ارز دیجیتالاقتصادی

رابرت کندی جونیور وعده پایان دادن به جنگ کاخ سفید در مورد بیت کوین را می دهد – می گوید ما به “ارز آزادی” نیاز داریم که دولت نمی تواند آن را کنترل کندرابرت اف کندی جونیور (RFK Jr.) نامزد ریاست جمهوری آمریکا وعده داده است که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، به جنگ کاخ سفید با بیت کوین پایان خواهد داد. امید ریاست جمهوری گفت: “من مطمئن خواهم شد که بیت کوین محافظت می شود، مردم می توانند کیف پول خود را نگه دارند، جنگ فعلی کاخ سفید با بیت کوین به پایان می رسد، تراکنش ها محافظت و تشویق می شوند.”

قول بیت کوین RFK Jr

نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده رابرت اف کندی جونیور (RFK جونیور) در مورد موضوعات مختلفی از جمله بیت کوین بحث کرد. مصاحبه با مجله بیت کوین که چهارشنبه منتشر شد. RFK جونیور پسر دادستان کل سابق و سناتور رابرت اف کندی و برادرزاده جان اف کندی رئیس جمهور سابق ایالات متحده است.

نامزد ریاست جمهوری متعهد شد که در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده:

من می‌خواهم مطمئن شوم که بیت‌کوین محافظت می‌شود، مردم می‌توانند کیف پول‌های خود را نگه دارند، جنگ کنونی کاخ سفید با بیت‌کوین به پایان خواهد رسید، تراکنش‌ها محافظت و تشویق خواهند شد.

او افزود که «در نهایت به درمان آن خواهد پرداخت [bitcoin] به عنوان یک ارز، به جای یک کالا، به ویژه برای صاحبان بیت کوین کوچکتر.

هنگامی که از کندی در مورد چگونگی برنامه‌ریزی برای اجرای سیاست‌هایش پرسیده شد، وی توضیح داد: «من هر کاری از دستم بر می‌آید بدون رفتن به کنگره انجام خواهم داد. من این کار را از طریق کنترل خود بر سیاست خزانه داری انجام خواهم داد.» وی خاطرنشان کرد:

بسیاری از سیاست‌های بد در قبال بیت‌کوین توسط قانون هدایت نمی‌شوند – آنها توسط سیاست‌های کاخ سفید هدایت می‌شوند. بنابراین من می خواهم جنگ را پایان دهم.

وقتی از RFK جونیور پرسیده شد که آیا نگران نفوذ دولت بر استخراج بیت کوین است یا خیر، به اشتراک گذاشت: «من در مورد تمام حملات دولت به بیت کوین بسیار نگران هستم. کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که حداقل مقداری از اسناد خزانه‌داری را ارائه کنم که توسط ارزهای سخت پشتیبانی می‌شوند، و این می‌تواند سطلی باشد که شامل بیت کوین، شامل پلاتین، طلا، نقره و سایر دارایی‌های سخت باشد.»

کندی جونیور توضیح داد که علاقه او به بیت کوین زمانی افزایش یافت که شاهد اقدامات دولت در جریان اعتصاب کامیون داران اتاوا بود، جایی که معترضان مسالمت آمیز با اقدامات تنبیهی از جمله بستن حساب های بانکی بدون اتهام یا محکومیت مواجه شدند. «دولت از روش‌های نظارتی برای تعیین هویت آنها استفاده کرد تا پلاک خودروهایشان را مشخص کند و سپس حساب‌های بانکی آنها را ببندد و آنها را از دسترسی به پول خود محروم کند، بدون اینکه اتهامی وارد شود، قطعاً بدون هیچ گونه محکومیتی، اما به سادگی. برای ساکت کردن آنها،» او توضیح داد.

«در آن مرحله، من شروع به درک کردم که آزادی معامله به اندازه آزادی بیان مهم است. من می توانم این مسیر را به سمت ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ببینم [CBDCs]و قدرتی که به ملت‌ها می‌دهد، این قدرت نهایی را در مورد زنده ماندن یا مردن، در نهایت،» او هشدار داد و توضیح داد:

و من فهمیدم که ما به ارزی نیاز داریم که ارز آزادی باشد، مستقل باشد و دولت نتواند آن را کنترل کند.

نظر شما در مورد وعده های رابرت اف کندی جونیور در مورد بیت کوین در صورت انتخاب او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا