دانش و فناوریموبایل و تبلت

جدیدترین کنترلر جریان الگاتو، Stream Deck+ همه چیز را دارد


(Pocket-lint) – Elgato یک Steam Deck جدید را معرفی کرده است که به شما امکان کنترل بیشتر بر جریان و سخت افزار Elgato را می دهد.

Stream Deck+ آخرین نسخه از Stream Deck با انبوهی از کلیدهای LCD، نوار صفحه نمایش لمسی پویا، چندین شماره گیری چند منظوره و موارد دیگر است.

درست مانند سایر مدل‌های این خط، از ماشه‌های LCD با قابلیت‌های تک و چند مرحله‌ای و سفارشی‌سازی فراوان برخوردار است. اما اکنون این طراحی شامل شماره‌گیری‌های چند منظوره برای تنظیم دقیق تنظیمات شما و یک نوار لمسی با کنترل‌های حرکتی و نمایش اطلاعات است.

ویدیوی روز جیبی

Stream Deck+ را می‌توان به روش‌های مختلفی از جمله با آیکون‌ها، گیف‌ها و موارد دیگر شخصی‌سازی کرد. همچنین می‌توانید از آن برای راه‌اندازی موارد مختلف در جریان Twitch خود با گیف‌های روی صفحه، جلوه‌های صوتی و موارد دیگر و همچنین کنترل محصولات مختلف Elgato مانند نورپردازی کلید و وب‌کم استفاده کنید.

این Stream Deck به شما امکان دسترسی به انواع افزونه‌ها را برای بهینه‌سازی تنظیمات پخش خود می‌دهد، از جمله پلاگین‌هایی برای Elgato Wave Link، Camera Hub، Control Center، OBS، Twitch، YouTube، Twitter، Discord، Spotify، Philips Hue و بسیاری دیگر. Elgato همچنین جلوه های صوتی بدون حق امتیاز را برای استفاده از طریق ارائه می دهد فروشگاه Stream Deck.

Stream Deck+ در دسترس است اکنون از الگاتو خرید کنید برای 199.99 دلار، 209.99 پوند یا 229.99 یورو.

نوشته آدریان ویلینگز
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا