فوتبالورزشی

در پی دشمنی رینا و برهالتر، فدراسیون فوتبال ایالات متحده در مورد قوانینی برای مهار فشار والدین بحث می کند | اخبار فوتبال


گرگ برهالتر، سرمربی تیم، روز دوشنبه، یک روز قبل از نمایشگاه آمریکایی ها مقابل غنا، گفت: “این چیزی است که رهبری فوتبال ایالات متحده در مورد آن بحث می کند، و از هم اکنون، هیچ چیزی در جای خود قرار نگرفته است.”

تصویر HT

گیو رینا در بازی افتتاحیه آمریکایی ها در جام جهانی مقابل ولز در 21 نوامبر بازی نکرد. روز بعد، پدر این هافبک، کاپیتان سابق ایالات متحده، کلودیو رینا، یک پیام متنی به ارنی استوارت، مدیر ورزشی وقت USSF ارسال کرد. گزارش مارس گذشته برای فدراسیون توسط شرکت Alston and Bird.

کلودیو رینا در پیامی نوشت: “چه شوخی کامل و کاملی.” من از اینکه چطور یک مربی اجازه دارد هرگز به چالش کشیده نشود و هر کاری که می خواهد انجام دهد، منزجر هستم.»

کلودیو رینا یک پیام متنی به مدیر کل وقت برایان مک براید ارسال کرد که در آن نوشته شده بود: «کل خانواده ما منزجر، عصبانی و با شما تمام شده اند. از کسی در خانواده ما در مورد فوتبال ایالات متحده انتظار نظرات خوب نداشته باشید. من با شما شفاف می گویم نه مثل نمایش دلقک های سیاسی فدراسیون.

گزارش به جزئیات شکایات خانواده رینا مربوط به سال 2016 می پردازد.

آلستون و برد نوشتند: «شاهدان گزارش کردند که اقدامات قبلی آقای رینا شامل تلاش برای تأثیرگذاری بر تصمیمات مقامات و کارکنان فوتبال ایالات متحده در مورد فرزندانش در مورد مسائلی از ترتیبات سفر گرفته تا تأثیر تصمیمات داوری در زمین بود.

گیو رینا، هافبک 20 ساله، در نیمه دوم جام جهانی مقابل انگلیس و هلند در مجموع 53 دقیقه بازی کرد.

او که در ماه ژوئن پس از شکستگی پای خود بازگشته بود، نیمه اول باخت شنبه 3-1 مقابل آلمان را در اولین حضور خود زیر نظر برهالتر پس از استخدام مجدد این مربی انجام داد.

برهالتر می گوید که دشمنی خانوادگی در گذشته است. این مربی در کنفرانس مدیریتی بعد از مسابقات گفته بود که نزدیک بود بازیکنی را به دلیل تلاش نکردن در تمرینات از قطر به خانه بفرستد، اظهارات واضحی در مورد رینا دارد.

کلودیو رینا و همسرش دانیل، هافبک سابق تیم ملی، در مورد یک ادعای خشونت خانگی سه دهه ای که برهالتر و زنی که بعداً همسرش شد – هم اتاقی سابق دانیل در دانشگاه – با USSF تماس گرفتند.

برهالتر با یک جفت مربی موقت جایگزین شد و پس از اینکه آلستون و برد تشخیص دادند که او هنگام استخدام در سال 2018 اطلاعات خود را به طور نادرست مخفی نکرده است، برهالتر دوباره استخدام شد تا مربیگری را در سپتامبر از سر بگیرد.

رینا که در گذشته یک هافبک کناری زیر نظر برهالتر بود، در نقش هجومی مرکزی مقابل آلمان بازی کرد و جلوتر از یونس موسه و وستون مک کنی قرار گرفت.

برهالتر گفت: “گیو در 45 دقیقه خود در موقعیت های بسیار خوبی قرار گرفت، چند پاس کلیدی داد که منجر به موقعیت های گلزنی شد و این چیزی است که ما می خواهیم روی آن پیشرفت کنیم.”

تیم رده یازدهم آمریکا سه بار در جام جهانی با غنا بازی کرده است که با شکست در مرحله گروهی در سال 2006 و مرحله یک هشتم نهایی در سال 2010 حذف شد و سپس در سال 2014 با گل دقیقه 86 جان بروکس 2-1 پیروز شد.

آمریکایی ها برای جام جهانی 2026 به عنوان میزبان مشترک یک اسکله خودکار دارند. ستاره های سیاه شماره 60 که روز شنبه 2-0 به مکزیک باختند، مسابقات مقدماتی را در ماه آینده در گروهی با جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کومور، ماداگاسکار و مالی آغاز کردند. (AP) AM AM AM

“اخبار هیجان انگیز! هندوستان تایمز اکنون در کانال های WhatsApp است در پی دشمنی رینا و برهالتر، فدراسیون فوتبال ایالات متحده در مورد قوانینی برای مهار فشار والدین بحث می کند | اخبار فوتبال همین امروز با کلیک کردن روی لینک مشترک شوید و از آخرین اخبار مطلع شوید!” اینجا کلیک کنید!

آخرین اخبار بازی های آسیایی 2023 را مشاهده کنیدمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا