دانش و فناوریموبایل و تبلت

در اینجا چند نمونه از کارهایی که می تواند انجام دهد آورده شده است


خوراکی های کلیدی

  • Magic Editor یک گزینه جدید در Google Photos است که از هوش مصنوعی برای انجام ویرایش‌های هدایت‌شده روی عکس‌ها استفاده می‌کند و ویژگی‌های قدرتمندی مانند in-fill را ارائه می‌دهد.
  • در حال حاضر فقط در پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو در دسترس است، اما به عنوان یک سرویس ابری، پتانسیل استفاده از آن در دستگاه های دیگر را دارد.
  • Magic Editor امکان ویرایش های فوری را با گزینه های متنی مانند Portrait، Sky، Golden Hour، Water و Stylised فراهم می کند و تغییرات سریع و دگرگون کننده ای را در تصاویر ایجاد می کند.


Magic Editor بحث شهر فناوری است. این گوشی که در Google I/O معرفی شد، با معرفی Pixel 8 و Pixel 8 Pro – جدیدترین تلفن‌های Google – اولین خود را آغاز کرد. Magic Editor فرضیه هوش مصنوعی تنظیم شده توسط Magic Eraser را می گیرد و شماره گیر را به عدد 11 تبدیل می کند. قدرت هایی مانند فتوشاپ را در کف دست به شما می دهد و همه اینها در تلفن شما اتفاق می افتد. من Pixel 8 Pro را که دوستش دارم به طور کامل بررسی کرده‌ام، و Magic Editor یکی از دلایلی است که به Pixel جدید امتیاز بالایی می‌دهم: این یک تغییر دهنده بازی است و هیچ کس دیگری در حال حاضر چیزی شبیه به این ارائه نمی‌دهد.


Magic Editor چیست؟

Magic Editor یک گزینه جدید در Google Photos است که از هوش مصنوعی برای ارائه ویرایش های هدایت شده روی عکس های شما استفاده می کند. این ربطی به دوربین ها ندارد، زیرا این ابزار می تواند جادوی خود را روی هر عکسی که در Google Photos دارید انجام دهد. بله، کاملاً با عقب سازگار است.

قدرتمندترین جنبه Magic Editor این است که می توانید از in-fill در تصاویر خود استفاده کنید. احتمالاً این مورد را با Magic Eraser که در آن بخش کوچکی از پس‌زمینه قابل تکرار است، دیده‌اید، اما Magic Editor بسیار هوشمندتر است – نه تنها ناحیه را با محتوای پیکسل‌های همسایه پر می‌کند، بلکه می‌تواند زمینه وسیع‌تر تصویر را درک کند، با تشکر. به هوش مصنوعی، و بنابراین از تصاویر متنی بهتری استفاده کنید.

آیا Magic Editor محدود به مدل های پیکسل 8 است؟

هست، اما اینطور نیست. این کمی یواشکی است، زیرا Magic Editor در پیکسل 8 راه اندازی شد، اما در واقع روی دستگاه اجرا نمی شود – این یک سرویس ابری است. من این را می دانم، زیرا در حالت هواپیما کار نمی کند – برای عملکرد آن به اتصال اینترنت نیاز دارید. از آنجایی که این یک سرویس ابری است، از نظر فنی باید بتواند روی هر دستگاهی که Google Photos را اجرا می کند، کار کند. اما در حال حاضر اینطور نیست، فقط Pixel 8 و Pixel 8 Pro است – و مهم نیست که اندروید 14 را روی دستگاه خود نصب کرده باشید، بخشی از آن به‌روزرسانی نیست.

pixel8pro_13

Magic Editor چه کاری می تواند انجام دهد و چگونه از آن استفاده کنم؟

حالا به قسمت سرگرم کننده می رسیم. من قصد دارم شما را از طریق عملکردهای اصلی که مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می دهد همراه با نمونه هایی از تصاویر راهنمایی کنم. همانطور که پیش می رویم توضیح خواهم داد که چه اتفاقی می افتد.

Magic Editor در Google Photos قرار دارد. فقط برنامه را باز کنید (اگر جدیدترین Pixel را دارید)، یک عکس را باز کنید و روی Edit ضربه بزنید. این شما را به تمام ابزارهای ویرایش می برد، در حالی که Magic Editor در گوشه سمت چپ قرار دارد. روی آن ضربه بزنید و وارد دنیای جادویی دستکاری عکس با هوش مصنوعی خواهید شد.

ویرایش های فوری

گزینه هایی که به شما پیشنهاد می شود متنی هستند، بسته به تصویری که باز می کنید تغییر می کنند. در سطح بسیار ابتدایی، پرتره به شما پیشنهاد می شود. اگر در تصویر آسمان وجود داشته باشد، آسمان و ساعت طلایی به شما پیشنهاد می‌شود، اگر آب در تصویر وجود داشته باشد گزینه‌های Water را دریافت می‌کنید، اگر صحنه بزرگ‌تری وجود داشته باشد، Stylised دریافت خواهید کرد. اینها همه ویرایش های سریعی هستند که می توانید فقط با ضربه زدن روی دکمه انجام دهید. اگر Magic Editor نتواند چیزی را تشخیص دهد، این گزینه را دریافت نمی کنید.

در زیر مجموعه ای از تصاویر آسمان، ساعت طلایی و آب وجود دارد، بنابراین می توانید ببینید چه نوع نتایجی به دست می آورید. در هر مورد، نسخه Magic Editor با نسخه اصلی دنبال می شود. در هر مورد سه گزینه به شما ارائه می‌شود، بنابراین می‌توانید انگشت خود را روی آن بکشید و چیزی را که دوست دارید انتخاب کنید. اگر چیزی را که می بینید دوست ندارید، می توانید مجموعه جدیدی از تصاویر را بخواهید – چون هوش مصنوعی است، فقط چیز جدیدی ارائه می دهد.

یادبود جفرسون با آن آسمان های دراماتیک بالای آن کاملاً متفاوت است، آسمان بالای HQ2 آمازون در آرلینگتون اکنون به رنگ بنفش می درخشد، و من غروب خورشید را بر فراز بنای یادبود واشنگتن قرار داده ام. سرانجام، هوش مصنوعی یک استخر سنگی ساکن را به آب متحرک تبدیل کرده است.

همچنین می‌توانید این گزینه‌ها را لایه‌بندی کنید، اما باید هر مرحله را که پیش می‌روید تأیید کنید. در مثال زیر آسمان و آب را تغییر داده ام تا تصویر هیجان انگیزتر شود. باز هم تصویر هوش مصنوعی اول است و تصویر اصلی دوم است. این گزینه‌ها این توانایی را دارند که واقعاً یک تصویر کسل‌کننده را تغییر دهند و آن را هیجان‌انگیز کنند، اما این اثر هاله‌ای در اطراف بالای درختان کمی مشکوک به نظر می‌رسد.

یکی از گزینه های جالب شیک دادن به یک تصویر است. این کمی خلاقانه تر است زیرا آنچه در تصویر دیده می شود را می گیرد و آن را به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل می کند. این تقریباً یک تفسیر هنری از آنچه در آنجا بود – و یک راه واقعاً آسان برای ایجاد نسخه‌های منحصر به فرد از تصاویر با مهارت هنری کاملاً صفر است. من عاشق همبرگر مرغ هستم که واقعی و مصنوعی را ترکیب می کند. صحنه رودخانه شب به چیزی بیشتر شبیه نقاشی جان کنستبل تبدیل شده است – تفاسیر واقعا خلاقانه ای وجود دارد.

باز هم، در اینجا یک گالری از تصاویر سبک، اول هوش مصنوعی و دوم اصلی است.

شما همچنین می توانید چیزها را به پرتره تبدیل کنید، اما این کمتر هیجان انگیز است. Google Photos برای مدت طولانی پیشنهاد محو کردن پس‌زمینه را داده است و اکثر مردم اگر بخواهند پرتره باشند، پرتره می‌گیرند. اما در اینجا کمی بیشتر اتفاق می افتد. اگر یک شی مجزا وجود دارد که در آن پیش زمینه و پس زمینه تشخیص داده می شود، گزینه پرتره را دریافت خواهید کرد. دو نتیجه وجود دارد: اولی اینکه شما یک پرتره با پس‌زمینه تار دریافت می‌کنید، اما بخش این است که سوژه تصویر را در نور پرتره با روشنایی کمتر در پس‌زمینه دریافت می‌کنید – کمی شبیه به برخی از گزینه‌های نورپردازی پرتره اپل. نکته مهم این است که نه تنها پس‌زمینه را محو می‌کند، بلکه سطوح نور را در سراسر تصویر تغییر می‌دهد.

اما صبر کنید – حتی اتفاقات بیشتری هم می افتد. بله، پرتره نیز عناصری را مانند افراد از پس‌زمینه عکس‌ها حذف می‌کند. از آنجایی که از هوش مصنوعی استفاده می کند، از in-fill تولیدی استفاده می کند. دوباره، تصاویر را بررسی کنید و به اولین عکس خانوادگی توجه کنید، زیرا همه تغییرات با فشار دادن یک دکمه انجام می شود. آخرین تصویری که من لایه‌برداری کرده‌ام – پرتره، آسمان، آب – حال و هوای کاملاً متفاوتی دارد. دوباره، هوش مصنوعی اول، دوم اصلی.

ویرایش دستی

حذف شی

جدای از فشار دادن یک دکمه – یا نتایج لایه ای که در بالا در مورد آنها صحبت کردم – طیف وسیعی از ویرایش های سنتی تری وجود دارد که می توانید انجام دهید. این به شما عملکردی بسیار شبیه پاک کن جادویی می دهد، با گزینه ای برای حذف اشیا از پس زمینه، پیش زمینه یا تقریباً از هر جایی. شما می توانید روی اشیاء ردیابی کنید یا فقط روی آنها ضربه بزنید و آنها برای حذف انتخاب می شوند. برخلاف Magic Eraser، تصویر را اسکن نمی‌کند و پیشنهاداتی ارائه نمی‌کند، اما همانطور که در پرتره بالا مشاهده می‌شود، گاهی اوقات افراد را از پس‌زمینه برای شما حذف می‌کند. در اینجا یک گالری از تصاویر است که در آن من چنین ویرایش هایی را انجام داده ام – من همه چیز را از صحنه خیابان حذف کردم تا بهتر به نظر برسد، سرب و مهار سگ را حذف کردم – و یک علامت در پس زمینه – و اینها هستند همه اینها از طریق ضربه زدن دستی به اشیاء برای حذف، یا ردیابی روی آنها.

Magic Editor به طور خودکار تمام شی مورد نظر شما را انتخاب نمی کند، اما می توانید از چندین ضربه برای انتخاب طیف وسیعی از اشیاء مختلف استفاده کنید – و اگر چیزی انتخاب شد که می خواهید نگه دارید، فقط فلش ​​عقب را فشار دهید. دوباره می‌توانید افکت‌ها را لایه‌بندی کنید، بنابراین در پرتره برفی، من افراد و سگ‌ها را حذف کردم تا صحنه تمیزتر شود، اما آسمان خاکستری آن را پایین می‌آورد، بنابراین من آن را روی چیزی آفتابی‌تر گذاشتم. سرانجام تصمیم گرفتم رودخانه را از صحنه رودخانه حذف کنم و سپس آسمان را حذف کنم. ویرایشگر سحر و جادو آنها را جایگزین آنچه که فکر می کرد مناسب بود – کرانه رودخانه بیشتر و درختان بیشتر، برای ایجاد یک تصویر کاملا متفاوت.

ویرایش‌های بزرگ برخی از نشانه‌های آشکار را نشان می‌دهد که هوش مصنوعی در حال کار است، زیرا در مناطق وسیعی از AI پر شده، می‌توانید بافتی را در تصویر ببینید که طبیعی نیست. در زیر یک برش در صحنه رودخانه در بالا وجود دارد که در آن می توانید درختان واقعی و درختان هوش مصنوعی را ببینید – و یکی از آنها بافت دانه ای دارد، زیرا آن درختان وجود ندارند، آنها از تخیل گوگل می آیند.

بدون عنوان-1-1

تغییر مکان و تغییر اندازه

یکی از بخش های شگفت انگیز Magic Editor این است که می توانید اشیاء درون یک تصویر را انتخاب کنید و آنها را تغییر دهید یا اندازه آنها را تغییر دهید. این کار بر اساس یک اصل مشابه با پاک کردن اشیا عمل می کند، به این ترتیب که می توانید برای انتخاب آنها یا ردیابی روی آنها ضربه بزنید. اما به جای زدن دکمه پاک کردن، می توانید آن را فشار داده و نگه دارید تا انتخاب شود. پس از انتخاب، می‌توانید آن را در تصویر جابه‌جا کنید یا برای افزایش یا کاهش اندازه شی، آن را به هم نزدیک کنید. باز هم، می‌توانید افکت‌هایی را که اعمال می‌کنید لایه‌بندی کنید، بنابراین آزادی خلاقانه هوشمندانه زیادی به شما می‌دهد. در گالری زیر، دوباره هوش مصنوعی اول است، دومی اصلی است.

اما هوش مصنوعی دقیقاً متوجه نشده است که سایه ها چیست، بنابراین ممکن است بخواهید سایه ها را با شی جابجا کنید، زیرا هوش مصنوعی آنها را دوباره ترسیم نمی کند. با این حال، اگر روی یک شی ردیابی کنید، گنجاندن سایه به اندازه کافی آسان است. نکته ای که در مورد این نوع ویرایش وجود دارد این است که فرض بر این است که شما در وهله اول واقعاً به ترکیب بندی فکر نکرده اید، بنابراین ممکن است متوجه شوید که تصاویر زیادی ندارید که ممکن است بخواهید به این صورت تغییر دهید. اما، تصمیم گرفتم که آرنولد شوارتزنگر غول‌پیکر باشد، می‌خواستم سگم در ساحل بزرگ باشد، پسرم در بالای تپه خیلی نزدیک بود، بنابراین او را دورتر بردم و عکسم از BMW X7 در جاشوا تری پارک ملی بیش از حد من را داشت و ماشین باید متمرکز می شد. همه به راحتی با Magic Editor انجام می شود.

pixel-8-pro-tag-pic

Google/ Pocket-lint

گوگل پیکسل 8 پرو

جدیدترین گوشی پرچمدار گوگل با صفحه نمایش فوق العاده، سیستم دوربین عالی تقویت شده با هوش مصنوعی و رابط کاربری عالی اندروید 14 ارائه می شود.

سوالات متداول

چگونه می توانم Magic Editor را دریافت کنم؟

Magic Editor در حال حاضر فقط برای Pixel 8 و Pixel 8 Pro در دسترس است، بنابراین اگر می‌خواهید مهارت‌های فتوشاپی را تجربه کنید، به یکی از آن گوشی‌ها نیاز دارید. با این حال، این یک سرویس مبتنی بر ابر است، بنابراین دلیلی وجود ندارد که نتواند به سایر دستگاه‌های پیکسل، دستگاه‌های دیگری که Google Photos یا در واقع از طریق مرورگر اجرا می‌کنند، بیاید. با این حال، این مورد توسط گوگل تایید نشده است، بنابراین در حال حاضر، به گوشی نیاز دارید.

آیا Magic Editor مخرب است؟

نه، Magic Editor کپی‌هایی از تمام تصاویری که ایجاد می‌کنید ذخیره می‌کند، بنابراین تصویر اصلی را خواهید داشت. نسخه بهبود یافته با هوش مصنوعی در کنار نسخه اصلی در Google Photos قرار می گیرد، بنابراین می توانید هر دو تصویر را ببینید.

آیا می توانید چندین ویرایش در Magic Editor انجام دهید؟

بله، می‌توانید چندین ویرایش روی یک تصویر انجام دهید، افکت‌هایی را که برای ایجاد یک تصویر کاملاً جدید ارائه می‌شود، لایه لایه کنید. شما نمی توانید عناصری را که در تصویر نیستند اضافه کنید، فقط می توانید با آنچه دارید کار کنید. با این حال، Magic Editor از هوش مصنوعی مولد برای پر کردن پس‌زمینه استفاده می‌کند، بنابراین اگر بخش بزرگی از یک تصویر را بردارید، چیزی برای پر کردن فضا ایجاد می‌کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا