کشتیورزشی

حسن رحیمی: مهم‌ترین هدف ما ایجاد حمایت در کشتی است

حسن رحیمی سرمربی تیم مقاومت بسیج در گفت و گو با پاتو با تمجید از سطح لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: اکثر کشتی گیران جوان مقاومت در بازی مهم دیگری شرکت نکرده اند. ”

نایب قهرمان سوم المپیک، حمایت را در اولویت برنامه خود دانست و گفت: لیگ فرصتی عالی برای کنار آمدن کشتی گیران جوان و باتجربه است که باعث می شود آزادکاران جوان از حضور در سایر مسابقات بزرگ هراس داشته باشند. نترس

وی پیشرفت فنی کشتی گیران را بسیار مهم می داند و خاطرنشان کرد: با وجود اینکه اعضای تیم نسبت به کشتی گیرانی که هزینه زیادی می کنند تجربه کمتری دارند اما از نتایج کسب شده راضی هستیم.

قهرمان کشتی جهان تاکید کرد: با توجه به اینکه به هدف اصلی خود که حمایت است رسیده ایم، دور برگشت مسابقات را بهتر برنامه ریزی خواهیم کرد.

سرمربی تیم کشتی آزاد مقاومت باشی کشور در پایان با بیان اینکه برای افتخارآفرینی کشتی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم، خاطرنشان کرد: برای حسن رحیمی فرقی نمی کند که کجا می تواند به کشتی خدمت کند، باشگاه، لیگ یا کشور. با این حال، من می خواهم به ورزش اول کشور ادای احترام کنم.

اولین دوره مسابقات سوپرلیگ کشتی آزاد گروه به میزبانی تیم صنعتی مازندران در شهر چوبا برگزار شد و فینال تیم ستاره شاری، تیم صنعت مازندران، تیم خراسان جنوبی و تیم باشگاه مقاومت باشی به ترتیب اول تا چهارم شدند. این گروه.

خبر پیشنهادی:   کلودیو پیزارو پیش از دیدار پرقدرت مقابل دورتموند می گوید: "برنده شدن در لیگ برای بایرن آسان نخواهد بود" | اخبار فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا