فوتبالورزشی

درگیری شدید جردن هندرسون و آلیسون در جریان تساوی لیورپول مقابل چلسی


جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و آلیسون دروازه بان با هم تبادل نظر شدیدی داشتند، زیرا قرمزها فرصت را پس از فرصت به چلسی واگذار کردند.

مرسیسایدرها عملکرد ضعیف خود را در باخت 4-1 خارج از خانه مقابل منچسترسیتی با یک نمایش ضعیف دیگر در تساوی 0-0 در استمفورد بریج در دوشنبه شب دنبال کردند و تیم میزبان مجموعه ای از موقعیت ها را هدر داد.

گتی

وقتی چلسی فرصت دیگری را از دست داد، کاپیتان و دروازه بان آنها با هم درگیر شدند

اوضاع بین این دو بسیار داغ شد

گتی

اوضاع بین این دو بسیار داغ شد

چلسی چندین بار توپ را در پشت دروازه لیورپول در اختیار داشت، اما VAR آن را رد کرد، اما موقعیت‌های بسیار خوبی نیز وجود داشت که فقط سوت زدند.

در اواخر یک دفعه دیدم که جوئل ماتیپ با ضربه سر ضعیف به سمت ژائو فلیکس از چلسی سقوط کرد و او در حال از دست دادن تعادل بود و او فرصت دیگری را از دست داد و توپ را به بالای دروازه فرستاد.

این باعث شد هندرسون خشمگین با آلیسون روبرو شود، زیرا به نظر می رسد کاپیتان لیورپول دروازه بان خود را به عدم ارتباط با ماتیپ متهم می کند.

برزیلی با عصبانیت پاسخ داد و قبل از اینکه هندرسون دور شود، این زوج برای مدت کوتاهی در چهره یکدیگر قرار گرفتند.

دوربین‌های تلویزیون پس از این حادثه خاموش شدند، اما خوشبختانه، مفسران TalkSPORT، سم ماترفیس و استوارت پیرس، توانستند صحنه‌های داغ در جعبه لیورپول را به تفصیل شرح دهند.

ماترفیس گفت: «آلیسون و هندرسون در حال حاضر یک پارگی مناسب دارند، یک ردیف مناسب در محوطه جریمه در سمت راست ما.

جوئل ماتیپ نیز درگیر این موضوع است، بازیکنان لیورپول در حال از دست دادن سر خود با یکدیگر هستند.

پیرس اسطوره انگلیس اضافه کرد: “این از شنبه ناشی می شود، شما می توانید ناامیدی را در آنجا ببینید و در این مناسبت به چنین خانم بدی نگاه می کنید. [from Felix]”

تنش در حال افزایش بود

گتی

تنش در حال افزایش بود

لیورپول فصل سختی را پشت سر گذاشته است، برخلاف شروع فصل 2021/22 که بسیار به 4 برابر نزدیک شد و آن را با دو جام به پایان رساند.

آنها در این فصل 9 بار در لیگ برتر شکست خورده اند و پس از تساوی بدون گل مقابل چلسی در رده هشتم جدول قرار دارند و هفت امتیاز کمتر از چهار تیم برتر جدول دارند.

هندرسون اعتراف می کند که به اندازه کافی خوب نبوده است، اما می گوید همه در باشگاه باید کنار هم بمانند تا به بهترین حالت خود برگردند.

او در مورد مبارزات آنها گفت: «ثبات کافی نیست، انرژی در بعضی مواقع کاملاً به نظر نمی رسد و دلایل مختلفی برای آن وجود خواهد داشت. من فکر نمی کنم فقط یک دلیل وجود داشته باشد که بتوانید بروید، “اوه، این یا آن تمام.”

سر و صدای زیادی از بیرون به وجود خواهد آمد، اما آنچه مهم است این است که در کنار هم بمانید، در اتاق رختکن مثبت بمانید و اجازه ندهید تأثیرات بیرونی بر کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم، تأثیر بگذارد.

شما باید به جنگیدن ادامه دهید – بله، این فصل درخشان نبوده است، اما ما باید تا آخر به جنگیدن ادامه دهیم و ببینیم که این کار ما را به کجا می‌برد و زمانی که این اتفاق می‌افتد با آن کنار بیاییم.


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا