فرهنگی و هنریکار آفرینی و استارتاپمیراث و گردشگری

دریافت ساین و نمایندگی فروش بلیط هواپیما پرتو سی آر اس

پرتو سی آر اس

اگر به دنبال یک آژانس هواپیمایی فوق العاده حرفه‌ای و کار درست می‌گردید که در کشور ایران به خوبی خدمات هواپیمایی و سفر را به شما ارائه بدهد، مجموعه‌ی پرتو سی آر اس یکی از بهترین مجموعه‌ها است‌. این شرکت از جمله شرکت‌های مهم و بی‌نظیر در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمت به مسافرانی است که تصمیم گرفته‌اند، سفر خود را به صورت هوایی انجام بدهند و به آن‌ها خدمات متنوع و فوق العاده‌ای را پیشنهاد و ارائه می‌دهند. از جمله خدمات این شرکت حرفه‌ای می‌توانیم به فروش بلیط هواپیما، صادر کردن بلیط هواپیما، رزرو هتل، مدیریت خدمات و امکانات رزرو شده توسط مشتری و… اشاره کنیم. این شرکت تمامی این خدمات را در فضای مجازی و الکترونیکی انجام می‌دهد و همین هم باعث شده تا مشتریان و افرادی که قصد سفر دارند بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه معطلی و از دست دادن وقتشان چیزی که مد نظرشان است را به راحتی رزرو و تهیه کنند.

ویژگی‌های مجموعه‌ی پرتو سی آر اس

این شرکت هواپیمایی معتبر در ایران به واسطه‌ی خدمات بی‌نظیری که به مردم ارائه می‌دهد، بسیار شناخته شده است و مشتریان خاص خودش را دارد. علت جذب بیشتر مشتریان به سمت این مجموعه و شرکت هواپیمایی ویژگی‌های خاص و فوق العاده‌ی پرتو سی آر اس است.از جمله ویژگی‌های Partocrs به چند مورد مهم و چشمگیر اشاره می‌کنیم.

ارائه کردن خدمات متنوع

شرکت پرتو سی آر اس یکی از بهترین مجموعه‌های هواپیمایی است که خدمات فوق العاده‌ای را به مشتریان خود ارائه کرده و باعث شده تا مشتریان به این مجموعه اعتماد کرده و خدماتی که نیاز دارند را بتوانند به راحتی به دست بیاورند. فروختن بلیط‌های هواپیمایی و صادر کردن آن‌ها، رزرواسیون به ویژه  رزرو کردن هتل، خدمات پس از فروش و مدیریت کردن خدماتی که ارائه کرده است، همگی از ویژگی‌های این مجموعه‌ی معتبر است. همچنین این شرکت به شما آموزش رزرو بلیط هواپیما و چارتر را نیز می‌دهد تا بتوانید به راحتی بلیط مناسب خود را تهیه کنید و به راحتی سفر کنید.

توجه کردن به کیفیت

این مجموعه‌ی بی نظیر همیشه در تلاش بوده است تا بتواند خدمات خیلی خوبی را به افراد ارائه بدهد به طوری که رضایت مشتریانش را به همراه داشته باشد و بتواند اعتماد آن‌ها را برای انتخاب این مجموعه به صورت همیشگی جلب کند. به همین منظور هم شرکت Parto crs خدمات خودش را به صورت با کیفیت به مشتریان ارائه می‌کند تا آن‌ها بتوانند سفر خوبی را با انتخاب شرکتشان تجربه کنند.

داشتن سیستم حمل و نقل مدرن

این شرکت هواپیمایی همیشه به دنبال بهترین‌ها است و به همین واسطه شما می‌توانید بهترین خدمات را از این مجموعه دریافت کنید. یکی از مواردی که شرکت پرتو سی آر اس به آن توجه زیادی داشته و سعی کرده است که از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد، استفاده کردن از سیستم‌های حمل و نقلی است که مدرن و پیشرفته هستند و طراحی و امکانات آن‌ها به بهترین نحو ممکن است. استفاده کردن این شرکت هواپیمایی از وسایل مدرن باعث شده تا مسافران راحتی بیشتری در طول سفر داشته باشند.

ایمنی مسافران در طول سفر

این شرکت هواپیمایی به مسافران خود تعهد می‌دهد تا در طول سفرشان با این شرکت، از ایمنی برخوردار باشند و و در حقیقت این مورد یکی از موارد خیلی مهم و دارای اهمیت زیاد برای شرکت است. برای این شرکت ایمن بودن مسافرانش در طول پرواز اولویت دارد و تلاش زیادی هم در این زمینه کرده تا با انتخاب بهترین ها بتواند ایمنی مسافران خودش را در طول فرایند پرواز افزایش بدهد.

مسئولیت پذیر بودن

شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس به مسئولیت پذیر بودن شهرت زیادی دارد و برای کادر این مجموعه اهمیت زیادی دارد که خدمات با کیفیت بالا و به موقع به مشتریان و مسافران ارائه شود تا بتوانند از سفرشان لذت برده و در طول سفر اذیت نشوند. مسئولیت پذیری این شرکت هم باعث شده تا این شرکت هواپیمایی به یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین شرکت‌ها تبدیل بشود.

مزیت‌های شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس

هر شرکت هواپیمایی که در حال حاضر مشغول به فعالیت است به دنبال این است که خدمات خوبی را به مشتریانش ارائه کند تا بتواند از این طریق افراد به سمت خود جذب کند و ان‌ها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کند. هر شخص نیز در زمان انتخاب یک شرکت هواپیمایی برای سفر به نکته‌های زیادی دقت می‌کند تا بتواند علاوه بر اینکه سفر خوبی را تجربه کند از مزیت‌های زیادی نیز برخوردار شود. این شرکت هواپیمایی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با امکانات و مزیت‌های زیادی که در اختیار مشتریانش می‌گذارد، موفق شده که آن‌ها را به مشتریان دائمی خودش تبدیل کند. از جمله مزیت‌هایی که شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس در اختیار افراد و مشتریانش می‌گذارد، می‌توانیم به چند مورد زیر اشاره کنیم.

داشتن قیمت مناسب

خدمات مختلفی که این شرکت هواپیمایی ارائه می‌دهد، خدماتی است که در عین فوق العاده بودن از قیمت خیلی خوبی برخوردار است به طوری که اکثر افراد می‌توانند با توجه به بودجه‌ای که برای سفرشان در نظر گرفته‌اند، از خدماتی که نیاز دارند استفاده کنند. شما اگر از مشتریان این مجموعه درباره‌ی این مورد سوال کنید، قطعا در بین صحبت کردن راجع به این شرکت هواپیمایی حتما به مناسب‌تر بودن قیمت‌های این مجموعه نسبت به دیگر شرکت‌ها اشاره می‌کنند. در حقیقت این شرکت با ارائه کردن خدمات خود با قیمتی مناسب به دنبال این است که هزینه‌های سفر مسافران و مشتریانش را کم کند و به آن‌ها در این زمینه کمک کند.

داشتن پوششی گسترده

شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس از جمله شرکت‌های هواپیمایی است که تلاش کرده به بیشتر نقاط کشور و همچنین برخی از نقاط جهان سفر داشته باشد تا افراد بتوانند به راحتی با رزرو کردن بلیط و هتل از طریق این شرکت به مکانی که قصد سفر به آن را دارند بروند و از امکاناتی که برای ان‌ها از طریق رزرو‌های انجام شده در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. مشتریان این مجموعه گفته‌اند به خاطر این که این مجموعه به بیشتر مناطق کشور و همچنین برخی از نقاط دنیا پرواز دارد، این مجموعه را برای سفرهای خود انتخاب کرده‌اند و این شرکت هواپیمایی موفق شده که اعتماد آن‌ها را در طول سفرهای قبلی که با آن داشته‌اند به خود جلب کند.

ارائه کردن سرویس‌ها و خدمات با کیفیت

شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس از آن دسته از شرکت‌هایی است که توجه زیادی به رفاه و راحتی مسافرانش در طول پروازها می‌کند و به همین دلیل هم سرویس‌های خیلی باکیفیت و خوب و مناسبی را برای آن‌ها آماده کرده و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا با استفاده از آن بتوانند راحت و آسوده باشند و از سفری که با این شرکت هواپیمایی داشته‌اند، راضی باشند.

این شرکت به خوبی می‌داند هیچ چیزی به اندازه اعتماد مسافران و مشتریانش اهمیت ندارد و همین اعتماد و رضایت است که به پیشرفت آن‌ها کمک می‌کند و برای همین هم از انجام هیچ کاری برای راضی بودن مسافرانش دریغ و کوتاهی نمی‌کند.

داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته

یکی از مزیت‌هایی که شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس برای مسافرانش به ارمغان آورده این است که به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است و با خوبی به سوالات و ابهامات مشتریان و مسافران پاسخ می‌دهد. همچنین مسافرانی که بلیط رزرو کرده و خریداری کرده‌اند در صورتی که مشکلی داشته باشند می‌توانند با خیال راحت و آسوده‌ای با پشتیبانی این مجموعه که به صورت ۲۴ ساعته فعال است، تماس بگیرند و مشکل پیش آمده را برطرف کنند. در حقیقت داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته این مجموعه باعث شده تا اعتماد افراد بیشتری به این مجموعه‌ی هواپیمایی جلب شود و برای سفر این مجموعه اولین گزینه برای انتخاب باشد.

خدمات ارائه شده توسط شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس

هر شرکت هواپیمایی با توجه به یک سری از موارد همچون قدرت تیم و… تصمیم می‌گیرد که خدماتی را به مشتریان و مسافرانش ارائه کند تا بتواند به آن‌ها در سفر کردن کمک کند. شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس هم با توجه به اینکه تیم قوی و ماهری دارد، موفق شده که خدمات خیلی زیادی را به مسافران و مشتریانش ارائه کند چند مورد از خدمات ارائه شده توسط این شرکت‌ هواپیمایی را در ادامه برای شما بازگو می‌کنیم.

فروش بلیط هواپیما

اولین خدمتی که جزو مهم‌ترین خدمات این شرکت هواپیمایی به حساب می‌آید، فروش بلیط است. این شرکت با توجه به اینکه هم به نقاط مختلف کشورمان ایران و هم نقاط مختلف دنیا پرواز دارد، علاوه بر بلیط‌های داخلی، بلیط‌های بین المللی را نیز به فروش می‌رساند و شما می‌توانید علاوه بر سفرهای داخلی برای سفر‌هایی که به خارج از کشور دارید، از این شرکت هواپیمایی بلیط بخرید.

رزرو هتل

این شرکت هواپیمایی همچنین امکان رزرو کردن هتل های داخلی را برای مسافران خود فراهم کرده است و به آن‌ها اجازه داده تا با قیمت مناسب امکان رزرو اتاق مورد نظر خود را در بهترین هتل های کشور به صورت آنلاین داشته باشند.

خدمات پس از فروش

یکی دیگر از خدمات مهم و بی‌نظیری که این شرکت هواپیمایی به مسافران و مشتریانش ارائه کرده است، خدمات پس از فروش می‌باشد. ارائه‌ی این خدمت به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که می‌توانند در صورتی که تاریخ پرواز و… را اشتباه انتخاب کرده باشند، تغییر بدهند. همچنین می‌توانند بلیط خود را لغو کرده و مبلغی که از این بابت پرداخت کرده بودند طبق تعرفه استردادی ایرلاین را پس بگیرند و شرکت هواپیمایی وجه واریز شده را به حساب آن‌ها برگشت می‌دهد.

خدمات ویژه و پیشرفته برای مسافران

مسافرانی که تصمیم می‌گیرند از این شرکت هواپیمایی بلیط هواپیما بخرند، می توانند در زمان تهیه کردن بلیط مشخص کنند که نیاز به خدمات ویژه و پیشرفته دارند و در طول پرواز از این خدمات بهره‌مند شوند. از جمله خدمات ویژه‌ و پیشرفته‌ی این مجموعه می‌توانیم به صندلی ویلچیر، کمک کردن به مسافرانی که نیاز به کمک خاص و ویژه‌ای دارند، مسافرانی که شرایط خاصی دارند و نیاز دارند در طول پرواز به آن‌ها کمک شود و… می‌باشد.

دریافت ساین و نمایندگی فروش بلیط هواپیما

همچنین شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس برای همکاران آژانس، نهاد های دولتی و برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها که تقاضا داشته باشند، خدمات ویژه‌ای را به آن‌ها ارائه می‌کند تا بت.وانند خود عملیات رزرو بلیط را با دریافت کمیسیون انجام دهند و با دریافت وب سایت نمایندگی فروش، بلیط ها را با تعرفه خود بفروش برسانند.

خرید بلیط از شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس

برای خریدن بلیط از پرتو سی آر اس شما دو راه در پیش رو دارید. می‌توانید خرید بلیط را از طریق وب سایت این شرکت‌ هواپیمایی انجام بدهید و یا اینکه با دفتر فروش این شرکت تماس بگیرید و بعد از دادن مشخصات خودتان به مسئولان فروش بلیط، بلیط هواپیما مورد نظرتان را خریداری کنید. از جمله اطلاعاتی که باید برای خرید بلیط در اختیار این شرکت هواپیمایی قرار بدهید، می‌توانیم موارد زیر را بازگو کنیم.

  • نام و نام خانوادگی
  • تاریخ تولد
  • شماره ملی /پاسپورت
  • مسیر پرواز
  • تاریخ سفر
  • شماره تماس
  • و…

پرسنلی که بسیار خوش اخلاق بوده و به صورت حرفه‌ای با مشتریان و مسافران برخورد می‌کنند، باعث شده تا توجه افراد به سمت شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس جلب شود و برای سفرهای خود این شرکت را انتخاب کنند. بنابراین اگر شما در میان شرکت‌های مختلف هواپیمایی گیج و سردرگم شده‌اید و نمی‌دانید انتخاب کردن کدام شرکت هواپیمایی به نفع شما است، پیشنهاد ما به‌ شما انتخاب کردن شرکت هواپیمایی پرتو سی آر اس است که به خاطر داشتن شرایط خوب و فوق العاده و ویژگی‌های بی‌نظیری همچون کیفیت بالا، ایمن بودن پروازها و سوارها  و… جزو بهترین‌ها است.

از اینکه تا آخر این مقاله در خصوص این شرکت هواپیمایی برتر و معتبر ما را با نگاه گرمتان همراهی کردید، از شما تشکر می‌کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا