ارز دیجیتالاقتصادی

جوایز بنیاد پروتکل انسانی اعطای جوایز به VeritaTrust برای ایجاد پاداش‌های زنجیره‌ای برای بررسی – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. جورج تاون، جزایر کیمن، 10 مه 2022 – امروز، پروتکل HUMAN اعلام کرده است که به VeritaTrust کمک مالی اعطا کرده است تا بررسی های زنجیره ای را تقویت کند.

در پی اعلام بودجه 10 میلیون دلاری پروتکل HUMAN که به کمک های مالی اختصاص یافته است، این کار با VeritaTrust نشان دهنده اولین کمک مالی آنها از زمان شروع این برنامه است.

VeritaTrust به دنبال این است که به بازبینان برای بررسی محصولات و خدمات، ارز دیجیتال را پاداش دهد. و استفاده از فناوری بلاک چین برای ردیابی نظرات، و همچنین شهرت مربوطه بازبینان. انتظار می رود پروژه VeritaTrust فعالیت زنجیره ای را برای پروتکل HUMAN افزایش دهد. و ابزار جدیدی را برای توکن بومی پروتکل، HMT ارائه می دهد که برای پاداش دادن به بازبینان استفاده خواهد شد.

آندریاس شیم، که سرپرست برنامه کمک های مالی برای پروتکل HUMAN است، گفت: “این یک مشارکت بسیار سازگار است.” ما از همکاری با تیم VeritaTrust خوشحالیم. برای تأمین مالی کار خود در حالی که آنها به دنبال ساخت با استفاده از فناوری بلاک چین و مکانیسم های پاداش برای بهبود راه حل های تجارت الکترونیک هستند.

براهیم بن هلال، بنیانگذار VeritaTrust و رئیس سابق توسعه استراتژیک در Trust Pilot، گفت: «پروتکل HUMAN دیدگاه ما را برای مشارکت پاداش دهنده به اشتراک می گذارد. تا کنون، آن‌ها با موفقیت hCaptcha را روی زنجیره آورده‌اند تا به مردم اجازه دهند برای «کلیک‌های» خود درآمد کسب کنند. روش آنها برای ارزیابی و پرداخت کارهای خرد در زنجیره راه حل عالی برای نیازهای ما است. با استفاده از این فناوری، به لطف قدرت قراردادهای هوشمند، می‌توانیم به‌طور خودکار به بازبین‌ها در زنجیره پرداخت کنیم.»

خبر پیشنهادی:   رئیس صندوق بین‌المللی پول از سرمایه‌گذاران می‌خواهد پس از فروپاشی LUNA، UST از همه رمزارزها دوری نکنند - اخبار ویژه بیت کوین

درباره پروتکل HUMAN

پروتکل HUMAN یک راه حل گسترده برای مدیریت نیروی کار توزیع شده است. این کار با آوردن hCaptcha – مسدود کننده ربات – روی زنجیره شروع شد تا به کارگران تک تک برای کارهای کلیدی ML که با حل این CAPTCHA ها تکمیل می کردند پاداش دهد. با این حال، این به یک راه حل گسترده تر برای نمادسازی هر مشارکت تبدیل شده است. و بنابراین، توانایی سازماندهی مدیریت آن کار، ارزیابی آن، و پاداش پرداخت های خرد به بسیاری از افراد.

از این نظر، بررسی‌ها فقط شکل دیگری از کار یا مشارکت ارزشی هستند که می‌توانند از طریق بلاک چین پاداش بگیرند. HUMAN قابل اجرا بودن چنین پروژه ای را پیش بینی کرده بود در انتشار وبلاگ خود در مورد پتانسیل پروژه هامانند VeritaTrust که توسط فناوری بلاک چین ممکن شده است.

درباره VeritaTrust

VeritaTrust به مشاغل تجارت الکترونیک کمک می کند تا تجربه خرید آنلاین را بهبود بخشند. با توجه به اینکه 9 نفر از هر 10 نفر نظرات را قبل از خرید آنلاین بررسی می کنند، هرگز ارزش بیشتری برای بررسی محصولات وجود نداشته است. آنها امیدوارند با ارائه بررسی های قابل اعتماد در مورد بلاک چین به کاهش رها شدن سبد خرید و افزایش نرخ تبدیل و وفاداری کمک کنند.

VeritaTrust نظرات مشتریان را جمع آوری می کند تا به برندها کمک کند به مشتریان پاداش دهند. آنها از بلاک چین، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند تا یک راه حل plug&play SaaS ایجاد کنند تا یک استراتژی بررسی کامل مشتری ایجاد کنند.

خبر پیشنهادی:   مدیر مهندسی Bitcoin.com به سؤالات آیه در AMA پاسخ می دهد - اخبار بیت کوین تبلیغ شده


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

جوایز بنیاد پروتکل انسانی اعطای جوایز به VeritaTrust برای ایجاد پاداش‌های زنجیره‌ای برای بررسی - بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه Bitcoin.com

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا