اقتصادیبورس

خبرهای مهم کدال /صادر شدن مجوز افزایش سرمایه فملی

به گزارش پرتونیوز، فملی در ماه های اخیر با پیشنهاد هیات مدیره قصد افزایش سرمایه داشت و هم اکنون مجوز افزایش 100 درصدی سرمایه شرکت از محل سود انباشته به مبلغ 20 هزار تومان صادر شده است. میلیون تومان.

_ همچنین شرکت پلاستیران با سرمایه 5.76 میلیارد تومانی در نظر دارد از محل حساب های دریافتنی و جریان نقدی به مبلغ 3025 درصد به مبلغ 174 میلیارد تومان افزایش سرمایه دهد.

شرکت شیشه و گاز (کگز) در مجمع عمومی فوق العاده به ازای هر سهم 580 ریال سود تقسیم کرد. همچنین شرکت تولیدی کاشی و سرامیک نگار گستر جلگه (کنگر) سود هر سهم مجمع خود را تقسیم نکرد.

_ بر اساس اطلاعیه ای که شرکت گروه دارویی برکت در سایت کدال منتشر کرده، آخرین مهلت استفاده از حق تقدم این شرکت اعلام شد. این شرکت پس از افزایش 26 درصدی سرمایه از 580 میلیارد تومان به 734 میلیارد تومان از محل مطالبات و جریان نقدی خود، مهلت استفاده از حق تقدم سهام این شرکت را از 30 آبان لغایت 8 دی ماه اعلام کرد.

صورتهای مالی اخیر منتشر شده از شرکتهای پذیرفته شده در بورس

شرکت بیمه سرمایه دماوند (تماوند) در عملکرد یک ماهه منتهی به 30 مهرماه 18 میلیارد تومان از محل واگذاری پروژه های خود سود کسب کرده است که نسبت به عملکرد یک ماهه مشابه سال 96 یک درصد افزایش داشته است.

شرکت آلومینیوم ایران (فیرا) در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه به ازای هر سهم 1504 ریال سود کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 105 درصد افزایش داشته است.

خبر پیشنهادی:   پروژه DeFi متمرکز بر امنیت، پروتکل ارتقاء EverRise و راه اندازی بر روی 3 بلاک چین – انتشار مطبوعاتی Bitcoin News

شرکت صنایع سیمان دشتستان (سدشت) در عملکرد یک ماهه منتهی به 30 مهرماه 59 میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 436 درصد رشد داشته است.

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی عملکرد یک ماهه منتهی به 30 مهرماه 10 میلیارد تومان سود از محل معاملات نقل و انتقال سهام کسب کرد.

بورس تهران در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 183 ریال به ازای هر سهم سود کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 64 درصد کاهش داشته است.

شرکت صنایع مادیران در عملکرد یک ماهه منتهی به 30 مهرماه 787 میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 100 درصد کاهش داشته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا