دانش و فناوریموبایل و تبلت

جوهر الهام بخش برای sk شما

(پرز جیبی)-برای هر کسی که دارای کژون و آستانه درد آنقدر بالاست که بتواند تا آخر عمر خود را تقویت کند ، کلاه می گذارد ، اما برای کسانی که چنین اقدامی را انجام می دهند ، تشویق شدید می شود.

در این مقاله ، برخی از خالکوبی های بسیار جالب و خوش طعم را مشاهده خواهید کرد ، اعم از حیرت انگیز تا شوخ ، مبتکرانه تا نوستالژیک و آنهایی که فقط شما را تکان می دهند و تعجب می کنید که چقدر طول کشید از انجام آنها اصلاً پشیمان هستید

ما می دانیم که ما فقط سطح را خراشیده ایم ، بنابراین اگر یک خال کوبی شخصی دارید ، برای ما عکس بفرستید ، و هرگونه پیشنهاد در نظرات برای برخی از آثار هنری بی ارزش که فقط باید فریاد بزنند – به غیر از یک خال کوبی پرز جیبی ، به طور طبیعی

برچسب برچسب Ghostbusters

لوک کورمیر با نام مستعار آقای استیکر یک هنرمند خال کوبی خاص از نوا اسکوشیا ، کانادا است که طرح های خال کوبی فوق العاده ای شبیه به برچسب ایجاد می کند.

تصاویری مانند این از لوگوی Ghostbusters به ​​نظر می رسد که می توانند درست از روی پوست کنده شوند. مطمئناً منحصر به فرد!

مینی گروت

ما طرفداران بزرگ Groot هستیم و این تصور کوچک از او بسیار جذاب است. در اینجا گروت روی بازوی شخصی ظاهر می شود و همانطور که در Guardians of the Galaxy 2 می بیند مطمئن نیست چه دکمه ای روی بمب فشار دهد.

ایمگور

خالکوبی که همه چیز را دارد

این خالکوبی همه چیز را دارد. فوق العاده است. بیننده با چشم تیز نمایشی از طلسم اصلی لینوکس Tux the penguin را مشاهده می کند که در داخل لوگوی ویندوز نشسته و در حال خوردن یک اپل است. این اساساً ترکیبی از تمام سیستم عامل های اصلی است. اما ما دوست داریم اینجا تاکس شباهت بیشتری به Private از فیلم ماداگاسکار Dreamwork داشته باشد. حیرت انگیز.

تاتو واقعیت افزوده

تکنولوژی و خالکوبی های عجیب و غریب با جوهر بسیار خاصی برخورد می کند که وقتی تلفن خود را به سمت آن نشان می دهید ، یک کلیپ صوتی پخش می کند. این تنها مورد در نوع خود نیست ، اما استفاده درخشان از فناوری واقعیت افزوده است. ویدیو را ببینید تا از شکوه کامل آن لذت ببرید

Tumblrتصویر گیک تاتو 9

تاتو کد بدن سر

ما چندین تغییر از این خالکوبی کلاسیک کد HTML را در طول سالها دیده ایم. بیانی ساده و در عین حال م ofثر از جذابیت بدون زیاده روی.

کنترل کننده N64

در روزهایی که بازی ها هنوز روی کارتریج عرضه می شدند ، این کنترلرهای نینتندو پایه اصلی بسیاری از خانه ها بودند. طرفداران سرسخت کنترل سه کلاسیک کلاسیک و ساعت های زیادی را که در آن کار می کردند ، می ستایند. گیمرهای جوان تر ممکن است حتی متوجه نشوند که این خالکوبی چه چیزی را نشان می دهد و این باعث ناراحتی ما می شود.

Birthmark Cookie Monster

این یکی نه تنها بسیار خاص است ، بلکه هوشمندانه نیز هست. این خالکوبی کوکی هیولا به گونه ای طراحی شده است که به سادگی چشم را از نقطه تولد این صاحب دور کند. لکه قهوه ای در حال حاضر به نظر می رسد میان وعده ای شیرین است که هیولا مورد علاقه ما چشم به راه است.

پوکمون او و او

Pokemon و Pokemon Go همچنان محبوبیت خود را در بین افراد خرگوش در سراسر جهان نشان می دهند. این زوج آنقدر مشتاق هستند که برای نشان دادن غرور خود خالکوبی های شایان ستایش کردند.

Boredpandaتصویر گیک تاتو 10

مرد عنکبوتی

این سبک خالکوبی های پوستی پاره شده بسیار عجیب هستند ، این یکی نیز فوق العاده شیک است. در خارج ، یک انسان معمولی ، در زیر او مرد عنکبوتی است.

بتمن

شوالیه تاریکی یک خال کوبی بسیار زیبا ایجاد می کند. این یکی نه تنها فوق العاده دقیق است ، بلکه یک شباهت واقع گرایانه نیز دارد.

Redditتصویر 28

هان ابتدا شلیک کرد

آه ، الگوی رفتاری کلاسیک جنگ ستارگان به خالکوبی تبدیل شد. در نسخه 1977 فیلم تلخ جنگ ستارگان به نظر می رسید که هان سولو ابتدا گریدو را شلیک کرده است ، اما در نسخه به روز شده سال 1997 به نظر می رسد که گریدو به جای آن اول شلیک می کند. این شخص بدیهی است که احساس می کرد حق است که هان اعتبار را دریافت کند.

خالکوبی فضایی سه بعدی

این خالکوبی بسیار زیبا یک طرح سه بعدی است که به نظر می رسد بدن صاحب آن را از هم جدا می کند تا فضای زیر آن نمایان شود. یک طراحی واقعاً عجیب و شاید دید به بعد دیگر از طریق شکل انسان؟

Fortnite Llama

Fornite رسماً بین گیمرهای سراسر جهان بسیار محبوب است. اگر نام آن را نشنیده اید ، به احتمال زیاد بازی نمی کنید ، بچه ندارید یا زیر صخره زندگی می کنید.

این طرفدار بتل رویال تا آنجا پیش رفت که با شریک زندگی خود خالکوبی های Llama مطابقت داشت. حداقل زمانی که این روند بازی از بین برود ، یک خالکوبی بسیار زیبا خواهند داشت ، اگرچه توضیح آن برای نسل های آینده ممکن است پیچیده باشد.

ترس و نفرت

علاقمندان به این فیلم بلافاصله این شباهت را به شخصیت جانی دپ در فیلم ترس و نفرت در لاس وگاس خواهند شناخت. کلاسیک فرقه ای سال 1998 برگرفته از رمان هانتر اس تامپسون به همین نام است.

پرنسس لیا

بی شک تردست های جنگ ستارگان از این خال کوبی فوق العاده دقیق پرنسس لیا دیدن خواهند کرد. ما کاملاً تحت تأثیر واقع بین بودن این یکی قرار گرفته ایم. مطمئناً به نظر می رسد که او به شما خیره شده است.

جوهر دینکگیک تاتو تصویر 26

این میم خوب است

چه چیزی می تواند جذاب تر از تبدیل یک میم به یک خال کوبی باشد؟ این میم “این خوب است” با این حال ، یک خلاصه بسیار خوب از وضعیت فعلی جهان ارائه می دهد.

وحشت نکنید

این خال کوبی نه تنها توصیه ای برای زندگی حکیمانه است ، بلکه کلماتی که در The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy ، راهنمای تخیلی سفر به فضا از مجموعه کتابهایی به همین نام نوشته داگلاس آدامز ، نوشته شده است.

سونیک خارپشت

ادای احترام رنگارنگ به افسانه بازی که Sonic the Hedgehog است. سونیک در 29 سالگی و در حال شمارش ، تا حدودی پیشرفت می کند ، اما در این ضمیمه به سبک زندگی می کند.

داک براون

اسکات بزرگ! داک براون ، دانشمند سفر در زمان ، چیزی را در فاصله میانی مشاهده کرده است که باعث خیره شدن چشم های باز می شود. به عنوان طرفداران همیشه دوستدار بازگشت به آینده ، ما نیز طرفداران بزرگ این خال کوبی ساده و در عین حال دقیق هستیم.

آنتروپی

آنتروپی به عنوان “فقدان نظم یا پیش بینی پذیری ؛ کاهش تدریجی به بی نظمی” تعریف می شود. با دانستن این ، به راحتی می توانید درخشش این خال کوبی و قدردانی از کلمات گیک را در همه جا مشاهده کنید.

ربات بنکسی

گیک ها انواع مختلفی دارند. گیت های هنری نیز به همان اندازه احتمال خالکوبی دارند. این جوهر به عنوان ادای احترام به ما برجسته شد ربات برچسب زدن گرافیتی فوق العاده بنکسی در Coney Island نیویورک ایجاد شد.

چاقی های چای

ما بریتانیایی ها به عشق ما به چای معروف هستند. بنابراین تعجب آور نیست که ما خالکوبی این عاشق چای را کاملاً تأیید می کنیم. همچنین ثابت می کند که برای همه چیز یک گیک وجود دارد.

صفحه سبز رنگ ریک و مورتی

مردم یا عاشق ریک و مورتی هستند یا از آنها متنفرند. مطمئناً طرفداران زیادی دارد و خالکوبی هم کم نیستبه این گرچه مورد علاقه ما است. پس زمینه این خال کوبی به عنوان یک صفحه سبز عمل می کند که به رویدادهای مشابه Inception شبیه می شود زیرا ریک و مورتی برنامه تلویزیونی خود را تماشا می کنند. ویدیوی همراه YouTube را تماشا کنید برای دیدن شکوه کامل این خالکوبی.

تاتوین

یکی دیگر از خالکوبی های کلاسیک با موضوع جنگ ستارگان. این یکی به دلیل نقطه ظریف کار جوهر برای ما برجسته شد. همچنین به همان اندازه کوچک و باشکوه است.

گروت و موشک

ظاهراً شخصیت های دوست داشتنی نگهبانان کهکشان یک خال کوبی بسیار زیبا ایجاد می کنند. ما تعجب می کنیم که آنها به کجا می روند.

ددپول

شاید رایان رینولدز بتواند ددپول را به جریان اصلی هدایت کند ، اما شخصیت مارول مدت هاست که در بین بازیگران کمیک و عصبی بسیار محبوب است. این طرفدار ساعد خود را جوهر زده تا علاقه خود را به ابرقهرمان مبتذل نشان دهد.

رویای یک سر بنزین

اگر واقعاً عاشق اتومبیل هستید و نمی توانید به اندازه کافی از هیجانات سریع استفاده کنید. سپس ممکن است این خالکوبی برای شما باشد. نمای زیر پوست از یک سیستم تعلیق خوب.

ایکس وینگ

یکی دیگر از خالکوبی های فوق العاده دقیق جنگ ستارگان که توجه ما را به خود جلب کرد. این X-Wing نه تنها یک ستاره جنگجوی همه کاره Rebel Alliance بلکه یک خال کوبی ترکی است.


بهترین برنامه های iPhone 2021: راهنمای نهایی

خالکوبی نقطه به نقطه

چرا وقتی می توانید هنر خود را خلق کنید ، شخص دیگری را مجاب به شما کند. به طور بالقوه یک خال کوبی تعاملی جالب که افراد را درگیر می کند و جرات می کنند بپرسند موضوع چیست؟ “اینجا یک خودکار است ، به نقاط بپیوندید و دریابید.”

خالکوبی ماندالور

با توجه به محبوبیت مجموعه تلویزیونی Mandalorian ، تعدادی از این خالکوبی های فوق العاده را مشاهده خواهید کرد. اما برخی از گیک های جنگ ستارگان سالهاست که تاتوهای ماندالوریایی را تکان می دهند.

مرا آگاه کن!

تام ساندیس از استعداد جوهر کشی و برنامه ریزی هوشمندانه برای پوشاندن زخم ها استفاده می کند.

این یکی استفاده خوبی از یک تصویر خنده دار پیاده روی ستاره ای است که برای پوشاندن یک زخم جراحی در غیر این صورت آشکار استفاده می شود. یا شاید استفاده از این هنر به عنوان یک برجسته سرگرم کننده برای علائم جراحی.

شمشیر ویدر

خالکوبی جهنمی خالکوبی دیگری است که از استعدادها برای کمک به افراد برای پوشاندن جای زخم استفاده می کند. در اینجا یک علامت به چراغ روشن دارث ویدر تبدیل شده است. خوب.

کلاه مینیش

Zelda همیشه بین گیمرها محبوب بوده است ، حتی در حال حاضر با Breath of the Wild که این عشق را تجدید می کند.

این کاربر Reddit بازی مورد علاقه خود از این مجموعه را به هنر تبدیل کرده است – The Legend of Zelda: The Minish Cap به شکل خالکوبی.

تم ماتریس

با ظاهر شدن فیلم جدید ماتریکس ، به نظر می رسد که این شخص تصمیم گرفته است جوهر تثلیث را بسیار جذاب جلوه دهد.

Sketchy R2D2

ما این رنگ آمیزی R2D2 را دوست داریم ، نه فقط به این دلیل که از جنگ ستارگان لذت می بریم ، بلکه به این دلیل که به نظر می رسد با مداد ترسیم شده است تا اینکه با دقت جوهر زده شود تا کامل باشد.

جوکر

اینجا به تو نگاه می کنم بچه اگر تا به حال یک طرح جوکر فوق العاده دقیق و سرگرم کننده داشته ایم ، اگر چنین می دیدیم.

هارلی کویین اثر آنتونیو راگونه

برخی از این خالکوبی ها نه تنها به طرز شگفت انگیزی شیک هستند ، بلکه کاملاً چشمگیر هستند. این شباهت هارلی کوین/مارگوت رابی بسیار باشکوه است.

دکمه های پلی استیشن

این گیمر به وضوح کنسول خود را دوست دارد. ما واقعاً از اثر سایه بر روی این خالکوبی که باعث می شود دکمه ها سه بعدی به نظر برسند ، خوشمان می آید.

گیزمو

یکی دیگر از ساخته های فوق العاده آقای استیکر ، گرملین مورد علاقه همه را نشان می دهد. گرچه نحوه مالکیت این قسمت از بدن خود بدون ایجاد مشکل از ما خارج است.

نویسندگی آدریان ویلینگس و دن سونگ. در اصل منتشر شده در به
منبع

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا