ارز دیجیتالاقتصادی

دادستان منطقه منهتن 1.3 میلیون دلار رمزنگاری را مسدود کرد – به دنبال بازگرداندن وجوه به قربانیان کلاهبرداری – مقررات بیت کوین نیوز

دفتر دادستان منطقه منهتن (DA) بیش از 1.3 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده را «در جریان تحقیقات کلاهبرداری انجام شده در ده ماه گذشته» مسدود کرده است. این مقام گفت: “ما آن پول را به قربانیان این طرح ها برمی گردانیم – در حالی که آگاهی را برای جلوگیری از تقلب در آینده افزایش می دهیم.”

1.3 میلیون دلار ارز دیجیتال منجمد شده

الوین براگ، دادستان منطقه منهتن (DA) روز پنجشنبه اعلام کرد که دفتر او “بیش از 1.3 میلیون دلار ارز دیجیتال را طی تحقیقات انجام شده در مورد کلاهبرداری در ده ماه گذشته مسدود کرده است.”

براگ توضیح داد: «با استفاده از تخصص تجزیه و تحلیل بلاک چین، بازرسان، دادستان‌ها و تحلیل‌گران تخصصی ارزهای دیجیتال توانستند بیش از 1.3 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده سرقت شده را فقط در 10 ماه گذشته پیدا کرده و مسدود کنند.»

در حالی که بسیاری از این سارقان سایبری در خارج از کشور هستند و در حال حاضر از دسترس ما خارج هستند، ارز دیجیتالی که آنها دزدیده اند اینطور نیست. ما آن پول را به قربانیان این طرح‌ها برمی‌گردانیم – در حالی که آگاهی را برای جلوگیری از تقلب در آینده افزایش می‌دهیم.

این اطلاعیه می افزاید که ارز دیجیتال به ارزش 200000 دلار توقیف شده و اکنون در حساب های DA نگهداری می شود.

دفتر دادستانی منطقه منهتن توضیح داد که کلاهبرداری های رمزنگاری شامل عاشقانه، دستگاه های خودپرداز بیت کوین، فریبکاران، دانلود از راه دور دسکتاپ و اسکرین شات های موجودی حساب جعلی به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

یک کلاهبرداری متداول مربوط به ارزهای دیجیتال که بسیاری از سرمایه‌گذاران را در سراسر جهان فریب داده است، «قصابی خوک» نامیده می‌شود. در ماه های اخیر، چندین مقام آمریکایی در مورد افزایش محبوبیت این نوع کلاهبرداری هشدار داده اند.

نظر شما در مورد مسدود کردن ارزهای دیجیتال توسط دفتر منهتن DA با برنامه ای برای بازگرداندن وجوه به قربانیان کلاهبرداری چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

دادستان منطقه منهتن 1.3 میلیون دلار رمزنگاری را مسدود کرد - به دنبال بازگرداندن وجوه به قربانیان کلاهبرداری - مقررات بیت کوین نیوز

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا