کار آفرینی و استارتاپ

خلاصه به پیش‌نمایش‌های پیوند ایجاد شده توسط هوش مصنوعی می‌پردازد که واقعاً روی آن کلیک می‌کنند • TechCrunch

  • هوش مصنوعی اتمی، که از یادگیری ماشینی برای کشف پتانسیل RNA در کشف دارو استفاده می کند، یک دور سری A 35 میلیون دلاری جمع آوری کرد.
  • آنها یک مدل یادگیری ماشینی ایجاد کرده اند که می تواند ساختار مولکول های RNA را بر اساس مجموعه محدودی از داده ها به طور دقیق پیش بینی کند.
  • آن‌ها از آن زمان مدل خود را بهبود بخشیده‌اند و از آن برای پیگیری برنامه کشف داروی خود استفاده می‌کنند، که مولکول‌های نامزدی تولید می‌کند که ممکن است برای درمان بیماری‌هایی که مقاوم به دارو هستند یا درمان آن‌ها بسیار دشوار است، کار کنند.

پس از نوشتن مقالات، من فکر می کنم که آنها خلاصه های بسیار محکمی هستند، اما به اندازه کافی مختصر هستند که (امیدوارم) علاقه شما را جلب کنند. هرکسی روی پیوندهای یک مقاله نمی‌گذرد و روی آن کلیک نمی‌کند، زیرا چه کسی می‌داند چه چیزی حتی مرتبط است؟ آیا می خواهید 10 تب را فقط برای فهمیدن باز کنید؟ یا سعی می کنید از روی URL حدس بزنید؟ پنجره بازشو برای من بسیار زیبا به نظر می رسد، و فقط زمانی ظاهر می شود که شما بخواهید:

نمونه متحرک یک پنجره بازشو Summari. اعتبار تصویر: خلاصه

در اینجا، آن را به صورت زنده امتحان کنید این پست – ممکن است به دستمزدهای فوتبال اهمیتی نداشته باشید، اما می توانید ببینید که ظاهر می شود و ناپدید می شود. آن ظاهر نیز مرسوم است. طول خلاصه، گلوله‌ها، اینکه آیا و چه زمانی فعال می‌شود، همه آن‌ها را می‌توان تغییر داد. بنابراین چه اتفاقی می‌افتد وقتی پیش‌نمایش پیوند این خلاصه غنی از هوش مصنوعی را دریافت می‌کند؟

شریگر گفت: «ما شاهد 50 درصد بازدید بیشتر از صفحه هستیم. من یک فرد بسیار تحلیلی هستم و در مورد آنچه که می دیدیم عصبی بودم، زیرا کمی ضد شهود است. اما ویکی پدیا این کار را انجام داد و بسیار موفق بود. این هزینه کاوش را برای کاربر کاهش می دهد.

با دریافت راهنمایی بزرگتر در مورد آنچه که آنها روی آن شناور می شوند، قوز عبارت “آیا روی این کلیک کنم یا نه؟” را کاهش می دهد. مطمئناً کوچک‌ترین قوز جهان است، اما اگر به یک ناشر وب بگویید که می‌توانید کلیک‌ها را تنها یک درصد افزایش دهید – چه برسد به 50٪ – آنها روی آن می‌پرند. زمان در سایت و تعامل معیارهای ارزشمندی هستند، و یافتن راه هایی برای افزایش آن به سمت بالا بخش بزرگی از شغل هر مدیر محصول است.

پیوندهای مختلف، مانند پیوندهای وابسته، می‌توانند پیش‌نمایش‌های متفاوتی را ارائه دهند، به‌عنوان مثال، مزایا و معایب یک محصول خلاصه‌شده از صدها بررسی گذشته. یا پیوندهای خارجی را می توان برهنه رها کرد – شاید (فقط صادق باشیم) تا از سود کردن همان اثر کلیکی جلوگیری شود.

شریگر خاطرنشان کرد که آن‌ها کارهای زیادی را انجام داده‌اند تا مطمئن شوند که خلاصه‌ها نوع مدل‌های زبانی «خلاقیت» را نشان نمی‌دهند – به عنوان مثال، نام‌ها، تاریخ‌ها، نقل‌قول‌ها و چیزهای دیگر همیشه حفظ می‌شوند. و تغییر عبارت محدود به جاهایی است که معنی را تغییر نمی دهد. او گفت: «تمام IP ارزشمند ما، دانش و دانشی است که قبل و بعد از مدل هوش مصنوعی وجود دارد.

در نهایت، اگرچه کاربران سود می برند، مشتریان Summari اکنون اپراتورهای وب سایت هستند. این شرکت برای دسترسی به ابزار هزینه ثابتی را دریافت می کند و سپس هزینه استفاده کمی را دریافت می کند.

شریگر به عنوان یک مثال بسیار ضعیف از مقیاس ارائه کرد: “اگر مقاله متوسط ​​شما 1000 کلمه داشته باشد و شما پنج کلمه از آنها داشته باشید، ما 5000 کلمه را خلاصه می کنیم و 500 کلمه می نویسیم و شاید 50 سنت هزینه می کنیم.” ما سعی می کنیم قیمت کلی را تعیین کنیم کمترین بنابراین این مانعی برای فروش نیست – تنها راهی که می‌توانیم به سرعت مقیاس‌بندی کنیم، کشف کانال‌های توزیع بزرگ است.»

پس از شرکای اولیه، Summari قرار است در یک ناشر دانشگاهی بزرگ و سایت خبری بزرگ، هر دو بدون نام، به صورت زنده راه اندازی شود. شریگر گفت: «ما قطعاً متوجه FOMO در سراسر صنعت هستیم. افرادی هستند که در اطراف بو می کشند و شروع به دیدن ارزش می کنند. یک اثر شبکه طبیعی وجود دارد زیرا بک لینک ها خلاصه می شوند. هنگامی که TechCrunch استفاده از ما را خلاصه کرد، دیگر نمی خواهید آن را خاموش کنید و دوباره این کار را انجام دهید.

من پیشنهاد کردم که با وجود بازیگران بزرگ فناوری مانند مایکروسافت و گوگل که بازی های بزرگی را در زمینه هوش مصنوعی انجام می دهند، شرکت نباید از دریافت یک یا دو پیشنهاد تعجب کند. به هر حال، خلاصه‌هایی از این دست در موتورهای جستجو یا یک سایت خبری با الگوریتمی عالی خواهند بود. اما شریگر گفت که آنها به دنبال یک خروج سریع نیستند.

“وظیفه من این است که ارزش را برای سهامداران به حداکثر برسانم. اگر من یک پیشنهاد فریبنده از گوگل یا یاهو دریافت کنم، ممکن است سود استراتژیک عظیمی داشته باشد… من احمق نیستم، آن را دنبال می کنم. اما همه اینجا به دنبال یک برد بزرگ هستند.»


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا