ارز دیجیتالاقتصادی

دفاع بنکمن-فرید بازجویی های وام 300 میلیون دلاری را هدف قرار می دهد. CTO سابق گری وانگ مورد توجه قرار گرفتنامه جدیدی از کوهن و گرسر LLP نشان می دهد که وکلای مدافع رئیس سابق FTX سام بنکمن-فرید مشتاق هستند تا مدیر ارشد سابق صرافی منحل شده را در مورد وام های شخصی بین 200 تا 300 میلیون دلار بازجویی کنند. Gary Wang، CTO سابق، قرار است روز سه‌شنبه به غرفه بازگردد و گزارش‌ها حاکی از آن است که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، از این کار پیروی خواهد کرد.

وام 300 میلیون دلاری زیر میکروسکوپ در نبرد حقوقی FTX

آ حرف از وکلای مدافع سام بنکمن-فرید، از قاضی اجازه می‌گیرد تا در بازجویی متقابل گری وانگ، شاهد دادستانی، اجازه دهد تا برخی از خطوط بازجویی را انجام دهد. دفاع می خواهد از وانگ در مورد دخالت وکلای FTX در ساختار و اجرای وام های شخصی به ارزش 200 تا 300 میلیون دلار که وانگ از Alameda Research برای تامین مالی سرمایه گذاری ها و خرید ملک دریافت کرده است، سوال کند.

به گفته وکیل کریس اوردل در Cohen & Gresser LLP، بررسی مستقیم دادستان از وانگ قبلاً نشان داد که وکلای FTX با این وام‌ها درگیر بوده‌اند. دفاعیات استدلال می‌کنند که این خط پرسش به حسن نیت و عدم قصد مجرمانه بانکمن-فرید در رابطه با اتهام توطئه پولشویی مرتبط است. در کیفرخواست ادعا شده است که Bankman-Fried اقداماتی را برای پنهان کردن منبع وجوه برای سرمایه گذاری انجام داده است که ناشی از وجوه مشتریان FTX است که از طریق Alameda منتقل شده است.

سؤال از وانگ در مورد درک او مبنی بر اینکه ساختار وام ها توسط وکلا تنظیم شده است، در یادداشت ها ذکر شده و تعهدات واقعی تحمیل شده است، می تواند این ادعا را که وام ها ساختگی برای پنهان کردن منبع وجوه است، رد کند. بر اساس گزارش‌ها، وانگ به دادستانی گفت که در مورد وام‌ها به وکلا تکیه کرده و فکر نمی‌کند که این وام‌ها غیرقانونی باشند یا آلامدا را به عنوان منبع وجوه پنهان کنند.

این درک بانکمن-فرید مبنی بر مناسب بودن وام ها را تأیید می کند. در نتیجه، دفاع به دنبال تایید قاضی برای تحقیق در مورد این موضوعات در طول بازجویی متقابل است. هفته گذشته، وانگ اطلاعاتی را در مورد مزایای منحصر به فرد Alameda و خط اعتباری عظیم 65 میلیارد دلاری با قاضی به اشتراک گذاشت. او توضیح داد که چگونه با همکاری توسعه‌دهنده Nishad Singh، عملکرد “مجاز منفی” را ایجاد کردند و به Alameda اجازه داد بدون اعتبار پشتوانه معامله کند. پس از بازجویی متقابل، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research قرار است شهادت دهد.

نظر شما در مورد نامه وکیل به قاضی در مورد بازجویی متقابل وانگ چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا