فوتبالورزشی

حماسه نقل و انتقالات رونالدو: کریستیانو برای جدایی از یونایتد قرارداد سرسام آوری پیشنهاد کرد | اخبار فوتبال

کریستیانو رونالدو برنامه پیش فصل منچستریونایتد را در میان گزارش‌هایی مبنی بر اینکه می‌خواهد پس از ناکامی یونایتد در راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا جدا شود، کنار گذاشته است. ظاهراً فوق ستاره پرتغالی درخواست جدایی از یونایتد را داشته است اما سرمربی جدید اریک تن هاگ گفته است که او در برنامه های باشگاه باقی می ماند و “برای فروش نیست”.

آینده رونالدو همچنان موضوع داغ بحث است و طبق گزارش ها، 25 میلیون پوند (30 میلیون یورو) از یک باشگاه ناشناس عربستانی به یونایتد پیشنهاد شده است. به گفته TVI و CNN پرتغال، این ستاره فوتبال دستمزد سرسام آوری در حدود 105 میلیون پوند در سال دریافت می کند. 20 میلیون پوند اضافی برای هزینه های ایجنت اختصاص داده خواهد شد. این پیشنهاد پرسود باعث می شود رونالدو در دو فصل آینده مبلغ شگفت انگیزی معادل 250 میلیون یورو به دست آورد.

این مهاجم 37 ساله فصل گذشته پس از 12 سال دوری از اولدترافورد از یوونتوس به یونایتد بازگشت اما این تیم در رده ششم قرار گرفت و تنها به لیگ اروپا راه یافت.

رونالدو برای تور پیش فصل به تیم ملحق نشد و دلیل آن مسائل خانوادگی بود که به گزارش‌ها مبنی بر جدایی او از اولدترافورد دامن زد. اما تن هاگ روز سه شنبه گفت که قبل از رفتن به تور، “گفتگوی بسیار خوبی” با فوق ستاره پرتغالی داشته است.

تن هاگ گفت: “ما در حال برنامه ریزی با کریستیانو رونالدو برای این فصل هستیم، بنابراین تمام است، من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم.” کریستیانو رونالدو فروشی نیست. کریستیانو در برنامه های ما است و می خواهیم با هم به موفقیت برسیم.

او گفت: “من قبل از مطرح شدن این موضوع با او صحبت کردم. گفت و گو و صحبت بسیار خوبی داشتم.” تن هاگ که از او خواسته شد توضیح بیشتری بدهد، گفت: “این بین من و کریستیانو است. تنها چیزی که می توانم تایید کنم این است که ما یک گفتگوی واقعی خوب با هم داشتیم.”

رونالدو در فصل گذشته با 24 گل بهترین گلزن باشگاه بود، اما کمپین او در چندین نوبت با نمایش عمومی از ناامیدی خدشه دار شد. یونایتد ابتدا با اوله گونار سولسشر و سپس سرمربی موقت رالف رانگنیک مبارزه کرد.

رونالدو برنده پنج توپ طلا هنوز یک سال از قراردادش با یونایتد باقی مانده است. او 19 فصل متوالی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده و بهترین گلزن تاریخ مسابقات است.


بستن داستان


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا