پادشاه پاننکا قهرمان لیگ برتر شود، اما آرسن ونگر پنج دلیل را فاش کرد که چرا آنها به او نیاز ندارند.

بازی جدید حرفهای ورزشی talkSPORT زنده است!

با بازی چیزهای بی اهمیت ورزشی جدید talkSPORT هر دو هفته یکبار جوایز نقدی برنده شوید.

امروز وارد شوید اینجا برای شانس شما برای برنده شدن 2500 پوند نقدی!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که حداقل به سه سوال مسابقه به درستی پاسخ دهید تا شانس شرکت در قرعه کشی جایزه اصلی را داشته باشید.

اگر هر روز بازی می کنید، می توانید یکی از جوایز روزانه ما را برنده شوید، پس منتظر چه چیزی هستید؟

مالک بازی شوید و امروز به talkSPORT Trivia بپیوندید.

الان بازی کن اینجا

18+. شرایط و ضوابط و قوانین مسابقه اعمال می شود. جزئیات کامل را اینجا ببینید.
منبع

خبر پیشنهادی:   کلوپ لیورپول LMA، بهترین مربی لیگ برتر شد | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا