دانش و فناوریموبایل و تبلت

رابی ویلیامز و کایلی مینوگ برنامه موسیقی تلویزیون Roxi را راه اندازی کردند

(جیب پرز) – شما ممکن است آهنگ پرطرفدار “بچه ها” را از نوپاهای اولیه به یاد بیاورید. خوب، به نظر می رسد رابی و کایلی دوباره به آن بازگشته اند، فقط این بار آنها از یک سرویس پخش موسیقی برای تلویزیون شما پشتیبانی می کنند.

Roxi در ابتدا به عنوان یک ابزار کارائوکه در سال 2017 راه اندازی شد و از آن زمان به عنوان یک پلتفرم پخش تلویزیونی موفق شده است. به گفته این برند، در دوره‌های قرنطینه شاهد رونق زیادی در کاربران بوده و به نظر می‌رسد که می‌تواند به «Netflix for Music» معروف شود.

برنامه جدید به بریتانیایی ها اجازه می دهد 70 میلیون آهنگ از جمله آلبوم ها، آهنگ ها و نماهنگ ها را پخش کنند. و همچنین کارائوکه بخوان و بازی های موسیقی را به صورت رایگان اجرا کند.

را روکسی این سرویس دارای 140000 آواز کارائوکه و «Karaoke With The Stars» در کنار آهنگ‌ها و همچنین توانایی آزمایش دانش موسیقی خود با بازی موسیقی «Name The Song» Roxi است.

این برنامه در Sky Q، Fire TV، Android TV و Google TV در تلویزیون های هوشمند Sony Bravia، Panasonic، Philips، Toshiba TCL، HiSense و Shield و ست تاپ باکس های سازگار با تلویزیون سامسونگ و سایر تلویزیون های سازگار به زودی راه اندازی می شود.

برای جشن راه اندازی، Roxi بیش از یک میلیون میکروفون Roxi Karaoke را اهدا می کند که معمولاً برای هر قطعه 29.99 پوند است.

راب لوئیس، مدیرعامل Roxi، در بیانیه‌ای به Pocket-lint گفت: “ما در شرف مشاهده یک تغییر لرزه‌ای در نحوه مصرف و تعامل با موسیقی در خانه هستیم. پذیرش انبوه برنامه‌های تلویزیونی مانند Netflix و Disney+ تنها آغاز کار است. Roxi در دومین انقلاب برنامه تلویزیونی، موزیک ویدیو، بازی و کارائوکه، پیشتاز است.

نوشته لوک بیکر. در ابتدا منتشر شد .
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا