فوتبالورزشی

رئال مادرید در لالیگا موفق شد رئال سوسیداد را شکست دهد | اخبار فوتبال


رئال مادرید روز یکشنبه با نتیجه 2-1 رئال سوسیداد را شکست داد و میزبان با پنجمین برد متوالی خود صدرنشین لالیگا شد. شاگردان کارلو آنچلوتی روند عالی خود را در لیگ حفظ کردند و به 15 امتیاز رسیدند، دو امتیاز بیشتر از بارسلونا رده دومی که شنبه بتیس را 5-0 شکست داد.

خوسلو مهاجم اسپانیایی شماره 14 رئال مادرید با زدن گل دوم تیمش جشن گرفت (AFP)

رئال سوسیداد تنها پس از پنج دقیقه پیش افتاد. تاک کوبو، بازیکن سابق مادرید، آندر بارنتسه آ را در مرکز محوطه جریمه پیدا کرد تا در تلاش دوم گلزنی کند، در حالی که دروازه بان کپا آریزابالاگا یک مهار عالی انجام داد اما نتوانست مانع از گلزنی در ریباند شود.

فدریکو والورده در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم با یک شوت شدید از لبه محوطه جریمه که به تیرک دروازه چپ برخورد کرد، نتیجه را به تساوی کشاند و اولین گل فصل خود را وارد دروازه کرد.

والورده به رسانه رسمی باشگاه گفت: “بهترین کاری که ما انجام دادیم این بود که تلاش کردیم. آنها موقعیت های زیادی داشتند و اولین موقعیتی را که به دست آوردند گل زدند.”

اما ما همیشه به تلاش خود ادامه دادیم، گل درست در ابتدای نیمه دوم به ما کمک کرد تا به تلاش خود ادامه دهیم… هر کاری که بتوانم انجام دهم، خوشحالم.”

خوسلو سپس با یک ضربه سر محکم از روی ارسال فران گارسیا از سمت چپ در دقیقه 60، میزبان را برای میزبان به ارمغان آورد.

ژوزلو خرید تابستانی گفت: “هر تیمی در لیگ می تواند به شما صدمه بزند، ما باید موارد را اصلاح کنیم زیرا خیلی زود یک گل دریافت کردیم.”

اما این در برنابئو (استادیوم) است و با هوادارانمان توانستیم آن را برگردانیم.

گل هایی که به ثمر می رسانم و به تیم کمک می کند امتیاز کسب کند، این چیزی است که من را خوشحال می کند.

رئال مادرید روز چهارشنبه با میزبانی از یونیون برلین پیش از دیدار با اتلتیکو مادرید برای دربی لیگ خود، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را آغاز می کند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا