اقتصادیراه و مسکن

درصد تغییر قیمت مسکن در شیراز در سال گذشته / کدام مناطق کمترین افزایش را داشته اند؟

به گزارش تجارت نیوز، طبق آگهی های درج شده در سایت دیوار، قیمت مسکن در شهر شیراز طی یک سال گذشته افزایش یافته است. بر اساس نرخ فروش آپارتمان در الزامات دیوار شهر شیراز، فهرستی از مناطق و محله هایی که کمترین افزایش قیمت را در سال گذشته داشته اند به دست آمد.

بر اساس داده های جدول زیر، محله اطلس با یک درصد افزایش قیمت از مهر 1378 تا مهر 1400 به همراه محله تچارا و ریشمک با دو درصد افزایش قیمت، کمترین افزایش قیمت آپارتمان را در بین محله های کشور به ثبت رساندند. جدول زیر

محله حفاظ شده 3.3 درصد و زرگری و ستارخان حدود 4.5 درصد برای میانگین قیمت خرید یک آپارتمان افزایش یافته است.

شهر جدید صدرا و شهر امام رضا با حدود هفت درصد افزایش قیمت همراه شدند. بر اساس آگهی های سایت دیوار، میانگین قیمت خرید مسکن در سال گذشته در شهر سراج 7.6 درصد و شهر گلستان 11.9 درصد بوده است که بیشترین افزایش قیمت را در بین محله های زیر داشته است.

محله های ذکر شده در جدول زیر محله هایی هستند که طی سال گذشته کمترین درصد افزایش (تغییر) قیمت را در بین آگهی های سایت دیواری داشته اند. همچنین توجه داشته باشید که میانگین قیمت ها در جدول زیر بر اساس آگهی های درج شده در سایت دیوار می باشد.

در جدول زیر میانگین قیمت خرید آپارتمان در برخی از محلات شیراز و همچنین درصد افزایش قیمت ماهانه (از شهریور 1400 تا مهر 1400) و درصد افزایش قیمت سالانه (از مهر 99 تا مهرماه) را مشاهده می کنید. 1400).

خبر پیشنهادی:   مغز متفکر زندانی Onecoin متهم به استفاده از تلفن همراه قاچاق برای انتقال 20 میلیون دلار - مقررات بیت کوین نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا