کار آفرینی و استارتاپ

دیسکو باعث می‌شود که برندها در هنگام جذب مشتری با هم بوگی شوند – TechCrunch

با ایجاد حضور بیشتر شرکت‌ها در تجارت الکترونیک، ریسک برای برندها هرگز بالاتر نبوده است تا از درهم‌کاری برای جذب مشتریان جدید کوتاهی کنند.

دیسکو، که قبلاً به عنوان Co-op Commerce شناخته می شد، فکر نمی کند هزینه به دست آوردن هزینه ها باید آنقدر به پلتفرم های Big Tech وابسته باشد. در عوض، کانر شرلاین، موسس و مدیرعامل، می‌گوید که وقتی برندهای مستقل با مشارکت، داده‌ها و تجارت گرد هم می‌آیند، قدرت خرید برای تولید نتایج برای همه را دارند.

کانر شرلاین، بنیانگذار و مدیر عامل دیسکو. اعتبار تصویر: دیسکو

نام جدید در واقع نامی بود که شرلاین قبل از اینکه شرکت Co-op Commerce باشد به آن فکر می کرد. تیم رهبری تصمیم گرفت نام را تغییر دهد زیرا این شرکت یک شرکت تعاونی نبود، و شرلاین با تمرکز بر “کشف” توضیح داد که با کمک به مشتریان برای یافتن چیز بعدی در شبکه و کاهش سر و صدا مناسب است. در ارتباط با اکتشاف در سمت بازرگان، کشف چیزهای جدید در مورد مشتریان و سایر بازرگانان نیز بود.

هنگامی که در آگوست گذشته برای دور 5.8 میلیون دلاری شرکت با شرلاین صحبت کردیم، 500 برند بخشی از اکوسیستم دیسکو بودند که داده‌های همکاری، ردیابی و بازار را ساده می‌کنند که برندها می‌توانند از آنها برای تصمیم‌گیری بهتر در مورد بازاریابی و تجارت خود استفاده کنند.

این رویکرد اکنون مورد توجه قرار گرفته است. شرلاین گفت، در اولین سال فعالیت خود، دیسکو شاهد بیش از 1 میلیارد دلار تراکنش در سراسر شبکه برند خود و بیش از 40 میلیون خریدار بود زیرا برندها 30 تا 50 درصد هزینه کمتری نسبت به پلتفرم هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام داشتند.

خبر پیشنهادی:   فناوری حمل و نقل clicOH لجستیکی شبیه به آمازون را برای شرکت های تجارت الکترونیک در LatAm فراهم می کند - TechCrunch

اولین سال فعالیت کامل شرکت در سال 2021 بود و در طی آن مدت، درآمد شرکت 10 برابر رشد کرد، در حالی که میانگین ارزش قرارداد و درآمد به ازای هر مشتری بیشتر است، زیرا Disco می‌تواند هزینه‌های خرید را کاهش دهد که بخش عمده‌ای از درآمد یک برند را می‌بلعد. .

دیسکو اکنون با برندهای بزرگی که مستقیماً به مصرف کننده عرضه می شوند، از جمله The Honest Company، Parade، Lovevery، Made In، Girlfriend Collective، Faherty، Lunya، Rhone، Caraway و Milk Bar کار می کند.

و دور دیگری از بودجه دارد که این بار 20 میلیون دلار بودجه سری A به رهبری Felicis Ventures جمع آوری می کند. Shopify، Sugar Capital، Bessemer Venture Partners، Indicator Ventures، RiverPark Ventures، Vibe Capital، Not Boring Fund و گروهی از بنیانگذاران و اپراتورهای DTC در این دور شرکت کردند. دیسکو تا به امروز 26 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

شرلاین گفت که دور جدید از پیش گرفته شده بود، اما در زمان خوبی برای شرکت اتفاق افتاد. آینده ای بدون کوکی اجتناب ناپذیر است، اما چالشی که او می بیند این است که شرکت ها زمانی برای واکنش یا پاسخ دادن نداشته اند و راه حل این است که برندها با هم همکاری کنند تا هزینه های جذب مشتری را کاهش دهند و در عین حال هدف گذاری مشتریان را نیز بهبود بخشند.

او افزود: «با همه چیز، از جمله iOS 15 که کسب‌وکارها را به طور مؤثری بازاریابی می‌کنند و فیس‌بوک در افزایش هزینه‌های خرید مؤثر نیست، این لحظه لحظه‌ای است که بدرخشیم و افراد بیشتری را به تیم بیاوریم تا به دنبال یک فرصت بزرگتر بروند». “از آنجایی که ما مستقیماً با برندها کار می کنیم و روی مجموعه های بزرگتری از داده های مصرف کننده قرار می گیریم، می توانیم این حلقه را بدون کوکی ببندیم.”

خبر پیشنهادی:   فناوری حمل و نقل clicOH لجستیکی شبیه به آمازون را برای شرکت های تجارت الکترونیک در LatAm فراهم می کند - TechCrunch

سرمایه جدید شرکت را قادر می سازد تیم خود را رشد دهد. شرلاین قصد دارد تا پایان سال از 27 کارمند به 75 نفر برسد. دیسکو همچنین بازاریابی کسب و کار به کسب و کار بیشتری را آزمایش خواهد کرد و قیف بازاریابی خود را برای ایجاد سرنخ راه اندازی خواهد کرد.

دیسکو که اکنون با بودجه جدید خود مسلح شده است، به استارت آپ های دیگری مانند Flip، Bloomreach و Varos می پیوندد تا بودجه جذب کند تا رویکردهای خود را برای جذب مشتری ارائه دهد.

نیکی پزشکی، شریک عمومی Felicis، گفت که دیسکو در طی سال‌ها سرمایه‌گذاری اولیه در Shopify و ده‌ها برند تجارت الکترونیکی را به خود جلب کرد. این سرمایه‌گذاری‌ها به فلیسیس بینش‌های دست اولی را در مورد مبارزات جذب کاربر، که به گفته او طی پنج سال گذشته گران‌تر شده بود، داد.

پزشکی گفت: «وقتی از کانر شنیدیم، درباره بازاری که او دنبال می‌کرد، مشکلی که آنها حل می‌کردند و اینکه Shopify قبلاً یک سرمایه‌گذار بود، هیجان‌زده شدیم. DTC سریعتر از بقیه در حال رشد است. Shopify یک بازار بزرگتر است، اما بر فضای تبلیغات یا جذب مشتری متمرکز نیست، که به رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو واگذار می شود. دیسکو می آید و این مشکل را برای همه آنهایی که برای برندهای DTC دارند حل می کند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا