فوتبالورزشی

دقیقا چه اتفاقی افتاد که سونیل چهتری برای جمع آوری جام دیورند رفت | اخبار فوتبال

این کلیپ ویروسی از مراسم اهدای جام دیورند در روز یکشنبه، جایی که فرماندار بنگال غربی، لا گانسان ایر، ظاهراً در حال فشار دادن سونیل چتری برای تنظیم در کادر دیده می شود، توسط بسیاری محکوم شده است. از افراد مشهور گرفته تا هواداران، بیشتر آنها از ژست اییر ابراز تاسف کردند و ادعا کردند که این حرکت بی احترامی به کاپیتان تیم فوتبال هند و بنگالورو است.

این حادثه بعد از فینال جام دیورند 2022 بین تیم های بنگلورو و باشگاه بمبئی سیتی در ورزشگاه سالت لیک کلکته عصر یکشنبه رخ داد. تیم بنگالورو به رهبری چتری با نتیجه 2-1 بمبئی را شکست داد که باعث شد این باشگاه اولین قهرمانی خود در جام دیورند را به دست آورد.

در ویدیوی ویروسی، اییر را می‌توان در حالی که جام توسط آروپ بیسواس، وزیر ورزش بنگال به چتری تحویل داده شد، در دست دارد. فرماندار پس از اینکه متوجه شد او در کادر مشخص نیست، چهتری را به آرامی هل می‌دهد تا تنظیماتی جزئی انجام دهد که فوتبالیست مجبور به انجام آن شد.

با این حال، این لحظه چشمان بسیاری را به خود جلب کرد زیرا آیر به خاطر اقدام خود در فضای مجازی با اعتراض روبرو شد. حتی بخشی از طرفداران آن را با حادثه ای که مربوط به کاپیتان سابق استرالیا، ریکی پونتینگ و رئیس سابق BCCI، شاراد پاوار بود، مقایسه کردند.

حادثه بین پاوار و پونتینگ در سال 2009 زمانی رخ داد که استرالیا اولین ظروف نقره قهرمانان ICC خود را به دست آورد. در طول مراسم معرفی، چیزی مشابه مشاهده شد، تنها تفاوت این بود که انگشتان به سمت بازیکن نشانه رفته بودند.

سپس پونتینگ از پشت به پاوار ضربه زده بود و از رئیس BCCI خواسته بود که رسیدگی را عجله کند. و به زودی پس از اینکه جام به او داده شد، دیمین مارتین و بقیه دیده شدند که پاوار را از زمین بیرون می‌رانند تا یک عکس عالی از جشن پیروزی بگیرند.

در کلیپی از همین موضوع که در زیر به اشتراک گذاشته شده است، می توان شنید که اعضای میزگرد در حال بحث در مورد این مسابقه هستند که می گویند: “باشه… رئیس هیئت کنترل کریکت در هند تحت فشار قرار می گیرد. پسر، او این کار را زیاد دوست ندارد. اصلا.”

کریکت لیگ لجندز: برخورد میچل جانسون با مار در اتاق هتل، عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت

در اینجا چند واکنش وجود دارد:

در همین حال، سیواساکتی نارایانان (دقیقه 10) و آلن کاستا برزیلی (61) برای برندگان گلزنی کردند در حالی که لالنگماویا رالته (آپویا) تک گل تیم بمبئی را در یک بازی سرگرم کننده به ثمر رساند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا