ارز دیجیتالاقتصادی

دیو رمزی، معلم مالی، می‌گوید کریپتو «سرگرم‌کننده» است، اینجا برای ماندن است و می‌تواند بخشی از پورتفولیوها باشد – اخبار ویژه بیت کوین

دیو رمزی، معلم مالی، می‌گوید ارزهای دیجیتال «سرگرم‌کننده» هستند و می‌توانند بخش کوچکی از سبد سرمایه‌گذاری باشند. “این یک کالا است. آیا قرار است در اطراف باشد؟ مطمئناً، این اطراف خواهد بود.» رمزی گفت.

دیو رمزی اکنون ارزهای دیجیتال را کالایی می‌داند که می‌خواهد بماند

دیو رمزی، مدیر امور مالی شخصی و مدیر عامل Ramsey Solutions در مصاحبه ای با ماریا بارتیرومو در Fox Business Tuesday، درباره بیت کوین و کتاب جدیدش با عنوان «میلیونرهای قدم های کودک» صحبت کردند.

بارتیرومو از او پرسید: «می‌دانم که در مورد کریپتو هشدار دادی. شما آن را سرمایه گذاری سریع پولدار شدن نامیدید. آیا به ما می گویید که ما در معرض کریپتوها قرار نداریم؟» رمزی پاسخ داد:

نه، تا زمانی که قرار گرفتن در معرض پول است که می توانید از دست بدهید، هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید.

با این حال، او هشدار داد: «ما افرادی را داریم که خانه‌های خود را رهن می‌کنند. ما افرادی را داریم که بازنشستگی خود را از 401k خود خارج می کنند و آن را به ارزهای دیجیتال می ریزند، گویی این یک فرآیند اثبات شده برای ایجاد ثروت است.

وی ضمن اشاره به اینکه این یک فرآیند اثبات شده نیست، تاکید کرد:

این یک کالا است. آیا قرار است در اطراف باشد؟ مطمئنا، این اطراف خواهد بود.

او توضیح داد: «فکر می‌کنم این یک نوع سرگرم‌کننده است. من از تماشای کل فیلم و اینها لذت می برم. اما، این یک ناهنجاری است. این نباید بخش بزرگی از یک برنامه مالی شخصی برای ایجاد ثروت باشد. این می تواند بخش کوچکی باشد – برای سرگرمی.

خبر پیشنهادی:   نسبت دارندگان کریپتو آفریقای جنوبی به 11.3 درصد می رسد، 56 درصد از صاحبان رمزارز بیت کوین را نگه می دارند – بازارهای نوظهور اخبار بیت کوین

رمزی از دیدگاه خود در رابطه با بیت کوین و ارز دیجیتال راه طولانی را پیموده است. در دسامبر 2020، او در نمایش دیو رمزی تردید خود را مبنی بر اینکه 100000 دلار در بیت کوین قابل نقد شدن بود او گفت: “اگر واقعا بتوانید آن را نقد کنید و ممکن است متوجه شوید که این پول خنده دار است، اما امیدوارم بتوانید.”

او در آوریل سال گذشته به شنوندگان خود گفت: “من فردا همه آن را نقد می کنم. هرچند از ابتدا در آن نبودم.» در ماه مه سال گذشته، او توضیح داد: «ما به مردم نمی‌گوییم در سرمایه‌گذاری‌های بسیار پرنوسان و غیرقابل پیش‌بینی سرمایه‌گذاری کنند. و هر نوع ارز در آن دسته قرار می گیرد. بیت کوین بی ثبات ترین در میان آن ها خواهد بود، کریپتو بی ثبات ترین در میان آن ها خواهد بود.

نظر شما در مورد نظرات دیو رمزی در مورد ارز دیجیتال چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

دیو رمزی، معلم مالی، می‌گوید کریپتو «سرگرم‌کننده» است، اینجا برای ماندن است و می‌تواند بخشی از پورتفولیوها باشد – اخبار ویژه بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا