دانش و فناوریلپ تاپ

خدای جنگ 5 راگناروک: هر آنچه که تاکنون می دانیم

بازی God of War 5 Ragnarök نه تنها تایید شده است، بلکه خیلی زودتر از آن چیزی که هر یک از ما می توانستیم پیش بینی کنیم، عرضه می شود. سونی سعی می کند تمام پول من را بگیرد و موفق می شود. ما حتی یک تریلر کامل از گیم پلی بازی دریافت کردیم.

ما کمی در مورد خدای جنگ 5 راگناروک، از جمله آنتاگونیست‌های اصلی، می‌دانیم، بنابراین کلی اطلاعات در مورد راگناروک واقعی گردآوری کرده‌ایم و در مورد همه احتمالاتی که ممکن است در بازی بعدی رخ دهد، بحث کرده‌ایم. اسپویلرهای سنگین و سنگینی برای God of War در پیش است. به شما هشدار داده شده است.

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره God of War 5: Ragnarök می دانیم.

تاریخ انتشار God of War 5 Ragnarök

به طور تکان دهنده، ما در واقع یک پنجره انتشار برای God of War 5: Ragnarök — 2021 داشتیم. با این حال، از آن زمان تاکنون، God of War به طور غیرمعمولی منتشر شده است. تا سال 2022 به تعویق افتاد. حتی با در نظر گرفتن بازی God of War که به تازگی در سال 2018 راه اندازی شده است، انتشار این بازی در سال آینده بسیار وحشیانه است. مطمئنا، استودیو سانتا مونیکا چهار سال فرصت داشته است، اما خیلی زودتر از مدت زمانی که طول کشیده است، ساخته شود. افق غرب ممنوع و The Last of Us قسمت دوم.

از آنجایی که استودیو سانتا مونیکا قبلا God of War را از ابتدا ساخته است، تصور می کنیم ساخت دنباله ای برای بازی سال 2018 بسیار ساده تر خواهد بود، اما از آنجایی که این عنوان برای PS5 خواهد آمد، ما پیشرفت خواهیم کرد. گرافیک با نرخ فریم بالاتر.

هیچ به روز رسانی در مورد تاریخ انتشار بازی God of War 5: Ragnarök وجود ندارد، اما اخیراً متوجه شدیم که God of War با PS5 سازگار خواهد بود و این بازی همچنین اطلاعات ذخیره شده شما را از PS4 منتقل می کند.

در مورد خدای جنگ 5 راگناروک عملاً سکوت کاملی وجود داشت، اما حداقل به گفته دیوید جاف، کارمند سابق سانتا مونیکا، ما اطلاعاتی در مورد پلتفرم‌های بازی بعدی God of War دریافت کردیم.

Jaffe در حال پخش هیچ‌کس دیگری جز God of War نبود که در مورد سرنوشت God of War 5 Ragnarök نظر داد. Jaffe گفت: “من مطمئن هستم که God of War بعدی PS4، PS5 خواهد بود.” “البته که خواهد شد.”

Jaffe همچنین سخنان جیم رایان، رئیس و مدیر عامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت را تکرار می‌کند که گفته بود سونی حداقل تا چند سال آینده از PS4 پشتیبانی خواهد کرد. آنچه Jaffe می‌گوید لزوماً تأیید نیست، اما به‌عنوان فردی با بینش در استودیو، ادعای او ممکن است تا حدی حقیقت داشته باشد.

اگر برای برخی از محتوای God of War احساس خارش می کنید، God of War: Fallen God #1 در 10 مارس 2021 عرضه می شود. این شروع یک مجموعه کتاب مصور است که بین وقایع God of War III و God of War (2018) اتفاق می افتد.

ما هیچ خبری در مورد آخرین عنوان God of War دریافت نکرده ایم، اما Cory Barlog دریافت کرده است اذیت کردن مردم در توییتر با جزئیات داستان

ما اخیرا اولین تریلر واقعی را دریافت کردیم و تاریخ انتشار آن بدون تغییر باقی مانده است و در سال 2022 عرضه می شود. God of War 5 Ragnarök نیز به طور رسمی برای PS4 می آید. God of War Ragnarök یک گزینه ارتقاء دیجیتالی از دیسک یا بازی دیجیتال PS4 به نسخه دیجیتال PS5 را با هزینه اضافی ارائه می دهد.

اخیرا بازی God of War برای رایانه های شخصی معرفی شده است، بنابراین کاملاً ممکن است که God of War 5 Ragnarok در مقطعی بر روی رایانه شخصی نیز عرضه شود.

داستان خدای جنگ 5 راگناروک

اگر God of War را شکست داده باشید، دقیقا می دانید که این بازی قرار است به کجا برسد. زمان پایان روزگار است، حداقل برای خدایان نورس، با نام مستعار راگناروک. در بازی قبلی، ما یک سری پیش‌زمینه درباره اتفاقاتی که پیش‌بینی می‌شود با شروع راگناروک اتفاق بیفتد، به دست آوردیم.

(اعتبار تصویر: سونی سانتا مونیکا)

در اسطوره‌های اسکاندیناوی واقعی، راگناروک با نبردی بزرگ شروع می‌شود که منجر به مرگ بسیاری از خدایان از جمله اودین، ثور، تیر، فریر، هایمدالر و لوکی می‌شود. با این حال، تصویر خدای جنگ کمی متفاوت است، زیرا راگناروک برای اولین بار توسط Jötunn Seeress Gróa پیشگویی شد. در مرکز پیشگویی او “شبح سفید از سرزمینی دیگر و پسر جوانش” با نام مستعار کریتوس و آترئوس قرار دارد.

پس از اینکه اودین از این پیشگویی مطلع شد، او را کشت، اما او همه چیز را به او نگفت، بنابراین او با وسواس خود را متعهد کرد که به دنبال دانش بیشتر باشد. غول‌های یوتونهایم در واقع همه چیز را در مورد راگناروک می‌دانستند، به همین دلیل است که اودین حمله کرد و سعی کرد به پیشگویی آنها نگاهی بیندازد. سپس اودین دست به کشتار زد و غول‌ها را در همه 9 قلمرو بیرون آورد. در نقطه ای، غول ها به یوتونهایم عقب نشینی کردند و برای محافظت از خود و همچنین پیشگویی، از بقیه قلمروها دور شدند.

وقتی به یوتونهایم می رسیم، یک نقاشی دیواری کامل دریافت می کنیم که وقایع راگناروک را پیشگویی کرده است (با تشکر، ویکی خدای جنگ). شگفت آور، اولین علامت راگناروک مرگ بالدور است، همان مخالفی که ما در God of War می کشیم. پس از مرگ بالدور، فیمبولوینتر رخ می دهد که زمستانی سه ساله است.

سپس، پس از سه سال، راگناروک ظاهراً در داخل و خارج از بازی شروع می کند. رسماً زمانی شروع می شود که اسکول و هاتی، دو گرگ غول پیکر، خورشید و ماه را می بلعند. سپس، سورت غول آتش، درست قبل از کشته شدن توسط ثور و اودین، آسگارد را با شمشیر شعله ور خود می سوزاند. سپس جنگی بین باند اودین (آسیر) و خدمه فریا (وانیر) آغاز می شود. در جنگ، نبردی بین فنریر و اودین در می گیرد و هر دو می میرند. در نهایت نبردی بین مار جهانی و ثور رخ می دهد و ظاهراً ثور آنقدر به مار ضربه می زند که Yggdrasil ترکش می کند و مار را به گذشته می فرستد.

آشکارسازی اصلی در پایان نقاشی دیواری، تصویری از مرگ کریتوس به دست پسر خودش، آترئوس بود. مشخص نیست که چه تعداد از این رویدادها رخ خواهد داد، زیرا کریتوس بارها و بارها از سرنوشت و سرنوشت خود سرپیچی کرده است. با این حال، پس از مرگ کریتوس، پیش‌بینی شده است که آترئوس با گروهی از گرگ‌ها ملاقات می‌کند و هر سه با هم سفر می‌کنند. من فرض می کنم این گرگ ها در واقع اسکل و هاتی هستند، اما این فقط یک حدس است.

در همین حال، طرفداران در حال انتخاب کارگردان God of War هستند کوری بارلوگتوییتر برای سرنخ‌ها، و از آنجایی که مملو از بیگانه‌ها و چیزهای مرتبط با فضا است، نظریه این است که یا قرار است در God of War چیزهای فضایی ببینیم یا بارلوگ روی یک بازی علمی تخیلی کار می‌کند. هر دو تئوری بسیار زیبا هستند، بنابراین من زیاد در آن مطالعه نمی کنم.

ما هنوز چیز زیادی در مورد آنچه در داستان می گذرد نمی دانیم، اما اخیراً روزنامه نگار و سازنده محتوا بازی های ویدیویی آلانا پیرس به استودیوی سونی سانتا مونیکا پیوست به عنوان یک نویسنده بازی های ویدیویی

با این حال، پس از انتشار اولین تریلر رسمی، اکنون می دانیم که این بازی تماماً در مورد جلوگیری از راگناروک است و ثور و فریا آنتاگونیست های اصلی هستند که به دنبال انتقام برای مرگ خانواده خود هستند. و در این سفر، بازیکنان می‌توانند از تمام نه قلمرو اساطیر نورس بازدید کنند.

خدای جنگ 5 راگناروک ثور

اگر پایان مخفیانه ای را در پایان God of War بدست آورید، می دانید که ثور در این بازی یک چهره برجسته خواهد بود و او عصبانی است. می دانی، چون دو تا از پسرانش مودی و مگنی را به قتل رساندی. به احتمال زیاد او آنتاگونیست اصلی راگناروک God of War 5 خواهد بود.

خدای جنگ 5 راگناروک: هر آنچه که تاکنون می دانیم

(اعتبار تصویر: استودیو سانتا مونیکا)

علیرغم اینکه پیشگویی شده بودیم با خود خدای تاندر، ما در واقع صدای او را در God of War نشنیده‌ایم، بنابراین نمی‌دانیم چه کسی در بازی God of War 5 Ragnarök نقش او را بازی خواهد کرد. و با توجه به اینکه ثور نیاز به بازیگری دارد، ممکن است در بازی God of War 5 Ragnarok یک مدل چهره متفاوت برای او ببینیم.

با این حال، ما اکنون می دانیم که ثور چگونه به نظر می رسد و چه کسی نقش او را بازی می کند: رایان هرست. درست است، Sons of Anarchy خودش را می تپد.

تریلر God of War 5 Ragnarok

ما یک تریلر ضعیف داریم، اما با صدایی جذاب از خود کریتوس همراه است. او می گوید: «زمان نزدیک است. شما باید خود را آماده کنید، که احتمالاً با آترئوس صحبت شده است.

این تریلر زیر است:

ما بالاخره یک تریلر دیگر برای اضافه کردن به لیست داریم و این یک نگاه کامل به داستان، گیم پلی و خیلی چیزهای دیگر است. جنگ در حال آماده شدن است و پسرها باید در تمام 9 قلمرو حرکت کنند تا راگناروک را متوقف کنند.

گیم پلی God of War 5 Ragnarök

در حالی که من شوکه شده ام که God of War 5 Ragnarök تاریخ انتشار 2021 دارد، از اینکه هیچ گیم پلی ندیده ایم، شوکه نیستم. ما تصور نمی کنیم که این بازی بسیار متفاوت از بازی God of War باشد، اما مطمئناً شاهد پیشرفت هایی خواهیم بود.

من می‌خواهم تغییراتی در اطراف دوربین، سیستم دنده و حتی نحوه عملکرد آترئوس ببینم. در تئوری، این باید سه سال پس از خدای جنگ اتفاق بیفتد، زیرا راگناروک باید پس از مرگ بالدور شروع شود. اگر اینطور است، آترئوس باید مجموعه جدیدی از توانایی‌ها را داشته باشد و از آنجایی که تصور می‌کنم بازی را به صفر شروع نمی‌کنیم، استودیو سانتا مونیکا باید دریابد که چگونه می‌تواند بر روی درخت مهارت عظیمی که ما داریم بسازد. قبلاً در بازی قبلی به دست آورده اید.

علاوه بر این، ما انتظار داریم حداقل یک نبرد بزرگ بین کریتوس و فریا رخ دهد، زیرا او به خاطر قتل پسرش، بالدور، از ما قول انتقام گرفت. بنابراین، پا به پای ملکه والکری اصلی احتمالاً همانقدر که به نظر می رسد ترسناک خواهد بود.

تنها در تریلر جدید، شاهد رویارویی کریتوس با فریا و همچنین ثور هستیم. نبرد نرم‌تر و سریع‌تر به نظر می‌رسد، اما در کل بر اساس همان پایه اصلی ساخته شده است. به جای پارو زدن با قایق از طریق Midguard، با چند توله سگ شایان ستایش سورتمه سواری خواهید کرد. خوب، شما می توانید راه خود را در مناطق دیگر پارو بزنید. همچنین، کریتوس اکنون می‌تواند از ارتفاعات بزرگ بپرد تا پوندهای زمینی بد را انجام دهد. و Blades of Chaos به‌عنوان قلاب‌هایی برای پلتفرم کردن عمل می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا