اپلیکیشن و نرم افزاردانش و فناوری

حذف تبلیغات از اپلیکیشن‌های اختصاصی‌ سامسونگ

سامسونگ چندین وقت پیش وعده اعطا کرد که اکران تبلیغ در نرم افزار‌های پیش‌فرض خویش مثلا آوا، آب و هوا و Themes را متوقف می‌نماید. درحال حاضر بیان شده که تبلیغات از روی سه نرم افزار آب و هوا، Pay و Health حذف گردیده‌اند.

نخست یوزرها انجمن گفتگوی سامسونگ گفتند تبلیغات نرم افزار Samsung Pay به‌شکل ناگهانی ناپدید گردیده است. در‌پی یکی پرسنل سامسونگ در اینترنت‌وبسایت TizenHelp پذیرش کرد که سامسونگ از تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) اکران تبلیغات در دو نرم افزار Pay و Health را متوقف نموده است.

ولی سامسونگ به حیث فنی این تغییر‌و تحول را صرفا برای کره جنوبی پذیرش کرده، ولی یوزرها بقیه کشورها مثلا ایالات متحده هم از حذف تبلیغات خبر داده‌اند. تا پیش از امروز، نرم افزار Samsung Pay در زبانه Pay تبلیغات نماد می‌اعطا کرد، البته این تبلیغات هم اکنون ناپدید گردیده‌اند. اما سامسونگ هنوز در بخشی به اسم Featured در زبانه Home پیشنهادهایی را به یوزرها ارائه می‌نماید، البته این پیشنهادها شبیه تبلیغات پیشین نیستند.

نرم افزار Samsung Health هم از سمت سرور به‌روز گردیده و دیگر تبلیغی ندارد. ولی یوزرها می گویند برای اخذ این تغییر و تحول می بایست نرم افزار Health یا این که بقیه این اپ‌ها را Force Quit و آنگاه مجدد گشوده کرد. نرم افزار آب و هوا یا این که Samsung Weather هم اکران تبلیغات را متوقف کرده و درحال حاضر در بالای شیت تنها دما و پیش‌بینی موقعیت جوی‌بار در روزهای آینده را به اکران میگذارد.

در پایان، یوزرها می گویند نرم افزار Galaxy Themes هم از تبلیغات منزه گردیده و از این پس صرفا خویش تم‌ها را در مشت یوزرها قرار میدهد.

شمار متعددی از طرف داران سامسونگ زمان‌ها بود که نسبت به وجود تبلیغات در نرم افزار‌های این موسسه نقد داشتند. درپی این عکس العمل‌ها سامسونگ خاطرنشان کرد که صدای یوزرها را شنیده و به حیث آنان اهمیت میدهد. اکنون این طرح اجرایی گردیده و به ظاهر این موسسه دیگر از نه اکران تبلیغات درین نرم افزار‌ها پیشین میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا