ارز دیجیتالاقتصادی

درجه سانتیگراد به جامعه در مورد حساب های جعلی هشدار می دهد، فضاهای توییتر و AMA ها را متوقف می کند


یک هفته پس از شروع توقف برداشت، پلتفرم وام‌دهی کریپتو سلسیوس شبکه به جامعه درباره افزایش حساب‌های جعلی رسانه‌های اجتماعی که ادعا می‌کنند وابسته به این شرکت هستند، هشدار داد.

در یک پست وبلاگ، شرکت وام دهنده اصرار کرد جامعه باید هوشیارتر باشد، زیرا حساب‌هایی که «به دروغ ادعا می‌کنند با درجه سانتیگراد مرتبط هستند» افزایش یافته است. در همان پست، این شرکت اعلام کرد که برخی از کانال‌های ارتباطی خود، یعنی جلسات توییتر و جلسات درخواست از من (AMA) را متوقف می‌کند تا بر مسائل نقدینگی و عملیات جاری خود تمرکز کند.

علاوه بر این، این شرکت تاکید کرده است که در حال کار و برقراری ارتباط با رگولاتورها در مورد برداشت‌ها، معاوضه و توقف انتقال است و در تلاش است راه‌حلی بیابد. با این حال، این شرکت هیچ به روز رسانی در مورد زمانی که کاربرانش می توانند برداشت وجوه خود را از سر بگیرند، ذکر نکرد.

در همین حال، جنبش فشار کوتاه به سبک Gamestop برای درجه سانتیگراد (CEL) در توییتر با هشتگ #CELShortSqueeze در دسته کسب و کار و امور مالی ترند شده است. کاربران توییتر خریدهای CEL خود را برای نشان دادن حمایت خود از این پروژه ارسال کرده اند.

کاربر توییتر TheTwitOnline بیان آنها امیدوارند که الکس ماشینسکی، مدیر عامل سلسیوس، متوجه شود که جامعه چگونه از پروژه حمایت می کند، به این امید که تیم آن برای ارزش و کاربرد بیشتر CEL کار کند.

مربوط: پلتفرم وام کریپتو بابل فایننس به توافق بدهی طرف مقابل می رسد

روز دوشنبه، سایمون دیکسون، یکی از بنیانگذاران پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین BnkToTheFuture، راه حلی را برای کاهش درجه سانتیگراد پیشنهاد کرد. به گفته دیکسون، رویکردی که Bitfinex برای مقابله با هک بدنام خود استفاده کرد، کارساز بوده است و سلسیوس را ترغیب کرده تا کاری مشابه انجام دهد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل صرافی FTX، شایعاتی مبنی بر اینکه شرکت اصلی تجاری Alameda Research در بحران فعلی سلسیوس نقش داشته است را تکذیب کرد. از سوی دیگر، Bankman-Fried خاطرنشان کرده است که Alameda در تلاش است تا از آسیب بیشتر در بخش کریپتو به دلیل مشکلات سلسیوس جلوگیری کند.