ارز دیجیتالاقتصادی

دوران کودکی آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور روبرو می‌شود – مجله کوین تلگراف


سارا زوکر – با نام مستعار سارا شو – به عنوان یک هزاره که جهان را قبل از اینکه دستگاه‌های دیجیتال و اینترنت در همه جا وجود داشته باشد به یاد می‌آورد، شیفته تحول سریعی است که جامعه به طور کلی در حال گذراندن آن است.

زوکر می‌گوید: «من به عنوان یک هزاره احساس می‌کنم که بخشی از این گروه نسلی هستم که در این تجربه بسیار غیرعادی از دوران کودکی آنالوگ و اکنون زندگی در آینده‌ای دیجیتالی هستند.

من به طور خاص از ابزارهای گذشته نزدیک مانند تلویزیون های آنالوگ استفاده می کنم تا مردم را از لحظه حال خود خارج کنم و این تجربه متفاوت از زمان و حس را ایجاد کنم. می‌توانم بگویم که کار من واقعاً بیش از هر چیز مربوط به زمان است.»

این هنرمند لس آنجلسی به عنوان یک OG صحنه هنر NFT در نظر گرفته می شود، که در سال 2019 (اولین ضرابخانه او در 4 آوریل همان سال بود) در مقایسه با اکثر هنرمندانی که در 12 تا 24 ماه گذشته وارد صحنه شدند.

Dream Loaf از فصل 1 Grails توسط سارا زوکر. (اثبات)

به نظر می‌رسد هنر او شبیه چیزی است که قبلاً دیده‌اید، در حالی که احساس می‌کند چیزی کاملاً جدید است، داستان‌هایی با دوزی از طنز تعریف می‌کند و در عین حال از فناوری‌های پیشرفته و منسوخ استفاده می‌کند.

پس از نمایش در ساتبی و اخیراً در موزه هنر شهرستان لس آنجلس (LACMA)، عشق زوکر به هنر با عکاسی فیلم آغاز شد.

من همیشه خودم را به صورت بصری بیان کرده ام. در نوجوانی به شدت وارد عکاسی و به طور خاص با عکاسی فیلم شدم. ما در مورد اوایل دهه 2000 صحبت می کنیم، زمانی که همه چیز دیجیتالی می شد.

فن آوری قدیمی همیشه برای من جالب بوده است. این لزوماً در مورد نوستالژی نیست، بلکه بیشتر این است که به نظر من فیزیکی بودن فناوری قدیمی واقعاً جالب است.

او خیلی زود به آپلود عکس در تامبلر و اینستاگرام تبدیل شد و حدود یک دهه را به دنبال عکاسی گذراند تا اینکه در مقطع کارشناسی ارشدش در فیلمنامه نویسی، فیلمسازی روایی روی ویدئو را پذیرفت.


دوران کودکی آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور روبرو می‌شود - مجله کوین تلگراف

دوران کودکی آنالوگ با آینده دیجیتالی سرگیجه‌آور روبرو می‌شود - مجله کوین تلگراف

تأثیرات:

نمایش سارا از هنر اکسپرسیونیست آلمانی الهام می گیرد که در دوره ای پرآشوب مشابه امروز در اواخر جنگ جهانی اول ظهور کرد.

«این جنگ جهانی به تازگی رخ داده بود که باعث شد همه احساس کنند که جهان ناگهان کمی بیشتر از احساس راحتی جهانی شده است. یک بیماری همه گیر وجود داشت. همه این چیزها در جامعه وجود داشت، اما هنرمندان آن زمان بسیار گسترده، احساساتی و آزاد بودند.

آن‌ها فرم‌ها را می‌شکستند و چیزهایی خلق می‌کردند که می‌گفتند: «به ما اهمیتی نمی‌دهد که چگونه قرار است این کار را انجام دهیم. ما این کار را به روشی انجام خواهیم داد که این عبارت باید از ما بیرون بیاید. زوکر می گوید من سیر نمی شوم.

همچنین بخوانید

امکانات

پذیرش انبوه رمزارز زمانی که… [fill in the blank]

امکانات

آیا کانون ارزهای دیجیتال از شرق آسیا دور می شود؟

سبک شخصی:

“من همیشه در آثار هنری ام چیزی جز یک چیز دور از ذهن بوده ام. من می گویم به راحتی قابل تعریف نیست. می‌توانید آن را هنر اشکال، ویدیو آرت، هنر GIF یا اخیراً هنر NFT بنامید. من فکر نمی‌کنم این اصطلاحات نادرست باشند، اما آنها تصویر بزرگ را از دست می‌دهند.»

«من آن را بیشتر شبیه به یک جهان چندگانه توصیف می‌کنم که در حال عبور از آن هستم. من از طریق خودم و از طریق این دستگاه های پخش قدیمی به مجموعه ای از آثاری که به عنوان نمایش سارا نامیده می شود، هدایت می کنم.

چشم انداز کاساندرا از مجموعه کاساندرا اثر سارا زوکر
“چشم انداز کاساندرا” از مجموعه “مجموعه کاساندرا” اثر سارا زوکر. (دریای آزاد)

با پیشرفت‌های فناوری مانند هوش مصنوعی که با سرعتی سرسام‌آور اتفاق می‌افتد، زوکر می‌گوید تلاش می‌کند به «سوالات بزرگ وجودی جهانی» در مورد این واقعیت که ما در آستانه یک روش کاملاً جدید برای زندگی به عنوان انسان هستیم، پاسخ دهد.

من به کارم به عنوان راهی برای به تصویر کشیدن این نوع موجود کوچک احمقانه، ترسیده، شاد، شیدایی، وحشتناک می نگرم که به این کشتی موشکی بسته شده است که به آینده می رود و تلاش می کند تا معنای زندگی را بفهمد. آنچه قرار است ادامه یابد.»

همچنین بخوانید:

ایجاد هنر مولد «ارگانیک» از الگوریتم‌های رباتیک: خالق NFT، امیلی زی

از طریق «روش نرم شیل تاکو» – ترل جونز، خالق NFT، به یک هنرمند جدید NFT تبدیل شوید

حراج NFT پزشکی بریک دانسینگ در ساتبیز – گرانت یون، خالق NFT

فروش قابل توجه تا به امروز:

https://www.youtube.com/watch?v=bGrlRDMur5c

نان فضایی” به قیمت 44,062 دلار در Bonhams، 21 تا 30 ژوئن 2021 فروخته شد

هنرمندان NFT جدید برای تماشا

زوکر از طرفداران پرفورمنس آرت است و دو هنرمند خاص دارد که باید در رادار شما قرار دهد.

ادگار فابیان فریاس — تمرین هنر MFA 2022 در UC Berkeley.

ادگار به طور منظم در دنیای هنر معاصر کار می کند و کمی تغییر شکل می دهد و چنین دیدگاه منحصر به فردی را از پیشینه آنها به ارمغان می آورد. یک رویکرد عجیب و غریب در هنرسازی وجود دارد که من مطمئناً با آن ارتباط دارم. مسلماً، من آنها را در اواسط سال 2020 به NFTs تبدیل کردم.

دیوید هنری هیچکس جونیور – هنرمند پرفورمنس نیویورک، هکر واقعیت، هنرمند NFT.

“دیوید کسی است که من سال ها و سال ها او را دنبال کرده ام. من همیشه کار او را غیرقابل مقاومت می دانستم. او در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارد. او در آنجا دید زیادی دارد.»

همچنین بخوانید

امکانات

تئوری بازی با DeFi: ایده‌های پرشور پیرامون طراحی توکنومیک ملاقات می‌کند

امکانات

مقدمه ای جدید برای بیت کوین: خواندن 9 دقیقه ای که می تواند زندگی شما را تغییر دهد

روند:

زوکر سبک متمایز خود را با استفاده از ترکیبی از دستگاه های آنالوگ قدیمی و ابزارهای دیجیتال جدید، مانند Adobe After Effects ایجاد می کند.

«من با ترسیم یا نوشتن چیزها شروع می‌کنم و اساساً چیزها را مفهوم‌سازی می‌کنم. از آنجا، من معمولاً به نوعی از روش دیجیتال شروع می کنم، یا در افتر افکت یا فتوشاپ انیمیشن می کنم. من اغلب در استودیوی خود ویدیوی زنده می‌گیرم.»

من همچنین این دستگاه ویدیوی آنالوگ را که در استودیوی خود ساخته‌ام دارم که از دستگاه‌های پخش قدیمی ساخته شده است. من سخت افزار glitch سفارشی، با دستگاه ها و قابلیت های مختلف دارم که به من اجازه می دهد انواع افکت های آنالوگ مختلف را اعمال کنم. علاوه بر این، من تعدادی تلویزیون و دوربین مختلف برای ایجاد حلقه های بازخورد برای ایجاد بافت دارم.”

“در برخی از کارهای من، شما اغلب صفحات نمایش را در داخل صفحه نمایش می بینید، زیرا این تجربه از صفحه نمایش بخش بزرگی از چیزی است که من قصد دارم از طریق کارم منتقل کنم.”

انجام کار در یک سیستم آنالوگ اغلب می تواند به معنای ساخت چندین نسخه باشد زیرا هیچ راه آسانی برای ذخیره کار وجود ندارد.

“هیچ ذخیره ای در سیستم آنالوگ وجود ندارد. همه چیز باید با فوریت انجام شود. به عنوان مثال می توان همه آن را روی نوار VHS قرار داد و سپس آن را به دیجیتال بازگرداند و اساساً دو راه برای تبدیل آن به قلمرو دیجیتال دارم.

یکی از آنها این است که آن را با کیفیت 4K فیلمبرداری کنید، در اصل مانند فیلمبرداری با کیفیت بالا با ویدیوی دیجیتالی از صفحه نمایش قدیمی، زیرا اغلب این ظاهری است که من می‌خواهم، صفحه درون خود تصویر. گزینه دیگر استفاده از سیستم انتقال است که اساساً سیگنال آنالوگ را دیجیتالی می کند. زوکر می‌گوید که آن را به سیگنال دیجیتال برمی‌گرداند تا بتوانم آن را به صورت دیجیتال ضبط کنم.

سارا زوکر خالق NFT
سارا زوکر خالق NFT

تاثیر Artnome به عنوان یک مجموعه دار:

زوکر در طول چهار سال حضورش در سرزمین NFT توسط افراد زیادی جمع آوری شده است، اما جیسون بیلی را متمایز می کند. Artnome – به عنوان کسی که نقش مهمی در سفر او داشته است.

من با بسیاری از کلکسیونرهایم رابطه خوبی دارم. من فکر می کنم مجموعه داران و هنرمندان این رقص عالی همزیستی را انجام می دهند.

«فکر می‌کنم آرتنوم کار من را بررسی می‌کرد و متوجه شد که من تعدادی قطعه در بازار دارم و او همه آنها را جارو کرد. مهمتر از آن، فقط این نیست که او کار من را خرید، بلکه این است که او یک موضوع بسیار متفکرانه در توییتر درباره کار من نوشت.

«در این تاپیک، او به طور کلی به کار و ویدیو آرت من توجه کرد. او واقعاً این خدمات را با زمینه سازی کار من برای مردم به من انجام داد. به علاوه، جیسون یک نویسنده هنری است. او بسیار آگاه است و به همه درباره کار من گفت.»

“این ژانویه سال 2020 بود، زمانی که او کار من را به نمایش گذاشت و از آن روز به بعد، گلوله برفی به میزان فزاینده ای از دید و قدردانی تبدیل شد. من همیشه می‌توانم به لحظه‌ای اشاره کنم که آن یک نفر کمی توجه را به من نشان می‌دهد و این موضوع در طول سه سال گذشته همچنان در زندگی من تکرار شده است.»

Lynkfire: linktr.ee/thesarahshow

توییتر: twitter.com/thesarahshow

اینستاگرام: instagram.com/thesarahshow/

گرگ اوکفورد

گرگ اوکفورد

گرگ اوکفورد یکی از بنیانگذاران NFT Fest استرالیا است. گرگ، متخصص سابق بازاریابی و ارتباطات در دنیای ورزش، اکنون زمان خود را بر روی اجرای رویدادها، ایجاد محتوا و مشاوره در وب 3 متمرکز کرده است. او یک گردآورنده مشتاق NFT است و میزبان پادکست هفتگی است که همه چیزهای NFT را پوشش می دهد.





منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا