فوتبالورزشی

دورتموند معاون هالند را پیدا کرد

ارلینگ هالند که از فرصت پیوستنش به بوروسیا دورتموند همچنان به درخشش با این گروه ادامه می دهد، آیتم دقت باشگاه برزگ اروپایی میباشد و با دقت به وجود بند باطل 75 میلیون یورویی در قراردادش که فصل‌تابستان آینده امکان فعال شدن دارااست، گفته می‌گردد این پایانی فصل حضور وی در توده زردپوشان وستفالن خواهد بود و این مهاجم نروژی فصل‌تابستان آینده قدم‌بعدی در برهه زمانی ماهر‌اش را خواهد برداشت.

نشریه آلمانی «بیلد» چاپ برلین در نو‌ترین گزارش خویش مدعا گردیده که مدیران باشگاه بوروسیا دورتموند، تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی را تحت عنوان جانشین هالند در حیث گرفته‌اند و در حالتی‌که که‌این مهاجم نروژی قصد طلاق از گردآوری دورتموندی‌ها را داشته باشد، سراغ به سرویس تصاحب کردن مهاجم قبلی لایپزیگ خواهند رفت.

هالند 21 ساله که بها کنونی‌اش در بازار نقل‌وانتقالات 130 میلیون یوروست و تا سال 2024 با دورتموند تفاهم نامه دارااست، تا به امروز در 66 بازی برای این مجموعه به میدان رفته و آمار 66 گل زده را هم به تصویب رسانده میباشد. از چلسی، منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، بارسلونا و لیورپول تحت عنوان اساسی‌ترین مشتریان این مهاجم نروژی حافظه گردیده‌است.

تیمو ورنر هم که فصل تابستان قبل در قبال پرداخت شدن بند باطل 47.5 میلیون پوندی‌اش از لایپزیگ غیر وابسته و با امضای قراردادی پنج ساله به چلسی ضمیمه، تا به امروز در 56 بازی برای آبی‌رنگ‌های لندنی به میدان رفته و 12 گل نیز به ثمر رسانده میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا