ارز دیجیتالاقتصادی

جیمی دیمون، رئیس جی‌پی مورگان هشدار داد که «چیزی بدتر» از رکود ممکن است در راه باشد – اقتصاد بیت کوین نیوز

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، پیش‌بینی‌های خود را برای اقتصاد ایالات متحده، از جمله احتمال “چیزی بدتر” از رکود به اشتراک گذاشته است. مدیر اجرایی با اشاره به نرخ بهره، QT، نفت، اوکراین، جنگ و چین گفت: «ابرهای طوفانی وجود دارد.

پیش بینی های اقتصادی جیمی دیمون، رئیس جی پی مورگان

به گزارش روز شنبه یاهو فایننس، رئیس و مدیر اجرایی جی پی مورگان، جیمی دیمون، طبق گزارش‌ها، پیش‌بینی‌های خود را در مورد اینکه اقتصاد ایالات متحده به کجا می‌رود، طی تماس با مشتری در هفته گذشته به اشتراک گذاشت.

در حالی که با اشاره به اینکه اقتصاد ایالات متحده قوی است، ترازنامه مصرف کنندگان و کسب و کار در وضعیت خوبی قرار دارند، تاکید کرد که “شما باید متفاوت فکر کنید” هنگام پیش بینی. رئیس جی پی مورگان توضیح داد: «آنجا چه چیزی وجود دارد؟ ابرهای طوفانی وجود دارد. نرخ، QT، نفت، اوکراین، جنگ، چین.

دیمون به اشتراک گذاشت: “اگر مجبور بودم شانس را بگذارم: فرود نرم 10٪. فرود سخت تر، رکود خفیف، 20٪، 30٪.” او اضافه کرد:

رکود سخت تر، 20٪، 30٪. و شاید چیزی بدتر در 20٪ تا 30٪.

او توضیح داد: «این اشتباه بدی است که بگوییم «اینجا پیش‌بینی تک نقطه‌ای من است».

پیش‌بینی‌های او همان چیزی بود که در ماه ژوئن گفت، زمانی که او هشدار داد که یک طوفان اقتصادی در حال آمدن است. وی به سرمایه گذاران توصیه کرد که خود را آماده کنند.

در حالی که دیمون احتمال چیزی بدتر از رکود اقتصادی را می بیند، او در جریان بازدید اخیر از شعبه بانک JPMorgan Chase در Olneyville تاکید کرد: “هر چه آینده بیاورد، JPMorgan آماده است.”

تحلیلگران مختلف پیش بینی کرده اند که اقتصاد ایالات متحده ممکن است در سال جاری دچار رکود شود. مایکل گپن، رئیس اقتصاد ایالات متحده بانک آمریکا، دوشنبه به فاکس بیزینس گفت که احتمال رکود خفیف در سال جاری زیاد است. او انتظار دارد که فدرال رزرو با جنگش با تورم، ناخواسته باعث رکود شود. این چرخه احتمالاً با یک رکود خفیف به پایان می رسد … چگونه به آن برسم؟ اساساً فقط تاریخ است. این تحلیلگر معتقد است که رسیدن به یک فرود نرم واقعاً سخت است.

دیوید مریکل، اقتصاددان گلدمن ساکس، دیوید مریکل، در یادداشت مشتری یکشنبه خود توضیح داد: «نتیجه گیری کلی ما این است که یک مسیر امکان پذیر اما دشوار برای فرود نرم وجود دارد، اگرچه چندین عامل خارج از کنترل فدرال رزرو می توانند این مسیر را تسهیل یا پیچیده کنند و شانس را افزایش یا کاهش دهند. از موفقیت.”

نظر شما در مورد پیش بینی های اقتصادی جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

جیمی دیمون، رئیس جی‌پی مورگان هشدار داد که «چیزی بدتر» از رکود ممکن است در راه باشد – اقتصاد بیت کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا