ارز دیجیتالاقتصادی

درخواست G20 برای “اجرای سریع و هماهنگ” نقشه راه رمزنگاری صندوق بین المللی پولوزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی نقشه راه دارایی های رمزنگاری پیشنهاد شده توسط صندوق بین المللی پول (IMF) و هیئت ثبات مالی (FSB) را تصویب کردند. روسای مالی در آخرین نشست خود اعلام کردند: ما خواستار اجرای سریع و هماهنگ نقشه راه G20 هستیم.

بیانیه روسای مالی G20 در مورد دارایی های رمزنگاری شده

وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی در تاریخ 12 تا 13 اکتبر در مراکش، مراکش گرد هم آمدند و در آنجا درباره موضوعات مختلف از جمله مقررات ارزهای دیجیتال بحث و گفتگو کردند.

در بیانیه خود که در پایان این نشست دو روزه منتشر شد، روسای مالی گروه 20 از صندوق بین‌المللی پول (IMF) و هیئت ثبات مالی (FSB) برای تنظیم مؤثر سند ترکیبی صندوق بین‌المللی پول-FSB قدردانی کردند. [G20] رهبران در بیانیه دهلی نو G20 مورد استقبال قرار گرفتند. صندوق بین‌المللی پول و FSB مقاله ترکیبی خود را با عنوان «سیاست‌های دارایی‌های رمزنگاری» در سپتامبر منتشر کردند.

“ما قبول می کنیم نقشه راه در مقاله سنتز به عنوان نقشه راه G20 در مورد دارایی های رمزنگاری شده پیشنهاد شده است. این نقشه راه دقیق و اقدام محور برای دستیابی به اهداف مشترک ما در ثبات کلان اقتصادی و مالی و اطمینان از اجرای موثر، انعطاف پذیر و هماهنگ چارچوب سیاست جامع برای دارایی های رمزنگاری ضروری است.»

ما خواستار اجرای سریع و هماهنگ نقشه راه G20، از جمله اجرای چارچوب های سیاست هستیم. گسترش فراتر از حوزه های قضایی G20؛ هماهنگی جهانی، همکاری و به اشتراک گذاری اطلاعات؛ و رفع شکاف های داده

ما از صندوق بین‌المللی پول و FSB می‌خواهیم تا به‌روزرسانی‌های منظم و ساختاریافته را در مورد پیشرفت اجرای نقشه راه G20 در مورد دارایی‌های کریپتو ارائه کنند. وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی در بیانیه خود گفتند: ما از کار مداوم و اجرای جهانی استانداردهای FATF در دارایی‌های دیجیتال حمایت می‌کنیم.

در سپتامبر، رهبران گروه 20 در بیانیه خود اظهار داشتند که توصیه‌های صندوق بین‌المللی پول و FSB را «برای تنظیم، نظارت و نظارت بر فعالیت‌ها و بازارهای دارایی‌های رمزنگاری و ترتیبات جهانی استیبل کوین» تأیید می‌کنند. آنها همچنین از FSB و سایر نهادهای تنظیم کننده استاندارد خواستند تا “اجرای موثر و به موقع این توصیه ها را به شیوه ای ثابت در سطح جهانی ترویج کنند تا از آربیتراژ نظارتی جلوگیری شود.”

نظر شما در مورد وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی که خواستار اجرای سریع و هماهنگ نقشه راه G20 در مورد دارایی های رمزنگاری شده اند چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا