فوتبالورزشی

جدال باشگاه و کشور پس از پایان جام کینگ آغاز می شود | اخبار فوتبال


پایان چهل و نهمین جام پادشاهی همچنین آغاز سردرگمی در مورد اینکه آیا بازیکنان در تایلند می‌مانند و برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شوند یا به باشگاه‌های خود باز می‌گردند تا برای سوپرلیگ هند (ISL) تمرین کنند، فصل دیگری که قرار است در تاریخ آغاز شود. 21 سپتامبر با میزبانی Kerala Blasters Bengaluru FC.

بازیکنان هند و لبنان در حال بازی در جام پادشاه در تایلند (AIFF)

فوتبال در بازی های آسیایی از 19 سپتامبر آغاز می شود. هند در روز افتتاحیه میزبان چین است. بنگلادش و میانمار نیز در این گروه قرار دارند. دو تیم از هر یک از شش گروه و چهار تیم برتر به مرحله یک هشتم نهایی راه خواهند یافت.

مسئولان باشگاه های ISL گفتند تا اواخر روز یکشنبه، فدراسیون برای برخی از بازیکنان حاضر در جام پادشاهی بلیت برگشت دریافت نکرد. در نامه فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) که از باشگاه‌ها می‌خواهد بازیکنان را برای جام پادشاهی آزاد کنند، بیان می‌کند که آن‌ها «در 11 سپتامبر باز خواهند گشت». HT یک کپی از نامه مورخ 17 اوت و خطاب به “مدیر عامل/مدیر ورزشی” در باشگاه ها دارد.

دو باشگاه ISL در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن بازیکنان خود در صورتی که AIFF بلیط ها را تا پایان پنجره فیفا در 12 سپتامبر ارسال نکند. یکی از مقامات یک باشگاه ISL گفت که تیراندازی بازیکنان در این هفته برنامه ریزی شده است با در نظر گرفتن اینکه ملی پوشان این باشگاه. بازیکنان تیم طبق وعده AIFF پس از جام پادشاهی آزاد خواهند شد.

در حالی که بازیکنان در تایلند منتظر می مانند و سرمربی تیم ایگور استیماچ در مورد اینکه چه کسی در تیم 22 نفره که قرار است در 16 سپتامبر به دهکده بازی های آسیایی برود، در تاریکی باقی می ماند، مسئولان فدراسیون و سازمان دهندگان ISL به باشگاه ها مراجعه می کنند تا آنها را آزاد کنند. بازیکنان

یکی از مقامات باشگاه گفت: «با وجود اینکه آنها متعهد به شروع لیگ در طول بازی‌ها هستند، از ما می‌خواهند تا بازیکنان را به خاطر منافع ملی آزاد کنیم. این مقام با توجه به ماهیت حساس موضوع خواست نامش فاش نشود.

هفته گذشته AIFF از هر باشگاه خواست تا دو بازیکن را آزاد کند. اما با توجه به اینکه آنها با ISL بازی خواهند کرد، باشگاه ها نیز تمایلی به انجام این کار ندارند. از ما خواسته شد که دو بازیکن تیم اصلی را آزاد کنیم و ما گفته ایم که نمی توانیم. اگر مجبور باشیم بازیکنانی را می فرستیم که در تیم اصلی نیستند. یکی از مقامات فدراسیون بین المللی فوتبال گفت که می توان در چند روز آینده راه حلی پیدا کرد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا