دانش و فناوریموبایل و تبلت

دستیار گوگل به گلکسی واچ 4 سامسونگ می آید

(Pocket-lint) – سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان I/O گوگل تایید کرده است که دستیار گوگل را برای دانلود در گلکسی واچ 4 خود برای کاربران در دسترس قرار داده است.

این بخشی از ثمرات همکاری مداوم سامسونگ و گوگل در سیستم عامل Wear OS است و به این معنی است که کاربران گلکسی واچ می توانند در نهایت اگر اکوسیستم گوگل را راه اندازی کرده باشند، دستیار صوتی نرم تری نسبت به Bixby تجربه کنند.

سامسونگ می‌گوید که به‌روزرسانی‌های بیشتر تضمین می‌کند که به لطف یکپارچگی دقیق برنامه‌ریزی‌شده، می‌توانید برنامه‌هایی مانند Spotify و سایر برنامه‌های شخص ثالث را از طریق ساعت خود کنترل کنید.

هیچ جدول زمانی فوری در مورد زمانی که کاربران گلکسی واچ 4 می‌توانند دستیار Google را دانلود کنند، وجود ندارد. پست وبلاگ از سامسونگ اعلام تغییر و ادامه همکاری کمی مبهم‌تر از آن است.

این نشان می‌دهد که در حال حاضر سه برابر تعداد کاربران Wear OS نسبت به این زمان در سال گذشته وجود دارد، هرچند، از طریق نشان دادن این موضوع که تیم‌سازی با گوگل تا کنون با شرایط خاص خود موفقیت‌آمیز بوده است.

گوگل همچنین ساعت هوشمند خود را در I/O معرفی کرد، البته پیکسل واچ که مدت‌ها شایعه شده بود، البته فقط طراحی آن را به رخ می‌کشید، بنابراین سامسونگ ممکن است به زودی متوجه شود که همه چیز کمی رقابتی‌تر می‌شود.

نوشته مکس فریمن میلز.
منبع

خبر پیشنهادی:   همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا