فوتبالورزشی

“جام جهانی را بردی؟”: نیمار آرژانتین را پس از پیروزی فینالیسیما ترول کرد | اخبار فوتبال

با نزدیک‌تر شدن به جام جهانی فوتبال آینده، که قرار است اواخر امسال در قطر برگزار شود، خصومت بین بزرگترین رقبای فوتبال – برزیل و آرژانتین – به اوج خود رسیده است.

با نزدیک‌تر شدن به جام جهانی فوتبال آینده، که قرار است اواخر امسال در قطر برگزار شود، خصومت بین بزرگترین رقبای فوتبال – برزیل و آرژانتین – به اوج خود رسیده است.

آخرین قسمت که نیمار فوق ستاره برزیلی را درگیر می کند، پس از پیروزی 3-0 آرژانتین مقابل ایتالیا در دیدار فینالیسیما در ومبلی منتشر شد.

مسی اسطوره فوتبال در شبی که برندگان کوپا آمریکا و جام ملت‌های اروپا به مصاف یکدیگر رفتند، مستر کلاسی را در زمین برگزار کرد. لائوتارو مارتینز، آنخل دی ماریا و پائولو دیبالا هر کدام یک گل به ثمر رساندند تا غول های آمریکای جنوبی روند شکست ناپذیری خود را به 32 بازی افزایش دهند.

این برد همچنین باعث شد که آرژانتین دومین جام را در کمتر از یک سال به دست آورد و این شاهکار باعث شد تا جشن های پر سر و صدایی در رختکن آرژانتین برگزار شود. بازیکنان با خواندن آهنگی که پس از پیروزی در کوپا آمه ریکا به یک موفقیت تبدیل شد، پیروزی را جشن گرفتند.

آهنگی که برزیل را به خاطر باخت در فینال جام جهانی مقابل اروگوئه در سال 1950 و اینکه مسی بر همه چیز حکمرانی می کند، با نیمار که به سرعت پاسخ داد، به خوبی پیش نرفت.

نیمار به پست اینستاگرامی بالا با این جمله پاسخ داد:Ganharam a copa do mundo؟“، که ترجمه می شود جام جهانی را بردی؟

نظر نیمار در مورد پست

در همین حال، نیمار طبق معمول به نمایش چشمگیر خود در زمین ادامه داد و دو پنالتی را در برد 5-1 برزیل مقابل کره جنوبی به گل تبدیل کرد.


بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا